Перейти до змісту

"Выпадание" в сон


ursa

Рекомендовані повідомлення

kolyvan?:)

Какой год, спрашиваю? "Терминатор" :D

По истории что-то такое читал/смотрел- книжки, учебники, фильмы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну колись увлекався контролінгом.

Максимум добився це - свідоме сприйняття "сну" після чого, на початкових етепах можна було міняти тільки найближчі оточення, предмети в руках, одяг. На пізніх етапах мінялось все місце, сюжет і т.п., крім одного: якщо це сон-жах то важко було абсолютно все вирулити в сонячну галявинку :D І ще один факт - контролювати сон ніколи не контролював, просто правив його кілька раз, типу зараз малюєм "Чужих" собі м41a в лапи, а далі йде сон з усіма переживаннями. Далі коли йшла зміна русла сна вщось інше, знов коректувалось ака "хочу додивитись Аліенс5"

Вже останіх 3 роки не сниться майже нічого ніколи, догрався <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

время от времени мне снится, что я веду машину. но во сне у меня очень плохо получается. не то чтобы я не умела ею управлять, я выжимаю сцепление, даю газу, трогаюсь, но никак не могу набрать скорость. машина едет очень медленно. я газую что есть силы, переключаюсь на высшую передачу, но ползу как черепаха.

во сне я еще ни разу не была шумахером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolyvan?:)

Какой год, спрашиваю? "Терминатор" :D

По истории что-то такое читал/смотрел- книжки, учебники, фильмы?

Ничего подобного не читал, не смотрел, не слушал. Просто приснилось и все. Помню замки какие-то еще были.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вчорашнього дня почав читати про контрольовані сни, перевіряв реальність раз 10 і вночі довго не міг заснути, приснився сон і в ньому я забув провіритись чи не сплю....

Приснилось шо я біля Роуз-кафе, на якійсь машині типу уазіка з надписом міліція :) збирав знайомих і ми кудись їхали. Але можна визначити вгадати шо це сон, бо мені показували яка там коробка передач і як їхати на ній, таких коробок напевно немає.

Зверху зліва - 1, знизу зліва -2, зверху справа -3, знизу справа -4, задня- червона стрілка посередині і направлена вниз :)

Але чогось не додумався подивитись на ту коробку ше раз, бо вчора дивився лекцію Стівена Лабержа, де він наголошував шо перечитуйте які небудь цифри чи надписи в сні хоча б два рази, щоб визначити що це сон. Бо в 95% вони одразу зміняться, тобто ви побачите зовсім інші знаки чи символи ніж коли дивились перший раз.

Короче довго я виїжджав тим уазіком, бо він сунув так шо напевно уазіки швидше їздять :) крім того ше було цікавих речей трохи, але коли виїздив від Знання на Волі, де я просто висунувся на дорогу , бо довго не пропускали, повертав наліво, я проснувся, але сон якийсь досить цікавий.

По Фрейду взагалі всі наші сни - це втілення наших бажань, і пояснює він найстрашніші сни, із смертю близьких і т.д. і коли вам після цього радісно, хоча ви цього не бажали їх смерті, але вони вам могли шось погане зробити і ваш мозок у ві сні їх цей во... Хоча із теорією можна сперечатись, але то таке,ну причому там надпис міліції на тому уазіку....

Може того, шо ше не так давно мене даі 2 рази пинило .... Але сон викликає в мене усмішку коли згадую про нього... Чекаю ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сновидіння - особливий період, стан сну, коли людина сприймає певну реальність, створену її підсвідомістю.. здебільшого під час сновидіння людина є лише спостерігачем, однак бувають свідомі сни, про які і йде мова :)

Це справді цікава штука, адже ми усвідомлюємо що ми спимо, і можемо походу створювати свій світ, тобто передбачувати події наперед.

Как можно объяснить подобные вещи?

Все діло підсвідомості.. коли ми спимо, мозок сам перепрацьовує інформацію яку ми почули, побачили за день. помоєму, права півкуля.. і на рівні підсвідомості ми навіть знаємо час, тому ми ніби запрограмовані "проснутися до дзвінка будильника".

І найчастіше такі сни сняться коли ми задіюємо впродовж дня праву півкулю, тобто яка відповідає зо художній образ, музику, мистецтво і тд. І Якщо ми в день будемо малювати, слухати музику, читати, і навіть просто мріяти про щось то є ймовірним що якраз тоді такі сни і будуть снитися) Є люди які взагалі рідко бачать сни, а тим більше свідомі. здебільшого це люди з домінуючою лівою півкулею.

Про мене, то мені теж часто сняться свідомі сни, але ж, як назло, вони постійно обривають на самому цікавому :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще.. продовжуючи тему сну. Вам часто сняться подорожі? до інших країн, міст. от сьогодні, наприклад, літав літаком в Америку :lol: так круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб продовжити сон, якшо він свідомий і ти розумієш що спиш, можна крутитися навколо себе, рухати руками вверх-вниз, потирати руки, головна ідея цього всього - відчути рух в просторі, можна і присідати і різні вправи поробити, має допомогти.

Сам ще не пробував, але то з тих лекцій про сон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене раз прикол був зі сном. Мені приснилось, що зателефонував мій друг і спитав чи татко не продає акумолятор від жигуля. І я тоді чогось була впевнена що він його продає і їх в нього два. На слідуючий день я згадала, що мене просили, підхожу до тата і кажу мол так і так чи не продаєш акумолятори. Він каже нє в мене їх нема. Ну я така звоню до свого друга і кажу, що не продає він цих штук. Друг на мене такий, а з тобою все нормально я каже в тебе такого навіть і не питав і тут мені дійшло шо це таки був сон. І такі випадки часто.

Останнім часом мені то сняться мої проекти. Просто я засинаю з думкою як краще його зробить, чи правильно моделюю і коли поглиблююсь в сон я ніби там його вже дороблюю, а на ранок встаю і вже в голові готовий проект, залишається лише його звізуалізувати в реальності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Роберт Аллан Монро одним из первых в своих книгах описал свой богатый астральный опыт и методы выхода в него, так что мы с вами не первые и не последние кто подобное испытывает, у кого то выход в астрал получается очень естественно а у кого то годы на тренировки уходят, самое главное - задайте себе вопрос для чего конкретно вам такие пути шествия нужны, дабы тратить своё ограниченное время на что то совершенство чего то определённого, а не на пустую трату своих возможностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Хм... Я до контролю сну звикла вже. А літератури на цю тему не читала ніколи.

Спочатку навчилась контролювати свої дії, а потім вже і оточення, предмети матеріалізовувати. Воно якось саме виходить, але завжди в найекстремальніші моменти і тоді, коли просинаюсь на декілька секунд. Просто розумієш, що це сон, і мутиш все, як тобі вигідно. Я вже і літала, і вбивала, і вбивалася :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня такое бывает только утром и редко, открыть глаза я могу, и вижу комнату, но пошевелиться не могу, мышцы очень расслаблены, и как я их не напрягаю, пошевелить ими получается плохо. При этом кроме комнаты в глазах разноцветные полупрозрачные волны, а по всему телу какое-то странное опьяняющее ощущение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...