Перейти до змісту

Сидорук Богдан Олександрович


Kamazaka

Рекомендовані повідомлення

На страхуйку я звісно подам. Але здебільшого то вже справа не в грошах. Через те що органи не сильно беруться за такі справу, цих хитрож**их кидал розвелося немеряно. У нас сландо певне можна взяти за перепись всіх кидал країни. Сумно що честь в наші часи не в "моді".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На страхуйку я звісно подам. Але здебільшого то вже справа не в грошах. Через те що органи не сильно беруться за такі справу, цих хитрож**их кидал розвелося немеряно. У нас сландо певне можна взяти за перепись всіх кидал країни. Сумно що честь в наші часи не в "моді".

Ні, ви не праві - якраз органи зараз працюють, я був здивований, що з такою наполегливюстю взялись до справи, але вам головне взяти довідку про відкриття впровадження, далі Аукро займається сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ви не праві - якраз органи зараз працюють, я був здивований, що з такою наполегливюстю взялись до справи

у них скоро люстрація. Почув від слідчого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ви не праві - якраз органи зараз працюють, я був здивований, що з такою наполегливюстю взялись до справи

у них скоро люстрація. Почув від слідчого.

Ну і дотого ж кінець року на носі , треба показники давати про розкриті злочини, а якщо попаде правильний слідчий то може ще пару схожих але не розкритих справ на нього повісити .... Як кажуть була б людина , а строк знайдеться :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...