Перейти до змісту

Потрібно знайти обрив кабелю


Єретик

Рекомендовані повідомлення

У квартирі перестав працювати телефон. Викликали спеціаліста з Укртелекому. Було виявлено, що

сигнал присутній в підїзді і відсутній у квартирі. порада була- повнісю міняти проводкую. Я вважаю це недоцільним. Хочу знайти місце обриву. Я спробував самотійно, мені це не вдалось.

Потрібнен спеціаліст, який зможе знайти обрив кабелю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз викликайте адекватного спеціаліста з Укртел - це їх обов'язок, за це Ви платите.

Якщо не допоможе, підіть в центральне відділення, напишіть заяву про ненадання послуг - якщо протягом 3-х днів послуга не буде надана, то за ті дні, коли її не буде (послуги - телефон/інтернет) платити абонплату не будете. Пригрозіть, що залишите скаргу на "гарячій лінії", вони цього трохи не люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув уточнити в мене ще стоїть сигналізація. На сигналізацію телефонний сигнал поступає, а за те, що в квартирі - Укртелеком не несе відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рухали меблі, перевірте зєднанння сплітера, штекер. В власній квартирі простіше згадати що відбувалося перед зникненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що в квартирі - Укртелеком не несе відповідальності.

телекомунікаційна мережа повністю - і на вулиці, і в під'їзді, і у квартирі знаходиться у власності Укртелекому. І вони зобов'язані її ремонтувати.

телефонуйте 0-800-506-800 розкажіть про проблему та дізнайтеся шляхи її вирішення. Залиште заявку, та запишіть її номер, її повинні розглянути.

Можливо послуга пошуку обриву буде платною, тому міняйте на нову лінію - це буде безкоштовно, якщо на телефоні дійсно відсутній сигнал.

п.с. попробуйте перевірити іншим тел.апаратом, можливо проблема в ньому, таке теж буває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхній майстер пропонував кнути "лапшу" по верху. Але суть проблеми у тому, що я не хочу пускати кабелі зверху. Хочу щоб всі були сховані під штукатурку. Хотілось би зробити все як було, а не пускати новий кабель.

Можливо в когось є така штука, як рефлектометр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я ходив на гурток то була примітивна схема називалась поиск скрытой проводки, принцип вроді такий:

на один кінець чтавиться гератор сигналу а прийомнікос шукається місце обриву

кустарно це можна зробити взявши одну жилу з телефону всунути в гніздо від вайфай роутера а телефоном знайти де ловить 5 поділок там приблизно і буде иісце розриву кабеля

п.с все на ваш страх і ризик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що в квартирі - Укртелеком не несе відповідальності.

телекомунікаційна мережа повністю - і на вулиці, і в під'їзді, і у квартирі знаходиться у власності Укртелекому. І вони зобов'язані її ремонтувати.

Не буду стверджувати , але наскільки мені відомо, якщо проблема в будинку то укртелеком проводить відновлення за Ваш рахунок.

Питання до автора теми. Яким кабелем лінія заходить в приміщення? Звідки заходить? (з щитка в під"їзді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду стверджувати , але наскільки мені відомо, якщо проблема в будинку то укртелеком проводить відновлення за Ваш рахунок.

Трохи вирвано з контексту, бо далі я продовжував

Можливо послуга пошуку обриву буде платною

ремонт лінії буде проведений безкоштовно, якщо її пошкодження не залежать від користувача (наприклад, якщо він переріже дріт, то не поміняють безплатно, а якщо він від старості просто розсипався чи ізоляція облізла, то поміняють).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелекомівця з пристроєм ИРК ПРО

В них вони є, буде корисний якщо відома траекторія лінії хоч приблизно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що в квартирі - Укртелеком не несе відповідальності.

телекомунікаційна мережа повністю - і на вулиці, і в під'їзді, і у квартирі знаходиться у власності Укртелекому. І вони зобов'язані її ремонтувати....

