Перейти до змісту

Віддам цуценя в добрі руки


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Друзі, повертався вночі додому і побачив на стоянці під машиною це маленьке цуценя. Так як ночі стали холоднішими, взяв його поки що до себе, відігріваю, мию і годую. Однак в квартирі є кішка, яка не хоче уживатись з ним (ігнорує його, не виходить з кімнати, ховається). По друге, наразі я практично не живу не в Луцьку тому собакою не буде кому займатись.

Цуценя абсолютно здорове на вигляд, не брудне і не хворобливе. Навіть блох не помічено. Йому (їй) приблизно місяць. Якщо у вас є можливість його взяти, то буду вам ґречно вдячний. Так що телефонуйте, привезу куди скажете. Дякую за увагу.

Телефони: 063 499 65 18 (лайф), 068 7007 666 (київстар). Або пишіть тут чи в особисті повідомлення.

WP_000267.jpg

WP_000235.jpg

WP_000241.jpg

WP_000256.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ця мацьопа спить у мене - завтра у Вас! Зробіть добре діло, не будьте байдужим!)

Wx1Vzyh3O8E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L, дівчинка. Дуже ігристе цуценя, скаче як мячик)

Жаль. нам потрібен хлопчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуценя ще шукає нового хазяїна! Його завжди можна привити і стерилізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На старому базарі є точка, де роздають безкоштовно тваринок (собаки, коти). Зробіть пару фото, щоб там постійно не стояти, з контактами, та занесіть туди. Можливо, ще й так новий хозяїн знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуценя виявилось дуже розумним і охайне) Привчилось "вигулюватись" тільки на газетці або ж на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап! У нашої кішки стрес і відновилися старі болячки (цистит). Прошу забрати, хто може, бо тримати разом їх не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...