Перейти до змісту

[Шукаю]Водій Погрущика


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу: Водія погрущика, маю досвід роботи більше 1-го року. працював на погрущиках балканкар (дизель і електро) вага підйому 2-2.5 тон і на акумуляторному тойота 1.5 тон. розгружав: соки алкопродукцію, бруківку, цемент.

не маю шкідливих звичок. техніку люблю і підтримую в належному стані.

на одній з фірм працював водієм-механіком, приводив в належний стан погрущик балканкар

bal-d-1792.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поправку, але я написав так, як це називають в народі.

Вибачте за оффтоп.

Але "погружчік" - це російське слово :0156: . Слова ж "погрущик" взагалі не існує окрім суржика :0143: .

А в Україні навантажувач. І не треба узагальнювати так про весь "народ". :0161:

До речі, в логістиці теж є освічені люди :_15:

П.С. Особисто вважаю, що грамотно резюме писати, доречно не тільки вчителю української мови :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаааас, ви б краще по ділу - допомогли порадою по роботі, а не налітати на людину зі своїми глибокими знаннями української...

Та з такими вимогами вже напевно треба тричі подумати, перед тим як на борді щось постити.

Слухайте, справжній суржик був в дядька Азірова, а все інше, я вважаю - це все квіточки)

Я б взагалі не писав би по цьому приводу нічого - коли б ми дійсно розмовляли чистою і щирою укр. мовою - кожен розмовляє мовою з елементами сржику, тут навіть не треба прислуховуватись!

P.S.: а тепер по ділу - роботу водія електронавантажувача (штабелера) потягнете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...