Перейти до змісту

"Візьму в оренду") рудий котик


Bestie

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, розшукую рудого, відповідального, і старанного котика, для симпатичної рябенької молодої кішечки. Терміново (бо не має сил дивитися як вона мучиться). Обіцяю відноситися бережно, кормити чим скажете, поверну як тільки перегуляють. Фото винуватиці закладаю.Дякую за увагу

post-4036-0-93155700-1412494964_thumb.jp

post-4036-0-04471000-1412494986_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот не пойму, зачем вязать беспородных котов, мало по улицам бегает чтоль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нашо трахатись? мало викинутих дітей в сиротинцях?

sashulya, думаю, не варто лізти з порадами, коли не питають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ыыы) я советов не давала, а задала вопрос)))) А вот действительно, не стоит давать советов, когда не спрашивают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот не пойму, зачем вязать беспородных котов, мало по улицам бегает чтоль?

маленьких котенят нівякому разі не викидатиму, ви що, тим більше трикольорні приносять щастя в сімю.

Раз родить, а далі певне стерилізуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо котяру, але він у нас не квартирний)))

е буде якщо він не будле мені пісяти скрізь, і не мітитиме "обільно" тюль, то можна й подумати! Порядність і чистоплотність на сьогодні в ціні, я ж його не на один день братиму. Як він в вас, чистюлька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот не пойму, зачем вязать беспородных котов, мало по улицам бегает чтоль?

маленьких котенят нівякому разі не викидатиму, ви що, тим більше трикольорні приносять щастя в сімю.

Раз родить, а далі певне стерилізуємо.

Я думаю ніхто не мав на увазі, що Ви викинете кошенят, просто коли на вулиці стільки безбатченків, то в них більше шансів знайти дім, коли хатніх котиків менше.

Потерпіть поки киця відгуляє і стерилізуйте. Якщо ж Вам кажуть що киця має хоча б один раз народити, то це міф не підкріплений науково.

В мене наприклад була киця яка прожила довгих 14 років, і жодного разу не мала кошенят. І нічого страшного від цього з нею не сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну, які там шанси в дворових. 5 на 100. Я свою кицю дуже люблю, а вона дуже любить мою донечку, тому й хочеться від неї маленьких, добрих і розумненьких кошеняток. А якщо до біленького прибавиться ще більше руденького, то буде взагалі суперськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну, які там шанси в дворових. 5 на 100. Я свою кицю дуже люблю, а вона дуже любить мою донечку, тому й хочеться від неї маленьких, добрих і розумненьких кошеняток. А якщо до біленького прибавиться ще більше руденького, то буде взагалі суперськи.

Ну загалом по фото Ваша киця не чистопородна. Тому в неї в роду були і білі, і руді, і сірі і ще незрозуміло які окраси і породи. Тому від того що ви зведете її з рудим котом, рудих кошенят може не бути взагалі. Можут і чорні бути. Це генетика. І тут просто як повезе...Ви ж не знаєте який ген домінантний в крові вашої улюбленоці?!

А щодо триколірності - тчерепаховий окрас носять лише киці. Тому всі коти з Вашого виводку автоматично триколірними не будуть.

А щодо дворових. В мене теж є киця. Я теж свою кицю дуже люблю. Але це не заважає мені збільшувати шанси 5 на 100 як Ви кажете. Особисто я 5 роздала. Просто підбирала, мила, лікувала і прилаштовувала. Так що все залежить від самих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можливо і так, на рахунок людей ви на 100%праві. Але перше питання залишається в силі :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...