трохи не так. Зона обслуговування Укртелекому ДО розетки в квартирі. Часто розетка встановлена відразу за вхідними дверима, але вона не використовується для підключення апарата, а просто як з'єднувальна колодка, від якої далі по квартирі йде проводка до діючої розетки. Так от в цьому випадку ця проводка не обслуговується телекомом. Крім того, якщо проводка замурована, то це теж "самодіяльність" справа власника квартири і монтер не є екстрасенсом і не може відповідати за таку проводку.

В такому разі монтер (для відновлення послуги) встановить розетку відразу за дверима, а далі - ваша справа.

Укртелекомівця з пристроєм ИРК ПРО

В них вони є, буде корисний якщо відома траекторія лінії хоч приблизно.

нічим цей прилад тут не допоможе.

Їхній майстер пропонував кнути "лапшу" по верху. Але суть проблеми у тому, що я не хочу пускати кабелі зверху. Хочу щоб всі були сховані під штукатурку. Хотілось би зробити все як було, а не пускати новий кабель.

Можливо в когось є така штука, як рефлектометр.

рефлектометр?! :) посміхнув :) це хтось порадив чи сам начитався?

Розчарую тебе - ніякий прилад не допоможе тобі знайти обрив "лапши" по квартирі. Тільки промацати всю "дорогу" руцями, продивитись очима... Згадуй, де що робилося: переставляв меблі, рухав холодильник, стелив ковролін, миша шкрябалась, і т.ін.

ПиСи: Але наскільки я зрозумів, то в тебе під штукатуркою? Якщо то було ТРП ("лапша"), то якщо вона була поганої якості, могла перегнити десь в пошкодженому місці...

Короче, якщо нічого не приходить на згадку для локалізації місця можливого пошкодження - кидай нову та й все. Гарненько, по плінтусу, чи, якщо дозволяє його конструкція, під плінтусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ти сам так хоч раз знайшов? Таким методом, як ти пишеш, можна шукати (і то тільки теоретично), якщо б в місці пошкодження було б "коротке", тобто щоб протікав струм (щоб створювалось твоє магнітне поле). При чому, щоб те "коротке" ще й було ізольоване від "землі" (від стіни в нашому випадку), інакше "співати" буде вся стіна.

Кажу з практики - ніякими приладами цього не знайдеш. Принаймні ніякими, наявними в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рефлектометр?! :) посміхнув :) це хтось порадив чи сам начитався?

Розчарую тебе - ніякий прилад не допоможе тобі знайти обрив "лапши" по квартирі. Тільки промацати всю "дорогу" руцями, продивитись очима... Згадуй, де що робилося: переставляв меблі, рухав холодильник, стелив ковролін, миша шкрябалась, і т.ін.

Про рефлектометр я начитався. http://www.skomplekt.com/tovar/1/6/8051459357/

Але навіщо тоді такі цяці за 2000$ якщо з них ніякого толку?

Мені потрібно контакти людини або фірми, яка зможе знайти де обрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув уточнити в мене ще стоїть сигналізація. На сигналізацію телефонний сигнал поступає, а за те, що в квартирі - Укртелеком не несе відповідальності.

Якщо є зв"язок з пультом ВДСО, значить лінія ціла, бо сигнал "біжить" по лінії, тобто по кабелю,він у вас цілий 10000% Значить обрив від блока сигналізаціїї до бази телефона. Відстань велика?

Спочатку ліня заходить до сигналки а потім вертається на телефон( так має бути) а як у вас накручено, ви самі знаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя вам порада. Киньте новий кабель.

Обрив явно не в квартирі, а десь в щитку чи деінде.

Від коробки до входу в квартиру (ще одну коробку) новий кабель - скрутки і з'єднання - не феншуй).

З досвіду роботи сисадміном знаю точно, що є примхливі клієнти ,які кладуть кабел від точки до точки - парами!

Якщо один пошкоджено - інший включили - і все працює!

p.S. Перечитав повідомлення зрозумів більше. І точно зрозумів що за прилад потрібен.

Є в связістів, того ж телекома - такка штука, яка шукає кабель навіть в стіні.

