Перейти до змісту

Допоможіть знайти провайдера (район Володимирська)


Рекомендовані повідомлення

Власне інтеренет потрібен за адресою Фабрична 3, там знаходиться ВО Електрик. Наразі присутній інтернет від Візора, котрий інтернетом назвати гріх. І проблема не в швидкості!!! Його просто нема більшість часу. Власне питання до людей, котрі знають розклад сил у цьому районі, мають карти покриття, можуть порадити маршрути/типи доступу/провайдерів/знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там здається Укртелеком має скоро розширювати кількість номерів. Спробуйте подзвонити, можливо їх підключите скоро. Потерпите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там здається Укртелеком має скоро розширювати кількість номерів. Спробуйте подзвонити, можливо їх підключите скоро. Потерпите.

Ключове слово - СКОРО :_02: 2 роки не можу змінити номер з аналогу на цифру. Може, як Ви кажете, скоро то буде, але, беручи до увагу слова працівника укртелекому - не в цьому році.

Як варіант - той же бездротовий укртелеком. Швидкість, правда , не дуже але, хоч щось, як що нічого нема. Є варіант від "Жирафа", тільки дорогувато устаткування коштує+, відгуки не дуже оптимістичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там здається Укртелеком має скоро розширювати кількість номерів. Спробуйте подзвонити, можливо їх підключите скоро. Потерпите.

Ключове слово - СКОРО :_02: 2 роки не можу змінити номер з аналогу на цифру. Може, як Ви кажете, скоро то буде, але, беручи до увагу слова працівника укртелекому - не в цьому році.

А Ви коли взнавали це у працівника укртелекому? Бо там на скільки ходять чутки, це буде доволі скоро, хоча конкретних строків не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там здається Укртелеком має скоро розширювати кількість номерів. Спробуйте подзвонити, можливо їх підключите скоро. Потерпите.

Ключове слово - СКОРО :_02: 2 роки не можу змінити номер з аналогу на цифру. Може, як Ви кажете, скоро то буде, але, беручи до увагу слова працівника укртелекому - не в цьому році.

А Ви коли взнавали це у працівника укртелекому? Бо там на скільки ходять чутки, це буде доволі скоро, хоча конкретних строків не знаю.

На минулій неділі. Сам шукаю провайдера, бо"шматок" вулиці Володимирської( приватний сектор), "зачароване" місце, відносно інтернету :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім, хто відгукнувся. Спробую Укртелеком штурмувати. А інших варіантів немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім, хто відгукнувся. Спробую Укртелеком штурмувати. А інших варіантів немає?

По гугліть по Луцьку... Але, скорше за все. на нашій вулиці, поки що, тільки бездротовий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дзвонили з укртелекому, казали, що в зв'язку з замінною устаткування, в приватному секторі на вул Володимирській, в цьому році буде можливість підключення інтернету від укртелеком. :0050::0085::_30:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Власне інтеренет потрібен за адресою Фабрична 3, там знаходиться ВО Електрик. Наразі присутній інтернет від Візора, котрий інтернетом назвати гріх. І проблема не в швидкості!!! Його просто нема більшість часу. Власне питання до людей, котрі знають розклад сил у цьому районі, мають карти покриття, можуть порадити маршрути/типи доступу/провайдерів/знайомих.

Здравствуйте, Интернет по этому адресу можем подключить ближе к Весне, возможно раньше. Телефоны компании 296 296, 066 881 82 82 сайт Westnet.com.ua обращайтесь если еще актуален данный вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні нам "св`ятково" оголосили, що наша заява на заміну номер в укртелекомі прийнята. Написали заяву на підключення інету.( вул. Володимерська, пів зупинки від кондитерки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Інтернет від укртелекому - підключено. Тарифний план «Двадцятка», швидкість - до 20 Мбіт/с.

SpeedTest, ( на момент тесту підключено 2 копа , смартфон, смарт ТВ)

ofkdL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет від укртелекому - підключено. Тарифний план «Двадцятка», швидкість - до 20 Мбіт/с.

SpeedTest, ( на момент тесту підключено 2 копа , смартфон, смарт ТВ)

ofkdL.jpg

Цікаво, що може показувати Смарт ТВ?

Пінг взагалі вбиває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет від укртелекому - підключено. Тарифний план «Двадцятка», швидкість - до 20 Мбіт/с.

SpeedTest, ( на момент тесту підключено 2 копа , смартфон, смарт ТВ)

ofkdL.jpg

Цікаво, що може показувати Смарт ТВ?

Пінг взагалі вбиває...

