Перейти до змісту

НУ от вам сайт Утел.


Рекомендовані повідомлення

Поступила свежая информация про Утел. Через неделю или 2 будут проходить замеры 10! вышек (это кроме тех 3 что уже есть) на соответствие нормам излучения итд... по идее они уже стоят.. вот..

ІМХО можуть бути заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг, їх і є десь в таких межах в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь
Еще информация, правда эта не подтверждённая: уже можно купить стартовый Утела в отделении укртелекома на перемоги 2. Кто может подтвердить информацию? Я сегодня и завтра на работе с утра до вечера, сам забежал бы и проверил, дак времени нет....

Не підтвердилось. Спростовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО бред.

Не я ж придумал новость. Мне сказал тот человек, который занимается замерами жсм и сдма вышек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО можуть бути заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг, їх і є десь в таких межах в Луцьку.

вот это бред.

А про то, что понаставили БС - это я в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Появилися перші 3БС [hide]ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНІ[/hide] НКРЗ (Національна комісія з питань регулювання зв'язку України)

ДИВІТЬСЯ http://old.nkrz.gov.ua/

І:

UMTS3502-07-71148 Базова… 3812Е… ЛУЦЬК 1937.4/2127.4 20.000

UMTS3503-07-71149 Базова… 3812Е… ЛУЦЬК 1937.4/2127.4 20.000

UMTS3501-07-71147 Базова… 3812Е… ЛУЦЬК 1937.4/2127.4 20.000

Всі дозволи видані:

Детальна інформація

Номер ДОЗВОЛУ

на ЕКСПЛУАТАЦІЮ UMTS3501-07-71147

Тип РЕЗ Базова станція стільникового зв"язку

Назва РЕЗ 3812Е Huawei BTS

Частоти,МГц (дуплексні пари) 1937.4/2127.4

Область ВОЛИНСЬКА

Нас. пункт ЛУЦЬК

Потужність,Вт 20

Клас випромінювання 5M00G7W

Умови використання без обмежень

Дата видачі 09.02.2008

Термін дії 14.12.2020

Китайців ставлять! :) Хоча для ЛУЦЬКА і це добре :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО можуть бути заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг, їх і є десь в таких межах в Луцьку.

вот это бред.

А про то, что понаставили БС - это я в курсе.

Посперечаємось де брєд? ІМХО є ІМХО, прошу без апартів. ФАКТИ в студію!

Шановний, пост citizen що говорить? Скільки зараз БС? Коли НКРС дає дозвіл? Експлуатація дозволена їх лише із 9 лютого ц.р.

Якщо Ви думаєте, що із звязком від Утела буде такий мед, як із ОГО, то скоріше всього це помилкові очікування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому можливо БС і більше(вже згаданих ще 10 шт)? Спочатку БС встановлюється, робляться відповідні заміри і лише тоді НКРЗ офіційно видає дозволи.

В історії нашого мобільного ринку були приклади коли, деякі оператори (Астеліт) й не поспішали реєструвати БС, щоб не платити зайві гроші. Просто після встановлення БС, починається бюрократія і потрібен час для оформлення документально БС.

Те що:

ІМХО можуть бути заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг, їх і є десь в таких межах в Луцьку.

і до чого тут БС Білайн, невже для забезпечення роумінгу потрібно переробляти, всі документи на БС

Дивився по мобільним форумах, то виявляється Утел досить успішно будується і не тільки по обласних центрах, є і Севастополь, Дніпродзержинськ, Новомосковськ, Горлівка..., вже непогано покритий Київ. Пишуть, що UA 07 вже можна засканувати на деяких станціях метро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку БС встановлюється, робляться відповідні заміри і лише тоді НКРЗ офіційно видає дозволи

2 Scabiosa - вот это я примерно имел ввиду. А

заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг
- это таки необдуманный бред. Не сердись. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В історії нашого мобільного ринку були приклади коли, деякі оператори (Астеліт) й не поспішали реєструвати БС, щоб не платити зайві гроші. Просто після встановлення БС, починається бюрократія і потрібен час для оформлення документально БС.

