Перейти до змісту

Pink Floyd - The Endless River 2014


Rock

Рекомендовані повідомлення

10 листопада виходить останій альбом ,по словах Гілмора

Pink Floyd - The Endless River ,

post-533-0-16931400-1415298656_thumb.jpg

записаний після Division Bell в 1993-1994 роках

кому хочеться вже і зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 листопада виходить останій альбом ,по словах Гілмора

Pink Floyd - The Endless River ,

post-533-0-16931400-1415298656_thumb.jpg

записаний після Division Bell в 1993-1994 роках

кому хочеться вже і зараз

ЖДАЛ,ЖДАЛ,ЖДАЛ c 1994 года-спасибо, забираю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надзвичайно приємна новина. Данвно не вистачало свіжачка від класиків року. Дякую за ссилочку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на те екс

але я не вірю в камбекі...тому навіть не слухаючи вже розчаровуюсь...та і я чув,що це не пінк,а сольник гілмора під іменем флойдів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на те екс

але я не вірю в камбекі...тому навіть не слухаючи вже розчаровуюсь...та і я чув,що це не пінк,а сольник гілмора під іменем флойдів

а чим тобі Гілмор не вгодив?

Як на мене класний співак, а там чи сольник чи група... яка різниця під яким лейблом співати буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pink Floyd без Уотерса – це група без серця. так, вони можуть гарно заграти старі пісні та скласти щось нове, але різниця добре відчутна. добре що все це хоча б не заради бабла, як, наприклад, Queen без Фреді :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pink Floyd без Уотерса – це група без серця. так, вони можуть гарно заграти старі пісні та скласти щось нове, але різниця добре відчутна. добре що все це хоча б не заради бабла, як, наприклад, Queen без Фреді :dont:

про вовка промовка - Queen, 'Queen Forever' (компиляция «забытых» треков) — 10 ноября

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пошло. Ощущение что это обрезки от Дивижн Белл без вокала

Точно так само не пішло. якісна інструментальна музика, але все якесь одноманітне. Не ті вже Флойди, коли в альбомах кожний трек - шедевр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впізнаваємо. В кожному треку мотиви якоїсь старої композиції. Теж таке враження було, що тупо якісь ремікси поробив без видумки. Гілмор міг би і заспівати - не розсипався б)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...