Перейти до змісту

підлагодити руку


Tatarin

Рекомендовані повідомлення

Розбив руку . Пальці трохи рухаються ,але там щось клацає, дуже спухла . Власне питання де її можна полагодити крім лікарні ( упереджене ставлення), хіба ренген зроблю . але і так відчуваю шо там капець... .Чув колись в Ківерцях бабка була . Поки дощечками склав і змотав бинтом .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дожилися, тепер скоро будуть питати як вилікувати рак в домашніх умовах. От не пілеш в лікарню, щось зростеться не так і підеш в лікарню. А тоді тобі скажуть що вони безсилі... а ти булеш нити що лікарі ніфіга не шарять..!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дядько в Крижівці. Возив до нього свою тітку.

Їхати через Рожище, в центрі повертаєш направо - міст через Стир - на кільці наліво і лупиш ще 15 км можна сказати по бездоріжжі. Бо асфальт є, але місцями. І при в'їзді в село перший поворот наліво і по тій дорозі їдеш поки не впрешся в хату десь метрів 300.

Але номера до нього я не маю. Якщо треба можу випитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ще варіант попісяти є, сорі за сарказм, але чимдуж в травмпункт.

звісно, якщо тобі рука потрібна, і її повний функціонал.

з.і. а якщо хапне апенликс, сусідка баба Галя буде фіксити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, не має нічого страшного.

Береш ніж, знімаєш шкіру, приклеюєш чи припаюєш те що клацає і готово.

Шкіру потім на клей можна посадити, щоб не відпадала.

П.С. "Какой вопрос такой ответ."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom- це вже і так по можливості роблять , бо туда тільки попади:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабця в Ківерцях дійсно є, живе ось тут https://www.google.com.ua/maps/dir//50.8413508,25.4653152/@50.8410532,25.4636382,17z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за підтримку і поради . Завтра в Ківерці , а як ні то в Крижівку . З лікарнями щось несклалось коли зламав ключицю (кістка стирчала з під шкіри ., але не пробила її) в неділю щось вкололи і перемотали. В понеділок пішов в обласну щоб різали . Там сказали що хірург буде в середу . а що зараз робити не знають. Я розвернувся тай пішов . Давно то було .склали в той же вечір бабка вже її нема , а ключиця краще ніж була до того :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабця в Ківерцях дійсно є, живе ось тут https://www.google.c...2!4m1!3e0?hl=uk

І що та бабця зробить ? Гіпс накладе чи вправить кістки і складе ТС руку ? ТС швидко в травмпункт і досить придумувати велосипед. Медицина давно таке лікує ...а от бабки ...не факт, може профіль не той ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що та бабця зробить ? Гіпс накладе чи вправить кістки і складе ТС руку ? ТС швидко в травмпункт і досить придумувати велосипед. Медицина давно таке лікує ...а от бабки ...не факт, може профіль не той ? )))

Мав дуже складний перелом ліктя з роздробленням кістки (одна половина руки просто висіла на шкірі ). Після рентгену і огляду хірург-травматолог поставив мене перед фактом: "Вибирай, або буде не розгинатись, або не згинатись". Я вибрав третє - поїхав до баби в Крижівку. Зараз на 90% рука повноцінно працює. Нажаль бабця покійна, але цим же займається її син, який приймав безпосередню участь в моєму лікуванні.

П.С. такщо в конкретно моєму випадку можна посперечатись, на рахунок "в кого профіль не той".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikifor

але якшо там добрячого кіпішу наробити, то мене б сам глав врач лічив,-і капусняком помазати -то можна і в Шаріте зганяти .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок бакбки в ківерцях скажу шо руцю мені ламала :)

всмислі туркі в обласній дитячій склали фігово то боліла так що спати неміг,

бабця склала як має бутти, да і ше одне підвозили колись браткі від тієї бабки до луцька,

то казали шо склала руку з майже подробленого стану чуваку який був перебінтований.

Ваше право вибирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви прямо як моя бабця, яка 3 тижні тому зламала ногу ( багатоуламковий зі зміщенням перелом в колінному суглобі), так от вона поки їхали від свого брата, де сталося це, наклала на коліно 2 листки капусти перев"язала їх тряпочкою і думала, що все пройде. коли привезли її до лікарні на рентген і сказали, що перелом, що потрібно гіпс, госпітазілація, вона категорично відмовлялась, мовляв, що поїде теж до якоїсь там бабці, буде їсти живокіст і все буде добре. госпіталізували, зробили томографію, йшла мова за операцію( встановлення пластин, кісткова пластика) порадившись із зав.відділенням, лікуючим лікарем, дійшли до висновку, що робити операцію ризиковано, зважаючи на вік і супутні захворювання у бабці, та й лікарі одразу попередили, що гарантій того, що після операції нога буде на 100% функціональні не дають, так само як і не дають гарантій на те, що і без операції, бабця не буде ходити. не все так погано у наших лікарнях. та й кіпішу ми не робили. тобто, я веду до того, що все залежить від вас, якщо ви вірите в народну медицину, будь ласка, шукайте бабцю, дідцю добре коли вони допоможуть, але не завжди так буває і не у всіх. та й гарантій ніхто вам не дасть, так само, як і у лікарні. Лікарі нікого не змушують до операції і т.д. все у ваших руках.

все таки не в полі живемо, як то кажуть, робіть рентген і гайда до лікаря, принаймі послухаєте, що скаже, а потім вже й вирішуйте, що робити. имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я щітаю, що спочатку по гарячому до лікаря (травмпункт), а потім по костоправах. 2 січня 2009 в травмпункті мені Luka починив гомілку і здав на сапорт в поліклініку. Нога бігає до сих пір :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рентген робити вам треба одназначно, щоб знати точно ситуацію. а далі на ваш розсуд.... бажаю швидкого одужання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До одного місця ваша лікарня з тими травмпунктами (я про переломи), от моя сестра зламала ногу, зробили рентген був перелом і наклали гіпс, за тиждень нога тільки розпухла, синіла, зеленіла, після повторного рентгену сказали, що потрібно або робити операцію або ще місяць в гіпсі. Поїхали до баби Наді в Ківерцях, сказала що ще був вивих, а наші доблесні лікарі на 3-ох рентегнах його не побачили, вона все направила і на наст день нога повернулась до нормального вигляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рентген думаю не завадить

А щодо бабок, то даремно ви так. Особисто знаю трьох людей кому в Ківерцях допомогли (доречі, її Надя звати). Причому одному з них після аварії лікарі взагалі сказали, що не ходитиме, а братові довелось ногу наново ламати, щоб правильно скласти після того як її невдало склали наші лікарі. Я й сама б краще до лікарів би зверталась, якби була впевнена в тому, що грамотно допоможуть, все ж офіційна установа, але маємо те, що маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...