Знаєте - показує)) В тій купі додатків+ютюб, все працює і без гальм. Підключив через wi-fi. А пінг... Я не є спеціалістом, але в різних SpeedTest, різні показники))) Тому я більш-менш орієнтуюсь на торент при завантаженні.

9LBCz.jpg

Скажу по простому - 3 роки "сидів " на 3 мобі з "скаженою "швидкістю , і альтернативи на Володимирській нема ніякої поки. Та й писав, не для похвалитись. Знаю, що шукали люди інет підключення, і варіантів на нашому"хуторі" не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 1 провайдер є зліва у маг зліва біля Дуету (аптека, маг 7/23, мясний ), пропонував нам підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 1 провайдер є зліва у маг зліва біля Дуету (аптека, маг 7/23, мясний ), пропонував нам підключення.

Зрозумів... Я ближче до церкви живу, варіантів не було.До речі, На візор дзвонили - 0.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 1 провайдер є зліва у маг зліва біля Дуету (аптека, маг 7/23, мясний ), пропонував нам підключення.

Зрозумів... Я ближче до церкви живу, варіантів не було.До речі, На візор дзвонили - 0.

Привіт)теж живу на Володимирській,тільки ближче до Дуету.Користуємося укртелекомом,але інтернет дуууужее поганий((нас підключали з ДПЗ,оскільки на Володимирській небуло вільних ліній.Платимо по мінімальному тарифові(50 грн) і то отримуємо тільки 1/3 проплачуваного трафіку(тестували хлопці з укртелекому)кажуть-нічого кращого запропонувати неможуть((інтернет часто пропадає,а якщо і є-то дуже повільний-з руторга скачує кіно близько 7-10 годин на 1.5 гіг.Також в пошуку альтернативи,але,на жаль,безрезультатно((Можливо,хтось,порадить,підскаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 1 провайдер є зліва у маг зліва біля Дуету (аптека, маг 7/23, мясний ), пропонував нам підключення.

Зрозумів... Я ближче до церкви живу, варіантів не було.До речі, На візор дзвонили - 0.

Привіт)теж живу на Володимирській,тільки ближче до Дуету.Користуємося укртелекомом,але інтернет дуууужее поганий((нас підключали з ДПЗ,оскільки на Володимирській небуло вільних ліній.Платимо по мінімальному тарифові(50 грн) і то отримуємо тільки 1/3 проплачуваного трафіку(тестували хлопці з укртелекому)кажуть-нічого кращого запропонувати неможуть((інтернет часто пропадає,а якщо і є-то дуже повільний-з руторга скачує кіно близько 7-10 годин на 1.5 гіг.Також в пошуку альтернативи,але,на жаль,безрезультатно((Можливо,хтось,порадить,підскаже

Можливо, виберіть тариф 20. Мій укртелеком , також не кращій варіант( пінг скаче від 40 до 75), але при 20 ці смарт дивлюсь без глюків, + два компи включені( в ігри в онлайн не граю). Можливий варіант в самому роутері( його пропускна можливість).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я граю)))роутер поміняли на новий-нічого не змінилось(((тут проблема в іншому-укртелеком не надає проплачуваного трафіку..тож шукаємо іншого оператора.Тільки ж на нашому хуторі(як ви вище писали)))))))нічого путнього не пропонують(А звідки у вас іде лінія?З Володимирської чи з ДПЗ?Як нам пояснювали працівники укртелекому-лінія перегружена-нічого зробити неможем(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я граю)))роутер поміняли на новий-нічого не змінилось(((тут проблема в іншому-укртелеком не надає проплачуваного трафіку..тож шукаємо іншого оператора.Тільки ж на нашому хуторі(як ви вище писали)))))))нічого путнього не пропонують(А звідки у вас іде лінія?З Володимирської чи з ДПЗ?Як нам пояснювали працівники укртелекому-лінія перегружена-нічого зробити неможем(

Знаєте, відносно лінії не в курсі, скорше за все З Володимирської.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Привіт.

Можу порадити заглянути на сайт ось до цих хлопців: westnet.com.ua. Обіцяють хороше підключення та швидкість. Ціна підключення правда не маленька, але якщо якість дійсно відповідає зазначеним параметрам, то на мою думку це того вартує.

Сам хочу підключитись, вже залишив заявки на підключення батькової хати по Володимирській і собі, по тій самі Володимирській, тільки у Заборолі. Заявку залишив ще на початку року, сказали що на весні будуть підключати. І ось на минулому тижні телефонували, щоб підтвердити заявку та повідомили, що за місяць - півтора підключать.

Тьху-тьху-тьху .... можливо і на Володимирській вдасться насолоджуватись якісним інтернетом ... а то в мене зараз 3моб, як єдиний варіант без альтернативи - не сильно тішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...