Перейти до змісту

не стартуэ материнка


Рекомендовані повідомлення

Зібрав пк МАТЕРИНКА asrock a88x extreme6+ ПРОЦЕСОР AMD ATLON X4 760 K 3,8 - 4.1 ГГц блок залман 500 ват відео geforce gt610 2гб . память 8 гб 1 планка хто підкаже чого тільки крутиться на проці кулер і все????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене подібна ситуація була. В мому випадку несправна була пам"ять (заводський брак)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при додатковому включенні живлення біля проца, материнка мертва

не може ж бути шо 500 ват мало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірити блок живлення, по черзі виймати оперативку, малоймовірно але може проц бракований, варіатів безліч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєш можливість - неси комплект спецам, похоже, що материнка дохла.

Можеш спробувати запустити саму мамку і проц (без памяті і відяхи): рахуй кількість і тривалість сигналів та шукай в гуглі, що це означає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вище сказано перепробував ноль реакції кулер крутиться і все, проц робочий перевірено на другій материнці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А випадково відеокарта живлення додаткового не потребує? може забули підключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без відеокарти (або іншу поставити) пробував включати? підключи динамік (спікер) і послухай чи щось пібікне.

Доречі проц гавьонний але мат плата, навіть з врахуванням того що це асрок, нічо так.

-------

і так почитав специфікацію на мамку ... проц у Вас має бути AD760KWOA44HL якщо не він то не проканає ось список підтримуваних проців http://www.asrock.com/mb/AMD/FM2A88X%20Extreme6+/?cat=CPU

Я в АМД не сільон, бо ніколи не рахував їх за нормальну платформу, але варто переглянути ще раз специфікацію мат плати та проца на їх сумісність.

Якщо було складено прямими руками то все повинно запрацювати

також пробуйте батарейку біоса виймати ... старий і перевірений спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь за офтоп, але як на мене МАТЕРИНКА asrock та ще й на АМД базі, не знаю по моєму тут все сказано, інтел ніколи не підводив, а асрок-як був лайном так і остався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...