Перейти до змісту

Комп не бачить телефон


Рекомендовані повідомлення

Комп не бачить галаксі GT9192 (не флешку, а самого телефона). Треба драйвера, не можу знайти. Тицьніть носом.

post-23702-0-57315700-1416419939_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На компі є ця прога, толку нема. Коли підключав ЖТ9300 чи 9500 то все було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може тому , що в І9192 процесор Qualcomm MSM8930 Snapdragon 400, а втебе чомусь Sreadtrum вилазить?

Може лівий телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китаєць, але вже неодноразово ними користувався і проблем не було. Може в настройках щось є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все чайна. Ні з одним ніяких проблем не було.

Коли з флешкою то без проблем, просто в самому телефоні є більше 500 метрів пам*яті і хочу неї забити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, все чайна. Ні з одним ніяких проблем не було.

Коли з флешкою то без проблем, просто в самому телефоні є більше 500 метрів пам*яті і хочу неї забити.

перша ссилка з гугла от вам і драйвери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша ссилка з гугла от вам і драйвери

Дякую, але як би все було так просто то теми я не створював би. Може, ще фото допоможе.

До речі, не викладайте файли де просять номер телефона. Цього багато хто не любить, я в тому числі.

post-23702-0-38923000-1416512602_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша ссилка з гугла от вам і драйвери

Дякую, але як би все було так просто то теми я не створював би. Може, ще фото допоможе.

До речі, не викладайте файли де просять номер телефона. Цього багато хто не любить, я в тому числі.

а в чому затик, андроід сам мав би оприділитись,

тим більше 4.2.2 в мене оприділявся як два накопичувача раніше(4.2.2), тепер тупо показкє медіаустройство(kitkat) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому затик, андроід сам мав би оприділитись,

Я хз, перший раз таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй поставити wpd плагін для тотала, і зайти через медіа аудіо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комп не бачить галаксі GT9192 (не флешку, а самого телефона). Треба драйвера, не можу знайти. Тицьніть носом.
Є 2 режими роботи цих девайсів PTP і MPT глянь який в тебе для ХП по любому треба дрова з КІС.

Коли підключаєш, телефон каже що ЮСБ підключено? Якщо ні спробуй інший кабель чи інший порт ЮСБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли підключаєш, телефон каже що ЮСБ підключено?

Так, юсб підключено, інше попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще момент, СДшка є в телефоні?

Деякі телефони не дають доступу до внутрішньої пам'яті коли наявна зовнішня карта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Драйвера знайшов, все що треба стоїть а толку нема. Моссг закипає :0155:

Є 2 режими роботи цих девайсів PTP і MPT глянь який в тебе

Де це діло дивитись?

post-23702-0-30808800-1416593867_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли підключаю то з*являється ще один диск і все див. фото.

post-23702-0-53815600-1416595711_thumb.j

post-23702-0-90958200-1416595711_thumb.j

post-23702-0-48794900-1416596086_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, я його домучив (точніше він мене :_07: ). Як і казав вся справа була в настройках. Тему можна закривати, всім дякую.

Корисна сцилочка для власників GT9192 - http://forum.china-iphone.ru/vosstanovlenie-proshivanie-sozdanie-bekapa-paka-cwmr-rut-t27579.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов, це технічний розділ. Пиши нормально, не вводь людей в оману.

Гэлаккси помоему не очень удачная линейка самсунг, постоянно какие-то проблемы у них.

Лінійка телефонів Samsung на Android - чудово лінійка. Така, там є хороші моделі і не дуже, ала загалом це доволі хороші телефони.

ТС купив кЕтайську підробку і з нею виникли проблеми. Добре, що все успішно вирішилось, але осад лишився...

Здається колись в Правилах було записано, що в технічному розділі забороняється писати щось типу "гелексі", а треба писати Galaxy. Щось не можу знайти відповідної теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС купив кЕтайську підробку і з нею виникли проблеми.

Неправильно, з телефоном небуло ніяких проблем. Якщо я не знав як і що налаштувати то це проблема в моєму незнанні, а не в телефоні.

ТЕМА ЗАКРИТА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от Sамая з твоїх повідомлень зробила інший висновок...

Правильно сформульоване питання - половина відповіді. Загалом я радий, що ти розібрався і проблему вирішено.

http://forum.china-iphone.ru/ - доволі непоганий ресурс по своїй тематиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...