Перейти до змісту

Викрали велосипед


R01and

Рекомендовані повідомлення

Вкрали велосипед по проспекту Грушевського 24, 28.10.2014 приблизно з17.00 до 20.00. Рама BULLS, ростовка рами 23, рама чорного кольору з білими вставками, надпис BULLS сірого кольору на рульвій знизу трохі надщербнуто там де сідушка кріпиться на стику грунтовано не якісно пофарбовано в чорний колір, колеса Avanti, на передньому колесі вібрейкі, на задньому колесі гальма відсутні, задня перекідка Tourneu, чорно-білі гріпси, на підсидільній трубі діодна стрічка червоного кольору з коронкою під сідушкою, чорні педалі, допоможіть знайти. Номер телефону 0979255472 Максим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикро, що вкрали, але народ, бля, бачете шо тирять велосипеди масово, ну нащо лишати в потенційно небезпечних місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважайте за рекламу, але коли в мене сперли вела. Я сидів і думав як можна хоча б трохи створити перешкоду/ефект неочікуваності цим гадам що тирять, і знайшов ось таку штуку

aukro.ua/sensornaya-signalizaciya-s-datchikom-dvizheniya-i4694685079.html, як на мене не погана штука за таку ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважайте за рекламу, але коли в мене сперли вела. Я сидів і думав як можна хоча б трохи створити перешкоду/ефект неочікуваності цим гадам що тирять, і знайшов ось таку штуку

aukro.ua/sensornaya-signalizaciya-s-datchikom-dvizheniya-i4694685079.html, як на мене не погана штука за таку ціну.

фігня повна. Достатньо лишати вел під наглядом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважайте за рекламу, але коли в мене сперли вела. Я сидів і думав як можна хоча б трохи створити перешкоду/ефект неочікуваності цим гадам що тирять, і знайшов ось таку штуку

aukro.ua/sensornaya-signalizaciya-s-datchikom-dvizheniya-i4694685079.html, як на мене не погана штука за таку ціну.

як його на велосипед чіпляти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважайте за рекламу, але коли в мене сперли вела. Я сидів і думав як можна хоча б трохи створити перешкоду/ефект неочікуваності цим гадам що тирять, і знайшов ось таку штуку

aukro.ua/sensornaya-signalizaciya-s-datchikom-dvizheniya-i4694685079.html, як на мене не погана штука за таку ціну.

як його на велосипед чіпляти?

А хто казав, що це на байк встановлюється??

В кутку приміщення(якщо не в квартирі)де зберігається байк. Шуму створить дай Боже.

А фігня це чи ні вирішуйте кожен сам собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Не є власником. Велосипед привезли на обслуговування до майстра якій знав власника. Мабуть доцільно при викрадені обійти всіх майстрів, і лишити фото велосипеда і свої координати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не є власником. Велосипед привезли на обслуговування до майстра якій знав власника. Мабуть доцільно при викрадені обійти всіх майстрів, і лишити фото велосипеда і свої координати.

хм

взнай подробиці

може на інші випадки вдасться вийти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подробиці зайві. Ви хочете, аби крадії вчились на помилках, читаючи наши теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...