Якщо бути точним, не деякі, а всі оператори.... за винятком Utel, вони поки не отримають Акт державної комісії, БС в ефір не виведуть.... не кажучи вже про дозвіл, санітарний паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку БС встановлюється, робляться відповідні заміри і лише тоді НКРЗ офіційно видає дозволи

Підозрював про такі речі. Але інженери перед тим, як взагалі укладати договір про встановлення БС, наприклад, на будівлі університету, роблять же якісь прикидки? Беруть дозвіл санепідемстанції? Так. Монтують їх? Так. Перевіряють працездатність? Так. А перед отриманням дозволу НКРЗ і вмикають їх в тестовому режимі, що й фіксувалось нашими форумчанами.

2 Scabiosa - вот это я примерно имел ввиду. А заміри існуючих "вишок" Білайну, із яким в Укртелекому роумінг - это таки необдуманный бред. Не сердись. ;)

Не серджусь. То було ІМХО. Просто спеціалісти Утела мають же перевіряти і можливості внутрідержавного роумінгу в Луцьку, а то" в Луцьку є 3G, а в мене відеорозмова не йде!" Чому? В зоні нестійкого покриття абонент, і його "тіло" "перейшло" в GSM-900/1800 Білайну. Взагалі, тут бажана інсайдерська інформація "Де? Що? Коли?", а не домисли... Або давайте "ловити" БС з допомогою нетмонітору, карти та цифрового фотоапарату (є методика, але треба ЧАС І БАЖАННЯ). Можу тільки здогадуватись, що шановні aruse та citizen мають справу безпосередньо із мобільним звязком, решта - скоріше всього ні.

Дуже б не хотілось, що добра надія на швидку передачу даних "нового мобільного оператора" не обернулась тим же "пшиком", що і дешевий інтернет від Лайфа, коли оголосили неоправдано низьку ціну на інет, а технічні і технологічні можливості оператора миттєво були вичерпані тисячами бажаючих - "халява, серрр".. Тому тепер із великою підозрою дивлюсь на такі сподівання.

Про "ОГО" - чому ж так дешево, "халява", Ви знаєте, скільки до того Укртелеком робив підготовки? Оптоволокно на даний момент в них на магістралях - якщо не №1, то і не №110 в Україні, АТС в Луцьку майже (АЛЕ НЕ ВСІ!!) модернізовані на

"цифру", так що тепер за стільки років (!!) нарешті маркетинг їхній запропонував те, що і трішки збагатілим народом прекрасно розкупається, і технічні можливості дозволяють. Думаю, що не секрет для багатьох, що інші провайдери теж орендують канали Укртелекома для інтернету. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш великою проблемою Утел є не технічні можливості (якраз таки техніки, БС, вистачає і будівництво йде на повну), є проблема маркетингу. Потрібно навчитися продавати продукт, за моєю інфою в Луцьку вже є мережа, її не можна називати повноцінною, але користуватися можна. До того ж при існування інтернет GPRS/EDGE роумінгу Білайн для абонентів Утел робить всі шляхи відкритими. Невже не можна вільно продавати Старт пакети. Мережа вже працює в усіх обл. центрах і не тільки Дныпродзержинськ, Новомосковськ, Горлівка...

Найшов!

Київ

IMG3584-1203250441.png

Вишневе Київська обл

IMG3584-1203250480.png

Дніпродзержинськ

IMG3584-1203250394.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що не секрет для багатьох, що інші провайдери теж орендують канали Укртелекома для інтернету.

не все ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

То як справи з Утелом? Бо в мене телефон сканує мережу вже давно, але ніяких дій не відбувається. Планувалось також з лютого місяця зробити двосторонній роумінг між Білайном і Утелом замість одностороннього як були домовленості раніше... Вже сьогодні слава Богу березень, а віз і нині там.

Взагалі хотів би купити стартовий і поюзати їх сервіс. При прийнятних результатах і співвідношенні "ціна-якість" перейшов би на 3G. Також цікавить можливість доступу в інет в моменти коли Фотаком нічим допомогти не зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скоро повинні почати продавати Utel і в Луцьку. Значить мережа збудована чи добудовується.

