Перейти до змісту

Обман з посмішкою.


xforester

  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Лоток дерев'яний, я надіюсь, бо якщо отой "ваздушний" з поліпропілену чи як воно там називаєься, то вас намахали грами на 2-3 всього

тут справа не в 2-3 грамах зайвої ваги для конкретного покупця, а в сумі, яка виходить від зважування та продажу тих тарілочок за місяць/рік (по 10-20 коп. з людини, а якщо купувати декілька видів продукції, то може бути і 1 грн.) - це непоганий додатковий "підйом". Невеликий по відношенню з оборотом ТАМ_ТАМу, але стабільний і зважаючи на потік покупців, не зовсім маленький.

лайфхак для покупців тамтамівської піци (сам вже давно не купував, але раніше коробка на виніс коштувала 2,5 чи 3 грн.) - щоб не платити за коробку, просити розрізати піццу навпіл і упакувати у 2 вище згадані лоточки, виходить безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Тобто коли когось най.бують на пару коп - то це не вважається обманом?

Оксан, якщо ту упаковку саму покласти на вагу - вага не покаже НІЧОГО. 0 (нуль). Вона справді важить до 1 грама. І це на сумі покуупки не відображається НІЯК.

Проходили. Сам був такий зацєнтий. Пересвідчився - заспокоївся.

От якби ти купила 1 кг риби і заплатила суму грошей, а потім на виході зважила на контрольній вазі, і суми (вага) незбігалися б - тоді я згоден. Я б скандал би учинив.

Таілкопіддон важить 4 грами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв сьогодні з одного відомого супермаркета кілька пакетиків в які пакують елітний чай. важить майже три грама. чай коштує 70 гривень за 100 грам. це виходить по дві гривні за маленький паперовий пакетик з целофановим віконечком, який оптом хіба п'ять копійок коштує :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв сьогодні з одного відомого супермаркета кілька пакетиків в які пакують елітний чай. важить майже три грама. чай коштує 70 гривень за 100 грам. це виходить по дві гривні за маленький паперовий пакетик з целофановим віконечком, який оптом хіба п'ять копійок коштує :dont:

От це, про що я казав. Вага мізерна. пакетик важить 3/10 того, що купуєш. І на цьому гарно нагрівають!

Я вже пильний :) "битий".

чай коштує 70 гривень за 100 грам.

Пу ер? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

одна справа коли тобі хамлять одразу, а одна справа коли тобі чемно кажуть йдем розберемся, подивились, так "наша вина, ми продрушляли, вибачте" після такого думаю треба бути повним скандалістом щоб требувати якісь гроші і так далі.

А коли з тебе роблять "ідіота" ти пояснюєш що так і так, а тобі тіпа мол сам дурак, тоді й хочеться взути по повній всіх і вся, справа не в гривнях, справа в принципу.

Завжди підтримую "скандалістів" завдяки ним менше "найобок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лоток дерев'яний, я надіюсь, бо якщо отой "ваздушний" з поліпропілену чи як воно там називаєься, то вас намахали грами на 2-3 всього

тут справа не в 2-3 грамах зайвої ваги для конкретного покупця, а в сумі, яка виходить від зважування та продажу тих тарілочок за місяць/рік (по 10-20 коп. з людини, а якщо купувати декілька видів продукції, то може бути і 1 грн.) - це непоганий додатковий "підйом". Невеликий по відношенню з оборотом ТАМ_ТАМу, але стабільний і зважаючи на потік покупців, не зовсім маленький.

лайфхак для покупців тамтамівської піци (сам вже давно не купував, але раніше коробка на виніс коштувала 2,5 чи 3 грн.) - щоб не платити за коробку, просити розрізати піццу навпіл і упакувати у 2 вище згадані лоточки, виходить безкоштовно.

В принципі згідно правил торгівлі і стандартів мережевих магазинів,то лоток чи блістер важиться окремо і вбивається у память ваг,а далі при зважуванні товару,вага лотка відмінусовується і на ярличку чиста вага товару.Тару і кульочки в супермаркетах списують,як розхідний матеріал.Принаймні повинні так робити.

Якось минулого року в Рівному при мені захист споживачів перевіряв чи врахована вага лотка в товарі.В них був цілий візок товарів в лотках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існує ще один серйозний баг у вазі-компютеро-принтері, при зміні ціни і переважуванні фасованого продукту, дата споживання\реалізації пробивається свіжим пулом.

Наприклад, печиво мало крайній термін 10.02, 25 січня його переоцінили і автоматом освіжили до 25 лютого.

При покупці дивіться чи один стікер на плівці, чи вже торт з них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно розділяти поняття обману і дії "ефективних менеджерів", які часто покладають на відповідальний за цінники персонал ще безліч, часом безглуздих, обов'язків і вимагають їх виконання, або не в змозі правильно організувати роботу персоналу і як наслідок виникають конфліктні ситуації. Якщо ви побачили, що в чеку ціна відрізняється від тої, котра стоїть на товарі в торговому залі, не поспішайте ненавидіти "злочинне угрупування касирів і продавців", швидше всього вони і в думці не мали намахати вас на ті декілька копійок чи гривню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви побачили, що в чеку ціна відрізняється від тої, котра стоїть на товарі в торговому залі, не поспішайте ненавидіти "злочинне угрупування касирів і продавців", швидше всього вони і в думці не мали намахати вас на ті декілька копійок чи гривню.

так ніхто касира за це не дибає, адміністратор закладу на те є, обгрунтовані наїзди - в першу чергу на них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Голосувалка не корректна... Або "перевіряю завжди", або "ніколи"... Я перевіряю інколи, коли йде конкретна сума, і то очима пробігаю лише по великим цифрам. Прециденти були. Повернувся до касира і все спокійно виправили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...