Перейти до змісту

НУ от вам сайт Утел.


Рекомендовані повідомлення

Флаєри видавали робітникам Укртелеком і тим хто попередньо зареєструвався (подзвонив на call центр, наскільки пам'ятаю до кінця вересня), підключення по флаєрам продовжується... Читав на мобільних форумах, що в деяких містах підключають на тариф і без флаєра (в Луцьку не знаю).

Є інформація, що Укртелеком планує запустити тариф U'family на загальних умовах, але тарифи будуть більші і видавати будуть не 5 пакетів, а 3... Думаю варто зачекати до 15-16 грудня! Новорічна пропозиція буде точно...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Новий рік – цілий рік!

З 12 грудня 2008 року по 31 січня 2009 року Utel проводить Новорічну акцію. Поспішай підключитись до нового мобільного стандарту та отримуй щомісячно протягом усього року в подарунок* 50 хвилин, 50 SMS та 256 Мб Інтернету, щоб привітати близьких та друзів з Новорічними святами!

Усі абоненти, які оберуть контрактну форму підключення, протягом усього 2009 року щомісяця отримуватимуть додатково:

50 хвилин на дзвінки в об’єднаній мережі Utel та Укртелеком,

50 SMS на номери Utel та інших операторів мобільного зв’язку України,

256 Мб найшвидшого в Україні Мобільного Інтернету.

Акційні подарунки розповсюджуються на всі без винятку контрактні пропозиції голосових пакетів та пакетів передачі даних: U`40, U`70, U`150, U`300, U`net 40, U`net 70, U`net 150, U`net 300 та U`free.

А на всіх користувачів пакета U`try теж чекають приємні сюрпризи.

Для нових клієнтів, які упродовж дії акції активують стартовий пакет U`try, Utel також підготував щомісячні подарунки* протягом року:

50 хвилин на дзвінки в об’єднаній мережі Utel та Укртелеком,

50 SMS на номери Utel та інших операторів мобільного зв’язку України,

256 Мб найшвидшого в Україні Мобільного Інтернету.

Також усі існуючі абоненти U`try мають можливість отримувати додатково 25 хвилин, 25 SMS та 128 Мб високошвидкісного Мобільного Інтернету щомісячно протягом 2009 року, за умови поповнення рахунку на 30 гривень та більше протягом місяця.

Умови проведення акцiї

Детальнішу інформацію дізнайтеся за телефоном Контакт Центру 8 800 500 11 88

Utel. Новий рік – цілий рік!

* - під подарунками слід розуміти нарахування акційного додаткового об’єму послуг. Для неконтрактних абонентів U’try додатковий об’єм послуг надається за умови поповнення рахунку на 30 грн та більше протягом місяця. Нарахування відбувається наступного місяця після поповнення рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да.. сомнения о том, кто самый перспективный оператор на рынке связи должны у многих сузиться или определиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні проходив по вул. Кривий Вал і ... Utel - фiрмовий Центр обслуговування абонентiв, висять банери "Utel". З вулиці можна побачити, що ремонт на завершальній стадії, стоять корибки з оргтехнікою. Скоро відкриття!?

"Центри обслуговування абонентiв Utel: пiдключення на контрактну форму обслуговування, придбання стартового пакета, карток поповнення рахунку, сучасних телефонiв, модемiв та аксесуарiв"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого в порівнянні з чим?

Якщо брати попередні їхні групові пакети, то це майже задарма. А якщо орієнтуватись на тарифи GSM-операторів (особливо тих що активно демпінгують ціни на ринку) - то тут незіставні площини, різні стандарти. А за якість та іновації, як відомо, треба платити. Щодо, наприклад Київстара, то тарифи схожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого в порівнянні з чим?

Якщо брати попередні їхні групові пакети, то це майже задарма. А якщо орієнтуватись на тарифи GSM-операторів (особливо тих що активно демпінгують ціни на ринку) - то тут незіставні площини, різні стандарти. А за якість та іновації, як відомо, треба платити. Щодо, наприклад Київстара, то тарифи схожі.

