Перейти до змісту

Хто чув про Рудюк В.І. мануальний терапевт


IropS

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Може хто що чув, чи лікувався в мануального терапевта Володимира Івановича Рудюка. Пишуть приймає в Медкарі.

(проблема: є невелике викревлення в районі лопаток).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому одразу до мануального?

звичайного невропатолога уже мало?

Варто бкло б пройти МРТ хребта. (дорого до всрачки) але покаже ВСЕ! ще й у 3D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор обережно з мануальщиками! повністю згідний з Женею. невропатолог+мрт, а потім вже думайте або радьтеся з громадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись ходив до мануального на масаж. Це, звісно добре - але жорстоко для хребта.

Є там у них така процедура - розтягнути хребет і стягнуим назад.

Після неї - хребет, наче ватний.... ну він перестає бути опорою тіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я років 5 тому теж хотів з допомогою нашої "медицини" позбутися болю в спині. Особливо надокучав при їзді за кермом. І МРТ у 2-й лікарні робив і до Володимира Івановича ходив. Резутьтат: витрачений час і гроші. Просто почав знову ходити в спортзал після кількарічної перерви і питання знялося. Хоча сколіоз залишився(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класний мануальний терапевт для того щоби поставити на місце зміщені хребці, защемлення, а від грижі, сколіозу він не допоможе. після сеансу 100500% відчуєте полегшення. приймає на електроапаратній 3 там де колись був БУМ потім ясен (поворот біля лучеська). працює до 15-ї години телефон 099-073-40-1сім. вартість від 100грн... сам був у нього тільки у вівторок (незручно взяв важку річ...) допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

це тобі попав костоправ а не мануальщик, повір що Рудюк не ламає....

взагалі при нинішніх сидячо-лежачих процесах треба або по кілька раз на тиждень займатися спортом, або раз в місяць хребет на місце ставити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію тих хто каже йдіть спочатку до лікаря справжнього дипломованого в лікарняний заклад чи медкабінет, дякую за турботу.

Але може хто сам чи знайомі лікувались в Рудюка Володимира Івановича.

Дякую за інформацію і допомогу.

Буду вдячний за інформацію, хто яку має ще.

Зі. не фанатик, просто хочу дізнатись про нього, бо чув два хороші відгуки, поганих не чув поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...