Перейти до змісту

НУ от вам сайт Утел.


Рекомендовані повідомлення

А ПЗС на предоплате есть или нет? Не должно быть судя по сайту, мало ли, мож кто знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

при запуске таких сетей, как и в любом более-менее сложном проектене бывает точных сроков.

Мне шепнул Andruha_gpz28 по секрету, шо скоро шо-то будет, но он ведь не отвечает за Утел, правда?

Ждем и все тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ждем так ждем. АЛЕ! Цей стандарт звязку не найчистіший екологічно. Частота 2100 більша, ніж 900 чи 1800. Хай потужність "урктелекомівських" БС і відповідного телефону і менша багато, ніж джсм, та більша частота більше впливає на організм людини. Та і для якісного покриття Луцька потрібно в "рази" більше БС, ніж в "чистих" GSM та CDMA операторів. Про останніх можу сказати, що для повного покриття Луцька їм достатньо 2 (ДВІ) БС меншої потужності. Перевага 3G (стандарт WCDMA (!!)) лише в одному - у багатьох людей вже Є телефони із підтримкою 3G Укртелекому, а для Інтертелекому чи Піпл-нет - треба купувати новий телефон, із руім чи без нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Scabiosa

обоснуй плз.

все, что я читал до этого противоречит твоим словам. где источник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Scabiosa

обоснуй плз.

все, что я читал до этого противоречит твоим словам. где источник?

Не маю особливо часу, але...

http://uk.wikipedia.org/wiki/Global_System..._Communications

http://uk.wikipedia.org/wiki/CDMA

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%...%84%D0%BE%D0%BD (бездротові стандарти)

А про поглинання електромагнітних хвиль залежно від частоти - є шкільний курс фізики.

Ще не можу так зразу пригадати, де читав про потужності БС різних стандартів та їх радіус дії.

Аага.. Знайшов, де читав... Тут і тут і тут, і тут, і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частота 2100 більша, ніж 900 чи 1800

вы о чем? Широта несущей в UMTS 5МГЦ, о чем речь? какие 2100 кГц?

потужність "урктелекомівських" БС і відповідного телефону і менша багато, ніж джсм, та більша частота більше впливає на організм людини.

мощность БС GSM 1800 до 40Вт, мощность передатчиков CDMA в 100-1000 раз меньше. Вопросы?

Та і для якісного покриття Луцька потрібно в "рази" більше БС, ніж в "чистих" GSM та CDMA операторів. Про останніх можу сказати, що для повного покриття Луцька їм достатньо 2 (ДВІ) БС меншої потужності.

Тут вапсче не понял.... WCDMA есть CDMA, только широкополосный, в то же время продолжает стандарты GSM , поэтому и является наиболее перспективным в Европе.

Перевага 3G (стандарт WCDMA (!!)) лише в одному -
бла...бла...бла

Преимущество Утела кроме нового, более совершенного стандарта, в предоставлении интернета по технологии HSDPA - High-Speed Downlink Packet Access — высокоскоростная пакетная передача данных от базовой станции к мобильному телефону. В теории до 14МБит, на практике реальных 3 МБита.

а ваше сообщение не подкреплено никакими значащими фактами.

где я не прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2100>1800 чи 1800>2100 ? Вищої частоти ЕМХ краще поглинаються навколишнім середовищем, в т.ч. тілом людини. Через те для безпеки (і екологічної) санітарні норми потужності передавача вищої частоти менші. Але проблема таки неоднозначна, у мобільних телефонів (і не тільки) діє правило "більша частота-менша потужність" і навпаки. хоча ІМХО найекологічніший CDMA-450. Саме CDMA, а не NMT через особливості самого стандарту.

Преимущество Утела кроме нового, более совершенного стандарта, в предоставлении интернета по технологии HSDPA - High-Speed Downlink Packet Access — высокоскоростная пакетная передача данных от базовой станции к мобильному телефону. В теории до 14МБит, на практике реальных 3 МБита.

а ваше сообщение не подкреплено никакими значащими фактами

Я такого не заперечував. :( Але! для цього має бути дууже непогане покриття або Ви маєте бути близько від БС (в Струмівці, наприклад, не буде такого, а в абонента CDMA Rev A в тій же Струмівці- буде).