Сьогодні на сайті Utel знайшов

"...ЕКСПЕРТ ГРУПИ ПРОДАЖУ БIЗНЕС-СПОЖИВАЧАМ

(КИЇВ, ДНIПРОПЕТРОВСЬК, ЛЬВIВ, ОДЕСА, ХАРКIВ, ДОНЕЦЬК, СIМФЕРОПОЛЬ, МИКОЛАЇВ, ХЕРСОН, СЕВАСТОПОЛЬ, ПОЛТАВА, ЗАПОРIЖЖЯ, РIВНЕ, [hide]ЛУЦЬК[/hide], ВIННИЦЯ, ЧЕРНIГIВ, ЛУГАНСЬК)"

та

"...ЕКСПЕРТ ГРУПИ ПРОДАЖУ ПОСЛУГ МАСОВИМ СПОЖИВАЧАМ

(КИЇВ, ДНIПРОПЕТРОВСЬК, ЛЬВIВ, ОДЕСА, ХАРКIВ, ДОНЕЦЬК, СIМФЕРОПОЛЬ, СЕВАСТОПОЛЬ, МИКОЛАЇВ, ХЕРСОН, ПОЛТАВА, ЗАПОРIЖЖЯ, РIВНЕ, [hide]ЛУЦЬК[/hide], ВIННИЦЯ, ЧЕРНIГIВ, ЛУГАНСЬК)"

http://utel.ua/about/vacancies.php?show=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підключився як клієнт Укртелекому- Utel!

Особисто Я готовий платити, поки що за назву,- 3G!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як якість? Які ціни? Який пакет?

Я так розумію якщо купляв стартовий пакет U'сіті (хзн чи взагалі він існує оскільки не бачив) то десь не у Луцьку.

Чи ти контрактом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кліентів стаціонарного телекому- контракт. Взяв U’ніон 3

3 USIM карти

Вартість пакета послуг, грн/на місяць 350,00

Голосові послуги Дзвінки між членами групи U’ніон 0

Дзвінки в мережі: мобільні та фіксовані, голосова та відео пошта, грн/хв 0,30

Відео дзвінки, грн/хв. 0,30

Дзвінки на номери послуги «Сім’я»*, грн/хв 0,05

Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, грн/хв 0,75

SMS, MMS SMS у межах України, грн/шт 0,20

SMS за межі України, грн/шт 0,65

MMS у межах України, грн/шт 0,55

MMS за межі України, грн/шт 4,95

Передача даних Мобільний Інтернет, грн/Мб 0,15

Трохи повівся на- Сплачувати послуги мобільного зв’язку Utel за фактом їх отримання. За фактом їх отримання в менший бік не катіт (хоча дівчина завіряла зворотнє), а 350 і все зверху, що наговориш.

Є поки не вирішені питання з виставленими рахунками! Хто не дурить?! KS- дурить! До однояйцевих в мене особливе ставлення!

Чекаю на результат приватизації- заяви однояйцевих і ахметова- НЕ ХОТІЛОСЯБ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 3 карти означає використання трьох різних номерів і один рахунок(щось типу корпоратива) тобто можна пакет на сім'ю з 3 осіб взяти.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А 3 карти означає використання трьох різних номерів і один рахунок(щось типу корпоратива) тобто можна пакет на сім'ю з 3 осіб взяти.?

ДА! Можна з лімітами, можна без. Між 3 по 0, «Сім’я»(5(4+стаціонар))-0,05. Не використані гроші переходять, але до 1050. Користуюсь 3 місяці ( в роумінгу)-не всі можливості. Утел відчуваеться на стадії становлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пишеш що в роумінгу то я так розумію у тебе або GSM-телефон без UMTS або(судячи з твого ніка) у Ковелі нема UMTS покриття і ти юзаєш Утел через роумінг білайн. Який у тебе мобільний телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia N95 8Gb

sashakovel. Ти пробував по Луцьку покриття? Пробував відеодзвінки? Підключався де, в Луцьку?

Підключав у Львові. Сам вибирав 3 номира (1 срібний-акція!)

По Луцьку не пробувов. Маю надію, шо все буде ХОРОШО! (UTEL)

8 800 500 11 88

Контакт Центр Utel - кажи "Хочу підключитись"

7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. точно роумінг білайн. У Луцьку буде UMTS і відеодзвінки можна робити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sashakovel. Ти пробував по Луцьку покриття? Пробував відеодзвінки? Підключався де, в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...