Перейти до змісту

як заклеїти надувний велюровий матрас?


taurus07

Рекомендовані повідомлення

Кіт (ссссобака) поточив кігті об велюровий матрас. Тепер маю три дирки. В неті купа інструкцій як заклеїти матрас коли є ремкомплект. Але ремкомплекту немає, десь згубив. Хто може шо порадити? Який клей потрібно брати і де , і з чого можна виготовити латку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж колись ремонтував після кота, просто без латки акуратно капнув суперклеєм, тримало кілька років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайний суперклей? матрас має бути здутий чи можна під тиском?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна під тиском?

ти що фізику прогулював?

якщо хоч щоб і далі служив то краще сходи купи ремкомплект, і буде тобі щастя, саморбна кустарщина може вилізти боком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч знаете де треба клеїти ))) тут на великому матрасі думаю як знайти як втікає повітря з матрасу ((( повільно і тихо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремкомплектом потрібно користуватись акуратно, клей дуже ядовитий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч знаете де треба клеїти ))) тут на великому матрасі думаю як знайти як втікає повітря з матрасу ((( повільно і тихо

ванна в поміч )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч знаете де треба клеїти ))) тут на великому матрасі думаю як знайти як втікає повітря з матрасу ((( повільно і тихо

ванна в поміч )

він же ж здоровенний ) треба надувати щоб повітня виходило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набуваєте рівно настільки щоб в ванну влазив: складаєте гармошкою і поступово, сантиметр за сантиметром вдавлюєте під воду та слідкуєте за бульбашками. У моєму матраці-півторашці саме так і шукав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч знаете де треба клеїти ))) тут на великому матрасі думаю як знайти як втікає повітря з матрасу ((( повільно і тихо

ванна в поміч )

він же ж здоровенний ) треба надувати щоб повітня виходило...

можна мильним розчином намазати, повинен бульки пускати в тому місці де пропускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07, імхо результативніше тільки під воду - це ж не газова труба, де тиск є постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую друзі за поради. спробую. майже новий, шкода викидати. може вдасться поремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відзвітуюсь як ремонтувався, може кому пригодиться.

на Варшавці знайшов потрібний ремкомплект, ціна 10 грн. Продавець запевнив шо тримає мертво.

але почитавши інструкцію і поради на форумі

Ремкомплектом потрібно користуватись акуратно, клей дуже ядовитий...

вирішив поки зачекати. Вдома малі діти, то я вирішив спробувати інші варіанти, а той приберегти на останню чергу.

Отож прочитавши оцей варіант,

теж колись ремонтував після кота, просто без латки акуратно капнув суперклеєм, тримало кілька років.

нагуглив шо клей Момент з приставкою кристал повинен заклеїти.

І всупереч законам фізики ;)

чи можна під тиском?

ти що фізику прогулював?

накачав матрас до такого тиску щоб тримав форму. Після чого набрав в шприц клей і через голку ввів кілька крапель в дірки. Відразу відкрив клапан щоб максимально впав тиск. Залишив тільки чуть повітря щоб поверхня до дна не приставала. В результаті на ранок дві дірки з трьох заклеєно відмінно, третя трохи пропускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відзвітуюсь як ремонтувався, може кому пригодиться.

на Варшавці знайшов потрібний ремкомплект, ціна 10 грн. Продавець запевнив шо тримає мертво.

але почитавши інструкцію і поради на форумі

Ремкомплектом потрібно користуватись акуратно, клей дуже ядовитий...

вирішив поки зачекати. Вдома малі діти, то я вирішив спробувати інші варіанти, а той приберегти на останню чергу.

Отож прочитавши оцей варіант,

теж колись ремонтував після кота, просто без латки акуратно капнув суперклеєм, тримало кілька років.

нагуглив шо клей Момент з приставкою кристал повинен заклеїти.

І всупереч законам фізики ;)

чи можна під тиском?

ти що фізику прогулював?

накачав матрас до такого тиску щоб тримав форму. Після чого набрав в шприц клей і через голку ввів кілька крапель в дірки. Відразу відкрив клапан щоб максимально впав тиск. Залишив тільки чуть повітря щоб поверхня до дна не приставала. В результаті на ранок дві дірки з трьох заклеєно відмінно, третя трохи пропускає.

фізика вона така оманлива, вроді нічого в проводі немає а 220 хлопнути може,

молодець, чесно кажучи ціве рішення проблеми, відзвітуєтесь на скільки часу вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...