Перейти до змісту

нужен моторист что бы определил причину стука


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Но в системе все равно еще остается масло промывочное. Как его полность слить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одною промивкою (шютка) :)

Двигун має бути гарячий, все що на стінках лишиться - то вже несуттєво. Інших способів імхо не існує, крім п1)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одною промивкою (шютка) :)

Двигун має бути гарячий, все що на стінках лишиться - то вже несуттєво. Інших способів імхо не існує, крім п1)

що робити із залишком масла в піддоні біля 200-500грам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зливати через нижню горловину - не має там бути залишку. А ті сервіси, де наполегливо пропонують викачати "через верх" - об'їжжати стороною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зливати через нижню горловину - не має там бути залишку. А ті сервіси, де наполегливо пропонують викачати "через верх" - об'їжжати стороною.

масло міняю сам, одного разу довелось зніманти піддон, так там точно залишається біля стакана масла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масло міняю сам, одного разу довелось зніманти піддон, так там точно залишається біля стакана масла
По суті ти в своє масло відпрацьоване, доливаєш миючу присадку у вигляді масла, вона не вступає в реакцію з тим що в тебе вже залито. А лишається там в районі 20мл присадки з 250мл залитих, думаю погоди залишок вже не зробить. Тому ІМХО проблем після заміни бути не повинно.

Крім того саме ХАДО радить лити своє масло, до речі, доволі непогане і є на розлив на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того саме ХАДО радить лити своє масло, до речі, доволі непогане і є на розлив на варшавці.

Для двигунів такого покоління і пробігу не має значення виробник масла головне щоб воно було повністю синтетичним, потрібної в'язкості і дійсно оригінальним (не підробкою).

На рахунок 3-ї вимоги - дуже сумніваюсь що на варшавці і формулі є таке масло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цю промивку заливати в двигун з маслом, чи масло злити і тоді залити промивку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цю промивку заливати в двигун з маслом, чи масло злити і тоді залити промивку?

саме дану промивку ХАДО добавити до старого масла перед заміною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, я тільки масло 2 тижні назаж міняв. Думав його злити і назад залити.

А якшо на стрілецьку заїхати, там якусь отработку можуть дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но в системе все равно еще остается масло промывочное. Как его полность слить?

Промити, залити нове масло, чуток покататись і знову замінити масло, промивочного не залишиться, може 0,0001%. Але по фінансам вдарить. Але я не прихильник всяких там промивок, краще частіше масло міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 копійок, Була схожа ситуація після капіталки, Завели двигун і з"явився неприємний звук. Не буду довго розказувати, причиною виявилася прокладка між блоком та головкою. Коли затягували головку, прокладку роздавило і вона трошки вилізла під поршень, Звук специфічний тому що поршень періодично чиркає прокладку. Поміняв прокладку, все стало в норму. Прокладка в обох випадках була VICTOR REINZ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цю промивку заливати в двигун з маслом, чи масло злити і тоді залити промивку?

саме дану промивку ХАДО добавити до старого масла перед заміною!

А якщо в моторі залишити 1л масла і залити промивку? Чи мало масла виходить і треба 3 мінімум?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цю промивку заливати в двигун з маслом, чи масло злити і тоді залити промивку?

саме дану промивку ХАДО добавити до старого масла перед заміною!

А якщо в моторі залишити 1л масла і залити промивку? Чи мало масла виходить і треба 3 мінімум?

А ти сам подумай, що таке 1 літр масла в двигуні? Промивку потрібно лити у старе масло, а не в 1 літр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить буду промивати вже після зими. А то жалко ще раз 500 грн викидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить буду промивати вже після зими. А то жалко ще раз 500 грн викидати.

ого... яке ж ви масло заливаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливав motul, але зараз воно подорожчало, то залив q8 10w40, 4л. коштує 440 + фільтр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливав motul, але зараз воно подорожчало, то залив q8 10w40, 4л. коштує 440 + фільтр

можна спробувати http://xado.ua/masla/avtomobilnie-motornie-masla/polusynteticheskie-motornie-masla/verylube-10w-40-sl-ci-4

ціна/якість :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви це масло заливаете? Бо чомусь дешеве таке. Думаю чи норм якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви це масло заливаете? Бо чомусь дешеве таке. Думаю чи норм якість

так заливав і заливаю в своє Кенгурятко :)

не завжди ціна відповідає якості, для прикладу - більша половина Castrol у нас підробка,

дуже великими партіями воно приходить з кацапстану,

що це за масло - можна тільки здогадуватись... в кращому випадку якийсь Лукойл+присадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо маєш бажання зїзди на вишків перед магазином "ABC" поворот на право вулиця Героїв Упа 76а там живе моторист хороший. І консультацію дусть бескоштовно, але йому потрібно послухати як працює мотор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...