мощность БС GSM 1800 до 40Вт, мощность передатчиков CDMA в 100-1000 раз меньше. Вопросы?

В тому числі WCDMA? Хай буде так. (і так воно є). Крім того, те, як укртелеком розставляє свої антени - критиці не піддається - ЛИШЕ НА СВОЇХ БУДІВЛЯХ. Їх мало. Ваш телефон, який працює в тій мережі, прагне тримати звязок і при віддаленні від БС, збільшуючи потужність власного сигналу. Результат- ви більше опромінюєтесь, ніж від роботи телефона на частоті 900, але недалеко від відповідної БС.

Якщо Ви спеціаліст у цій галузі, повідомте народ, скільки БС НЕОБХІДНО Укртелекому, щоб покрити Луцьк на рівні, нехай, Київстару. 3-4 БС, що зараз є, - насмішка над якісним звязком. Інтертелекому для якісного покриття достатньо було дві БС, і Інтернет у них не гірший і не повільніший (номінально!) за укртелекомівський 3G.

То є війна стандартів. Європа вибрала один, Азія і Америка - інший, Китай - третій. Японія, до речі, своїх мобільних операторів має переважно CDMA стандарту! Китай вибрав TDMA. І лише залишається жаліти, чому державним регулюванням мобільні оператори не GSM стандарту "обрізані", як тут десь на форумі говорилось, до рівня "радіотелефон в Луцьку великого радіусу дії". Це не стандарт"ріже", а держава наша рідненька, можливості стандарту їх набагато вищі, ніж GSM, Ви ж самі бачите, що 3G європейське теж є CDMA фактично.

Думаю, що і більшість людей знають, як отримав Укртелеком ліцензію на третє покоління мобільного звязку. Державний протекціонізм "вилізе боком", як Укртелеком продадуть "комусь". На жаль, ліцензія на CDMA-450 є в не меншого "монстра" МТС, і він "народним" не стане в силу різних причин. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

экологию я опускаю... ни ты ни я не знаем истинного существования (или отсутствия) вреда от того или иного радиоинтерфейса (я вот сижу перед роутером, который вещает на частоте вообще 2400!!! и ничего :D)

Второе: если телеком ставит БС только на своих станциях, значит им видней, вам так не кажется?

Якщо Ви спеціаліст у цій галузі, повідомте народ, скільки БС НЕОБХІДНО Укртелекому, щоб покрити Луцьк на рівні, нехай, Київстару. 3-4 БС, що зараз є, - насмішка над якісним звязком.

ответ: НИСКОЛЬКО , потому что UMTS- проприетарный GSM/GPRS/EDGE стандарт и существует роуминг с Билайном. Фактически это означает, что в случае отсутствия (прошу заметить: не плохого сигнала, а его отсутствия, ибо WCDMA подразумевает дальность работы сервиса равным физическому радиусу охвата БС . WCDMA либо есть, либо нет, "плохого" сигнала нет по технологии. Хотя дальность, по моим данным, около 5 км.)

Інтертелекому для якісного покриття достатньо було дві БС, і Інтернет у них не гірший і не повільніший (номінально!) за укртелекомівський 3G.

номинально cdma2000 1xEVDO - 2,4MBit/s vs HSDPA 14,4MBit/s , но это , естественно, только теория, хотя наглядность очевидна :)

Ви ж самі бачите, що 3G європейське теж є CDMA фактично
позвольте... Европа - это как раз "Утеловский" UMTS.

3g.GIF

вот наглядная эволюция поколений. У каждого стандарта есть свои достоинства и недостатки. А то что Утел, он же Укртелеком - проприетарное госпредприятие (пока!) - так вы пасматгите на цены ОГО на интегнет, эта же шага! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если телеком ставит БС только на своих станциях, значит им видней, вам так не кажется?

Мені здається, що це економія Плюшкіна, а то і на споживачах. Розміщувати на своїх будівлях - дешево (бессплатно!), але треба розміщувати, щоб покрити місто без "дір". На початку ери мобільного звязку в Росії теж була така компанія, що лише на телекомівських будівляв "вишки" ставила... Нема вже її, збанкрутувала навіть при тих скажених цінах на звязок.

