Перейти до змісту

Реєстрація ГБО на Авто


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

Хочу поставити ГБО, по техпаспорту не я власник, я 3-е лице є генеральне доручення. Таке питання чи можуть мені вписати ГБО чи треба машину на себе переоформляти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вписані в ген.доручення?

Якщо так, і в ген.дорученні є пункт - щось типу "представляти інтереси власника по реєстрації/перереєстрації авто, його переобладанню і т.д." то можна вписати без переоформлення на себе, але якщо вже будете міняти техпаспорт, радив би вже і переоформити на себе заодно - часу займе так само, а грошей не набагато більше піде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вписати там здаеться щось 400 грн, а якщо робити новий техпаспорт + переоформляти на себе то щось до 3000 виходить. Чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То мені, дорого буде. Я в генералку вписаний і там пункти про перереєстрацію є. Я краще ГБО Я впишу і все. Ще піду більш детально взнаю. Це треба в МРЕВ чи ДАІ йти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перереєстарція в межах +\- 1000 грн., з яких +/- 600 за дов.-рахунок, +/- 400 за техпаспорт.

вписати ГБО - це значить в техпаспорті змінити графу "Тип пального" - замість "В" (бензин) стане "S" (газ-бензин), тобто треба платити за заміну техпаспорту тих самих 400 грн. (зараз ніби подешевшало до 300)

треба йти в МРЕВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не по темі - де ставили ГБО, яке покоління, скільки обійшлося?

теж цікавлюся даним питанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, значить піду чи позвоню в середу і уточню все.

Я ще не ставив. Спочатку все про документи взнаю і тоді вже буду ставити напевне.

Хотів 4 ГБО ставити, але воно трохи дорого виходить то буду 2 ставити. Воно впринципі нічим суттєвим не відрізняеться. В мене інжектор нексія.

Є телефон на струмівку, там говорять нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не по темі - де ставили ГБО, яке покоління, скільки обійшлося?

В Струмівці ставлять, роблять нормально, на совість. Був там раніше то 4 покоління обходилось біля 8к, зараз не знаю. Видають необхідні документи для реєстрації. 0660798522.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене пара питань:

1. Процедура в пластиковому свідоцтві про реєстацію щоб з’явилось газ/бензин називається вписати? Там же поідеї видадуть новий шмат пластика за 300-400 грн (чи в старому щось нашкрябають)? І назвуть процедуру заміною.

2. Можливо хтось підкаже/прокоментує ситуацію коли у свідоцтві в графі тип пального взагалі нічого невказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Міняю на данний момент тех. паспорт. Я по дорученню і ьам все без проблем. 300 за переоформлення +100 грн за номерні знаки. В мене просто вони старого зразку. Но бляха проблема в тому що в них або тех. паспортів нема, або номерів. Вже тиждень чекаю..

Може хтось щось підскаже по цьому поводу? Може їм на "чай" треба дати щоб бистріше номера зявились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті встановлив ГБО, свідоцтво про реєстрацію замінив за 304 грн. По часу біля 2-х годин, як належить правда з невеликим скандалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По часу біля 2-х годин, як належить правда з невеликим скандалом.

в чому була суть скандалу?

мрев виробляли новий техпаспорт чи просто зробили виправлення в старому і переламінували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше тут була інформація про наявність номерних знаків, посвідчень на кінець робочого дня. Пропав лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому була суть скандалу? мрев виробляли новий техпаспорт чи просто зробили виправлення в старому і переламінували?

"У нас куча дел, не до тебя сейчас" типу цього, то не то шо скандал, но так односторонні неприємні та пусті в мою сторону розмови. Та свою вони справу зробили.

А нарахунок випралень.... хм давно нечув щоб виправлення робили, зробили заміну, як в їхньому "меню" написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті забрав сьогоднв тех паспорт і номера. Але доручення не дали, сказали ви вже здали документи.. То я не зрозумів вже хай так буде чи все таки йти до них і забирати доручення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажи ще які там доки потрібні?

1. Свідоцтво про про погодження конструкції транспортного засобу

2. Акт приймання передачі тз

3. Сертифікат відповідності

4. Додаток до сертифіката відповідності

5. Акт про відповідність конструкції ТЗ вимогам безпеки дорожнього руху.

6. "Старе" свідоцтво про реєстрацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого. чим відрізняється новий техпаспорт? лише в графі тип пального буква "S"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

relaxgood45

А тепер коли новий техпаспорт і він має інший номер треба шукати першого власника і брати нове доручення на той новий техпаспорт. Можна їздити і без доручення , але не можна продати. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це питання до мене то я не знаю.

Але знаю точно що його без доручення чи без власника не продати. Але тут такий нюанс, якщо вдруг не дай Бог що, то як довести що це мій автомобіль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В червні місяці переписав авто на себе і вписав газ. Обійшлося: 250 грн сертифікат про встановлення ГБО на Ківерцівській і 1500грн МРЕВ. Спочатку оформив всі документи, а потім через місяць там же на Ківерцівській поставив газ. Авто - Вектра А, 1,6. ГБО 2 покоління поставили, витрата газу 7-10 л на 100 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГБО 2 покоління поставили, витрата газу 7-10 л на 100 км.

а яка була витрата бензину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...