в порівнянні з U'family 5 (що підключали по флаєрам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 5 номерів мені точно ні до чого, я і так не знаю куди третій діти (мабуть поки буде просто лежити якщо перейду на Utel). А тут мене радує низький обов'язковий щомісячний платіж (50 грн. за трьох або трохи більше ніж 16 грн. з людини), і плюс безкоштовне спілкування між собою в порівнянні з інноваціями. А якщо треба буде буде більше номерів, то я так зрозумів можна вільно додати в групу аналогічно як в інших групових пакетах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

U'family 3

Вартість пакета послуг, грн/на місяць - 50 грн

Дзвінки між членами групи U’ніон/U'family - 0 грн/хв

Голосовi дзвiнки на номери Utel - 0,15 грн/хв

Голосовi дзвiнки на фiксованi номери, грн/хв - 0,25

Відео дзвінки, вiдео пошта грн/хв - 0,25

Дзвінки на номери послуги «Сім’я»**, 0,07 грн/хв

Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, 0,85 грн/хв

SMS у межах України, 0,30 грн/шт

Мобільний Інтернет, 0,10 грн/Мб

U'family 5 (флаєр)

Вартість пакета послуг, грн/на місяць - 25 грн

Дзвінки між членами групи U’ніон/U'family - 0 грн/хв

Голосовi дзвiнки на номери Utel - 0,15 грн/хв

Голосовi дзвiнки на фiксованi номери, грн/хв - 0,25

Відео дзвінки, вiдео пошта грн/хв - 0,15

Дзвінки на номери послуги «Сім’я»**, 0,05 грн/хв

Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, 0,70 грн/хв

SMS у межах України, 0,15 грн/шт

Мобільний Інтернет, 0,05 грн/Мб

Умови погіршили! Хоча відкрили можливість підключення без флаєра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Цікавлять кілька питань:

U'family 3

Вартість пакета послуг, грн/на місяць - 50 грн

Це місячна плата за весь набір із 3-х номерів, чи окремо по 50 грн. за кожен номер?

Дзвінки між членами групи U’ніон/U'family - 0 грн/хв

Відео дзвінки, вiдео пошта грн/хв - 0,25

Дзвінки на номери послуги «Сім’я»**, 0,07 грн/хв

Під дзвінками між членами групи розуміються тільки голосові дзвінки, чи відео-дзвінки теж тарифікуються по 0 грн/хв? Чи все таки відео-дзвінок в середині групи теж по 25 коп.? Аналогічно і щодо тарифікації дзвінків на номери "Сім'ї".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це місячна плата за весь набір із 3-х номерів, чи окремо по 50 грн. за кожен номер?

це плата за весь набір з 3-х номерів.

а 50 грн - це обовязкова сума яку ти повинен витратити з місяць.

і тут 2 варіанта

1) 50 грн. - зараховуються на номер "мастер" (стврується окремішній рахунок на який перераховуються кошти - 50 грн, його можна назвати "бонусний") і викоритовуються спочатку кошти саме з цього рахунку. Тільки 1-й випадок цим рахунком користуються "мастер" + 2 номери.

2) лише один "мастер"

Під дзвінками між членами групи розуміються тільки голосові дзвінки, чи відео-дзвінки теж тарифікуються по 0 грн/хв? Чи все таки відео-дзвінок в середині групи теж по 25 коп.? Аналогічно і щодо тарифікації дзвінків на номери "Сім'ї".

користувався лише 1 раз (6 міс тому) рахувало по 0 коп.

p.s. досвід використання U'family 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, пользуюсь утел немного, видео-связь это прикольно, но не всегда актуально. Например: с любовницей, в забитой шпротами маршрутке, с утра, когда тебя будят этим звонком итд )))) А интернет у них неплохой по такой цене, 10коп/метр. Я в основном пользуюсь киевстар-контракт, тариф классический, на всю сеть по 10 коп./мин... ну и покрытие хорошее. А утел как интернет провайдер на улице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...