экологию я опускаю... ни ты ни я не знаем истинного существования (или отсутствия) вреда от того или иного радиоинтерфейса

Є здоровий глузд і знання із фізики, і ще раз повторю про своє ІМХО із цього питання.

ответ: НИСКОЛЬКО , потому что UMTS- проприетарный GSM/GPRS/EDGE стандарт и существует роуминг с Билайном.

В роумінгу Білайна про фантастичний інет можна забути (його нема просто), і про відеозвязок і інші "прибамбаси" 3G.Нехай радіус діїї Укртелекомівської БС 5 км. Але в стандарті ЦДМА є така річ як "дихання соти" - при збільшенні навантаження на неї (розмови, інет) її радіус покриття падає . Скажіть, для Луцька 3-4 антени вистачить? НІ! Не менше 10-20. (У "монстрів", за моїми субєктивними даними, стільки і є, і це у стандарті GSM-900\1800). Поки в Луцьку в Укртелекома буде до 100-200 користувачів, то звичайно, все буде ОК, але потім - гірше, як в Лайфа увечері...

позвольте... Европа - это как раз "Утеловский" UMTS.

Так. Це реакція стандартизаторів GSM на якісний прорив стандарту СDMA і їх прагнення виправити ситуацію із передачею даних в GSM. Перше, що зробили, "прикрутили" GPRS (швидкості того Інету самі знаєте), потім придумали EDGE (здається, чотириканальний GPRS при відсутності навантаження). ВСЕ! Необхідний інший принцип радіоінтерфейсу. І зявилось UMTS...

Так що побачимо, як рухатиметься Укртелеком.. Роботи в нього не просто багато, а ДУЖЕ БАГАТО. В першу чергу, в маркетинговому відділі. А там - "совок". Із всіма наслідками... Ждем.... І очікуєм на дешевий і якісний звязок та інтернет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ОГО сейчас очередь до апреля :) так что вы там говорили про маркетинг? :)

Скільки часу він існує? І коли отримав популярність? Можливості щодо ціни же в них були і раніше! (якщо не помиляюсь, то в надрах укртелекому про Інтернет заговорили десь так із 2000 -го року). Будь така можливість в приватної компанії, то скільки би часу прийлося чекати? Явно менше двох років. Та і конкуренція, знаєте, сприяє...

Окрім всього іншого, Ви, мабуть, знаєте, що при підключенні до ОГО телефон стаціонарний (в кого його ще нема) ставлять за ДУУЖЕ приємною ціною в місті. А що народу ще потрібно?

Ви говорите про чергу до квітня. Будь Ви директор такої компанії - Ви б чергу таку робили? НІ і ще раз НІ! Це ж Ваші живі гроші! Так що"совок"..

Окрім того, таки про їхній мобільний звязок говоримо. Ось вже люди пишуть пропроблеми із запуском..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Окрім всього іншого, Ви, мабуть, знаєте, що при підключенні до ОГО телефон стаціонарний (в кого його ще нема) ставлять за ДУУЖЕ приємною ціною в місті. А що народу ще потрібно?

Факты есть? Думаю врядли :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, мож давайте все-таки про Утел поговорим? Какая-то инфа есть по поводу запуска? Я слышал что у них там проблемы какие-то с запуском и запуск будет х.з. когда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, мож давайте все-таки про Утел поговорим? Какая-то инфа есть по поводу запуска? Я слышал что у них там проблемы какие-то с запуском и запуск будет х.з. когда...

На жаль, не маю інфи такої.. Але мої припущення, на жаль, справджуються.. Так що коли буде в Луцьку - невідомо, але чекайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поступила свежая информация про Утел. Через неделю или 2 будут проходить замеры 10! вышек (это кроме тех 3 что уже есть) на соответствие нормам излучения итд... по идее они уже стоят.. вот..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще информация, правда эта не подтверждённая: уже можно купить стартовый Утела в отделении укртелекома на перемоги 2. Кто может подтвердить информацию? Я сегодня и завтра на работе с утра до вечера, сам забежал бы и проверил, дак времени нет....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...