На кінець кабеля чіпляється пристрій, який передає по ньому сигнал. Іншим пристроєм цей сигнал шукається уже хоч в стіні хоч в цілому жмуті із 100+ штук!

Був колись такий, не знав ніколи як він зветься.. (кабельтрекер)

honda-accord.jpg

Впевнений, що більшість форумчан, що має відношення до мереж, має такий прилад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ти там побачив, що він може те, що ти хочеш?

Рефлектометр

TS90 позволяет проводить

тестирование телефонных

линий, идентифицировать

короткие замыкания, разрывы,

определять замокание кабеля,

измерять расстояние

до нагрузочных катушек,

определять «плавающие»

неисправности.

"ИДЕНТИФИЦИРОВАТЬ"! Тобто, наприклад, "я "бачу" на лінії "коротке"", чи "я бачу "землю" на дроті А"...

А ти хочеш "РАССТОЯНИЕ". Хоча і "расстояние" тобі мало допоможе...

Та й нема ні в кого в Луцьку такого прилада, я впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть його роботи зображу на малюнку.

кабельтрекер посилає сигнал ----------------------------------------------------**місце обриву**------------------------------------------- телефон

За місцем обриву сигналу не буде, ябо буде явно слабший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, не може бути обрив поза квартирою якщо сигналка працює. Повір! Блок сигналізації, сама централь знаходиться в квартирі, яка передає сигнал на пульт ВДСО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, не може бути обрив поза квартирою якщо сигналка працює. Повір! Блок сигналізації, сама централь знаходиться в квартирі, яка передає сигнал на пульт ВДСО.

Коли ставили сигналку, з підїзду в квартиру пустили кабель по верху. Цей кабель 2-ох парний. По одній парі телефон з підїзду іде на сигналку, а на іншій обратка, в підїзд. А вже з обраткі іде в квартиру по кабелю від радіоточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти хочеш "РАССТОЯНИЕ". Хоча і "расстояние" тобі мало допоможе...

Ага, саме так, хочу взнати "расстояние". Це мені допоможе.

ka4wg4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, не може бути обрив поза квартирою якщо сигналка працює. Повір! Блок сигналізації, сама централь знаходиться в квартирі, яка передає сигнал на пульт ВДСО.

Коли ставили сигналку, з підїзду в квартиру пустили кабель по верху. Цей кабель 2-ох парний. По одній парі телефон з підїзду іде на сигналку, а на іншій обратка, в підїзд. А вже з обраткі іде в квартиру по кабелю від радіоточки.

О як! Значить від щитка до квартири проблема,а може і в самому щитку щось нашарпали і відірвали.Короче тестр є? треба продзвонювати, бо в постах всі нюанси описати не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О як! Значить від щитка до квартири проблема,а може і в самому щитку щось нашарпали і відірвали.Короче тестр є? треба продзвонювати, бо в постах всі нюанси описати не вийде.

Прозвонював. З однієї сторони закоротив, з іншої міряв опір тестером. Кабель не звониться. Десь є обрив. Всі можливі дюбеля в підїзді виймав і дивився чи немає там кабеля. Нічого не знайшов. Збив штукатурку вертикально, від підлоги до стелі, шириною 2 см. щоб знайти кудою заходить кабель. Не знайшов. Є 2 силових ШВВП 3*1,5. Кудою іде радіоточка поняття не маю. Хіба що між стінами. Або по стелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як вам допоможе якийсь спеціаліст, ви я так розумію і самі не "балван" )) а взагалі якось странно робив-робив і престав, а що геть ніяк? протянути новий кабель(номальний 4на 0.22) щоб запас був. В, чи за плінтусом, обналічнік з дверей зняти щоб зайти в квартиру а там по низу, за плінтус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як вам допоможе якийсь спеціаліст, ви я так розумію і самі не "балван" )) а взагалі якось странно робив-робив і престав, а що геть ніяк? протянути новий кабель(номальний 4на 0.22) щоб запас був. В, чи за плінтусом, обналічнік з дверей зняти щоб зайти в квартиру а там по низу, за плінтус.

Спеціаліст допоможе обладнанням. В мене такого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...