Перейти до змісту

Ревнощі


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Стикнувся, як кажуть "вплотную " :smile3: недавно з цим питанням. Цікавить ваша думка. Щоб сильно багато питань не писати :D все, що ви можете сказати нарахунок цього, САБЖ!!!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки спитаю:) Ви ревниві до своїх коханих? Це добре чи погано ревнувати? Наскільки ви ревниві, якщо ревниві? Чому не ревнуєте(вам байдуже)? Може хтось розкаже якусь ситуацію, в якій видно чи потрібні ревнощі чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

или в эротомании...

я, кстати, насмотревшись голосовалок от ursa, хотел устроить

"ревнуете ли вы жену к гинекологу?" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це також відноситься і до психіки людини, філософії(чуть);) такщо мож і тут остатись. Давай вже шось по темі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це також відноситься і до психіки людини, філософії(чуть);) такщо мож і тут остатись. Давай вже шось по темі:)

Fiore, ви читали правила даного розділу?

Якщо ні, то я цитую тут:

Данный раздел предназначен для общения, обсуждения и обмена информацией по следующим тематикам:

1. Религия и религиозные организации.

2. Духовные традиции и практики.

3. Религиозные праздники.

4. Философия: классическая и религиозная философия, теология, атеизм, философские школы и учения.

Перший раз - усне попередження!

Тема стосується до розділів, які згадуються в попередніх постах.

ЗЫ. Тема переноситься на вітку " Сімя, дім і таке інше"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама цим страдаю.

Нещодавно прочитала цікавеньке,як на мене:

"...в ревности больше любви к себе"

Не позволяй себе относиться к своим близким людям, как к личным вещам. Они с тобой по своему выбору. Они любят тебя и заслуживают свободы и доверия. Просто люби.

И, вот увидишь, жизнь вдруг станет абсолютно, невероятно, счастливой! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема важлива як на мене, тому що всі ревниві,але кожен по своєму показує це,а хтось просто тримає в собі.

З власного досвіду як то кажуть: страшенно ревнував свою кохану раніше, до всього, до мобільного, до айсік ю, до знайомих, друзів, та вже думав хворий якийсь чи що, сам все псував постійно тими своїми ревнощами...які як зараз думаю були на пустому місці...

Що з ревнощами робити, навіть не знаю...просто хочу чказати, що якось вони в мене само собою пройшли з часом, мабуть став на всі 100 довіряти.

І скажу одне, ревнощі пропали не через те, що почав менше любити, чи стала людина байдужою, а мабуть через те, що відносини перейшли на інший рівень і людина стала вже якоюсь рідною і зараз просто все чудово...

Так шо ревнуєш, то нормально, а з часом ревнощі зміняться, а потім взагалі пропадуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене то дівчина ревнувала - як пише konva вважала, шо я її річ, сварилась, шо я мало ї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене то дівчина ревнувала - як пише konva вважала, шо я її річ, сварилась, шо я мало їй уваги приділяв, мені надоїло це все і ми розійшлись через місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всьо так, але коли ти реально в чомусь підозрюєш кохану людину, всилу деяких фактів, хоч і не прямих доказів :) (во завернув :) ) А вона заперечує всьо на 100%(бреше :) ), потім як всьо доказується їй, признає, але завжди їй получаться всьо так перекрутити, що.... кароче я получаюсь врезультаті ревнивою .... :) Скоріше вже би це всьо пройшло, як каже Wolfy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли не має підстав ревнувати а ти ревнуєш, то на моє скромне ІМХО,

Коли ревнуєш, значить не довіряєш.

Коли не довіряєш - значить не любиш на всі 100.

Ревнощі вказують на те, що людина дуже любить СЕБЕ а не іншу, і коли не впевнена в собі, то й ревнує.

Також колись цим страждав, але якось, зрозумів, що це не розумно і не показує мою любов, а скоріше навпаки.

Ревнощі руйнують стосунки....

А якщо є причина для ревнощів, потрібно сісти і поговорити, а не проявляти емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла в інеті дуже гарний вислів і по темі.

"Кто истинно любит, тот не ревнует. Главная сущность любви - доверие. Отнимите у любви доверие - вы отнимите у нее сознание собственной ее силы и продолжительности, всю ее светлую сторону, следовательно - все ее величие" Анна Сталь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

konva це тільки у випадку, якщо твої ревнощі не обгрунтовані і ти сам шось вигадуєш, а коли людина заперечує шось, а ти їй доказуєш(факти) її не правоту, то ревнощі вже здаються не такими вже і брєдовими. І обгрунтовані ревнощі поступово перехоять у виявлення зради з її боку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, прикро, що ти таке переживаєш.

А ти сам створюєш причини для ревнощів?

І ще, коли ревнуєш, то можеш бачити і те, чого немає насправді (він на тебе так подивився, а чого ти затрималась..), ну ти знаєш, про що я.

А коли ти виявив, що тебе справді зраджують,... просто співчуваю. Мабуть тебе не люблять...

Чим можу допомогти в такі ситуації?

Якщо шо, пиши в приват.

Тримайся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel ;) гг дякую звичайно за підтримку, але в мене на рахунок неї... серйозних планів немає:)просто вона дала повід для створення такої теми. Не вона перша і не остання :) Трошка на неї наїхав і всьо гуд :( але тема цікава і варто ділитись дальше думками нарахунок цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще не понимаю, как можно ревновать, если серьезных планов нет и можно запросто наехать?

это не отношения, а черти что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще не понимаю, как можно ревновать, если серьезных планов нет и можно запросто наехать?

это не отношения, а черти что.

нехай це останеться вашим ИМХО ;) вона ж мені признається в коханні, а потім взякі лєві речі виявляються... за які хочеться комусь набити лице :) і які би вже там відносини не були, а обідно млін :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Fiore

вона ж мені признається в коханні
в мене на рахунок неї... серйозних планів немає

Странно читать такое. Нет на неё планов - ну и забей на то, что она что-то с кем-то там кроме тебя.

Обидно? Ха. А ей не обидно было бы узнать, что тебе на неё пофиг? Может, знает, и пытается отмстить/забыться?

Если вы не планируете быть вместе - тогда какая разница, насколько быстрее вы разбежитесь по причине этой ревности?

А вообще - относись проще ко временным вещам и не усложняй себе жизнь поисками никому не нужных причин для расставания, получай удовольствие от настоящего момента, а когда придёт время - просто скажи: "Adios!" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Тільки тема була створена не для того щоб мені допомогти, а обговорювати це питання:(але дякую всім за підтримку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...