Перейти до змісту

Посоветуйте плойку


gen552

Рекомендовані повідомлення

Что-нибудь из этого. Ценовая категория до 500грн. Плойка не мне. Девушке в подарок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тяжке питання навіть для жінок. Сама вже 3 місяць не можу вибрати що краще, хоча більш схильна до фірми Ровента, щось для "крупных локанов". А яке волосся у Вашої дівчини - пряме чи таке яке вється? Густе чи рідке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волосы прямые, не густые. А какие больше всего локоны девушкам нравятся: большие или мелкие?

ПС. Девушка не моя. Просто знакомая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше поднакопить/добавить пару грн и купить Babyliss или поищите Hairway. Филипс делает поистине г.. именно для волос, а все остальное просто дешевка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чем выражается дешевизна? Волосы крутит? Крутит. Что еще надо?

Не хочется переплачивать за имя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жжет волосы, либо плохо укладывает.. я занималась оборудованием для парикмахерских около 8 лет и лучше Babyliss ничего не видела, специализированная фирма, никогда не подводила, ни разу ничего не присылали на возврат) hairway - тоже неплохо себя зарекомендовала по соотношению цена/качество

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волосы прямые, не густые. А какие больше всего локоны девушкам нравятся: большие или мелкие?

ПС. Девушка не моя. Просто знакомая.

Волосся щось схоже до мого напевно, крутиться погано. Переплачується не тільки за бренд - а і за те з якого матеріалу у плойки основа. Якщо брати залізну - вона псує волосся, краще брати керамічну іонізовану (надіюсь правильно памятаю). Від такої волосся менше піддається термопошкодженню. А які локони любить дівчина - краще спитати у неї напряму)

жжет волосы, либо плохо укладывает.. я занималась оборудованием для парикмахерских около 8 лет и лучше Babyliss ничего не видела, специализированная фирма, никогда не подводила, ни разу ничего не присылали на возврат) hairway - тоже неплохо себя зарекомендовала по соотношению цена/качество

А більше не займаєтесь? Підкажете де можна подивитись, купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А більше не займаєтесь? Підкажете де можна подивитись, купити?

Нажаль ні) В Капризі на оптовому на варшавці ще щось толкове було.. Але давно я там не була)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://babyliss-pro.com.ua/p53972308-babyliss-bab2172tte-plojka.html

стандарт и по цене недалеко от вашего лимита.. рекомендую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорей всего нет.. это Франция и производство там же.. уточните у продавца.. но, насколько я помню, Китай не занимался репликами бейбилисса.. не разу не встречала у нас, в Украине

а вот ремингтон и ровента.. это да.. Китай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей - стільки й думок

Можливо Babyliss і справді хороші плойки випускає, але дарувати її я б не радила знайомій дівчині (За принципом: який телефон подарувати знайомій? - iPhone звичайно, він ж найкращий)

Я б обрала щось середнє і категорії ціна/якість

Можливо дівчині плойка на 2-3 рази (використовуватиме вкрай рідко), не підійде саме така, не оцінить подарунок, а ТС викладе кругленьку суму грошей

Взагалі такі речі дівчина повинна обирати і купувати сама, а якщо дарувати, то щось простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своі 5 коп) мені здається, що такими плойками зараз взагалі мало, хто користується, оскільки штучні локони не в моді...сама популярна плойка зараз - конусна - вона дає ефект природніх кучерів

post-9912-0-74786400-1416767010_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і я з lilechka згідна, сама собі не можу вибрати.... а щоб хтось за мене вибрав - навряд чи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Babyliss есть как минимум три конусных плойки. В общем, есть из чего выбрать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zefirka,

підкажіть, 20 ват достатньо http://hotline.ua/bt-feny-stajlery/babyliss-bab2060e/

чи все-таки краще ват 65 http://hotline.ua/bt-feny-stajlery/babyliss-2281tte/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достатньо і 20, але зручнішою буде на на 65.. там більше температурних режимів можна вибрати, та й покриття турмалінове і шнур професійний, а це дуже важливо.. менше мороки з нею буде.. а взагалі конусні плойки непрактичні.. вони не для всіх..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутитися важче ніж звичайною, а взагалі Вам статистика - із 10 плойок що в мене замовляли, купляли 1 конусну) приблизно так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

у моєї дружини ось така

INFINITY Плойка конусная керамическая 25-38мм

задоволенна на всі 100, діаметр підбирається по бажанню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...