Перейти до змісту

Куплю каву вагову розчинну


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Вже давненько купую розчинну каву, привезену десь з-за кордону, на вагу, яка фасуєься вже тут по вазі у звичайні пакетики :). Зараз в людини яка возила якісь проблемки, але кава все рівно потрібна. Може хто підкаже, де ще в Луцьку продають таку каву.

Бо кава сама по собі смачніша за ту що у нас продають, та й дешевша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В четвер буду в Польші подивлюсь. яка була попередня ціна? (щоб знати брати чи ні)

бачив таке але особо не звертав уваги бо беру постійно в пачках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю в зерні, фасовка 0,5-1Кг, дуже бажана 100% Арабіка, не гірше Dallmayr, Mövenpick, якщо Lavazza то 60/40-70/30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнє, то зерно, по такій ціні я хочу купити :)

п.с. переходь на натуральну каву, розчинна - бормотуха....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, то мені на роботу побалуватись раз - два в день, коли вже очі вилазять.... А так я чай пью :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєнє, то зерно, по такій ціні я хочу купити :)

п.с. переходь на натуральну каву, розчинна - бормотуха....

++++++ а ще якщо з кофемашини ммммм :0108:

Deemon, то мені на роботу побалуватись раз - два в день, коли вже очі вилазять.... А так я чай пью :)

так я теж пью виключно один раз на добу - зранку, тим не меньше розчинна кава всерівно бормотуха )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я навіть спорити не буду - ви б бачили якої крепості я її роблю, та ще й розбавляю ложкою капучино... мабудь немовлятам можно давати попивати її :_07: .

Але ж от тра мені розчинну і от усьо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

santei516, я купував розчинну по 180 грн/кг

на сьогоднішній день немаєтакої ціни на розчину каву. Для переконання зайдіть на OLX та подивіться, ціни від 210 - 240 грн.

В мене сусід продає справжню розчинну каву Монарх (100 % Німеччина) 220 грн. за кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше то не я писав що по 180грн за кг, а подруге як я писав вище я в таких дозах не беру. Відгукнувся щоб виручити людину, бо в мене дружина теж любить каву і жити не може без неї))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Маю лишню пачку розчинної Якобз Монарх 400 грам )

FacWu.jpg

Куплена в Пакко, дата нормальна, чек. Можу продати за 120 грн. (в Пакко останню дрібногуртову ціну на неї бачив без трохи 140 грн.).

Або поміняю на 3 пачки офісного паперу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ви хочете купити? бо я теж не продавець, а покупець :)

я продавець і покупець!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

апну, брав на днях в Паши, завжди має в наявності, правда ціни не дешеві, але нижче ніж на базарах і за якість головою ручається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...