Перейти до змісту

Куплю послугу по заміні акумуляторів в шурупокруті


Nikitamega

Рекомендовані повідомлення

Де у нас в Луцьку можна замінити акумулятори в шурупокруті. Є на даний момент 4 акума, два бошовских і два Зеніта.

Дякую за допомогу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене так, просто спеціальний інструмент (а не обичним паяльником) повинен бути для спайки блоків акумів, ну і нормальні акумулятори, в мене їх нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это такая большая проблема? Ну к примеру я могу заменить ;)

Якими акумуляторами міняєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, аккумуляторы подбираются в зависимости от предустановленных производителем, не всегда можно подобрать.

Например в некоторых заменяются с батареи ноутбука.

просто спеціальний інструмент повинен бути для спайки блоків акумів

Ну тогда ищите, я себе менял с помощью обычного паяльника.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так акумів є декілька варіантів, як по типах, так і габаритах.

Потрібно розбирати батарею і дивитися що там живе, NiMh, NiCd чи Li-ion, розмір SubC чи 4/3SubC чи 18650...

І вже від цього відштовхуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО КОМУ КУДИ можна підвезти щоби глянули сказали ціну і зробили... Бо маю по два, то один бош і один зеніт можу дати подивитися і поміняти.. Якщо гуд то і другий комплект зробити. давайте хто може це зробити телефони в ПП для зв"язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, аккумуляторы подбираются в зависимости от предустановленных производителем, не всегда можно подобрать.

Например в некоторых заменяются с батареи ноутбука.

Малось на увазі, де берете елементи?

Мене наприклад, цікавлять SubC.

Я замовив на http://batareyki.com.ua з вже готовими виводами під пайку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи не сильно популярну тему по заміні аккумуляторів в Луцьку, я не впевнений що хтось буде купувати "спец. інструмент для спайки блоків аккумів" який буде відбиватись років 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи не сильно популярну тему по заміні аккумуляторів в Луцьку, я не впевнений що хтось буде купувати "спец. інструмент для спайки блоків аккумів" який буде відбиватись років 10.

Ось тут ви не праві, шановний, у нас в Луцьку немає такої контори яка це робить, а якщо прикинути скільки у нас є власників таких інструментів на акумуляторах, які при достатньо інтенсивному використанні виходять з ладу, то тема доволі таки цікава. + акумулятори до ноутів, і тд. Якщо на мій Бош новий акум вартує в районі 90-100ує, то за гривень 200-300 мені цікавіше поміняти елементи.... А проста пайка і точкова міні сварка то трішки різниця є. І по міцності і по швидкості і простоті роботи. Якби я знав де можна такий інструмент купити, то взяв би собі навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...