Перейти до змісту

рай і пекло


bond

Рекомендовані повідомлення

Хотілось би поговорити про рай і пекло, що це таке? Яким би ви хотіли щоб був рай? Чим вам подобається, або не подобається рай, який описується в Біблії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Пекла не існує.

а відповідно нема і раю.. тому як нема протилежності..

Є Бог - Є Сатана.

Є Рай - повинно бути і пекло.

Чому нема - тому що не було другого пришестя до Бог має судити і живих і мертвих.

Відповідно якщо він тільки судитиме - то всі чекають своєї участі десь у "Чистилищі" - "зала очікування"..

все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Хотілось би поговорити про рай і пекло, що це таке? Яким би ви хотіли щоб був рай? Чим вам подобається, або не подобається рай, який описується в Біблії?

Поясніть будьласка який "рай" описується в Біблії? Тільки не треба мене посилати читати ту ж біблію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"рай" в біблії маю на увазі , життя Адама і Єви до тиж пір поки вони не зїли яблуко, і бог їх звідти не відправив.

А біблію читати я нікого відправляти не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ а якщо ти попадеш в рай а хтось з твоїх рідних не попаде, то це буде для тебе рай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти впевнений що хтось хоч щось буде пам'ятати про земне життя???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не хочу все життя в щось вірити молитись і щоб мені в кінці зробили промивку мозгів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iron Death я розумію що ти маєш на увазі. Просто мене більше цікавить рай після смерті, що про це думають віруючі. Мені наприклад не подобається рай бо там також над всіма буде начальник. І не відомо, який він може викинути коник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iron Death я розумію що ти маєш на увазі. Просто мене більше цікавить рай після смерті, що про це думають віруючі. Мені наприклад не подобається рай бо там також над всіма буде начальник. І не відомо, який він може викинути коник.

І коники там будуть.:)

Бонд, даже уже за то, что ты не хочешь "начальника", в рай ты не попадешь, так что подумай лучше о аде.:)

Рай в моем понимании, это когда я уйду из жизни с чистой совестью, оставив что-то после себя хорошее, это если душа (если такова есть) не будет мучаться от угрызений совести, от того , что жизнь была прожита зря , некачественно или неправильно.

Неверю в рай как таковой- на тучках в белых одеяниях, но развеемся мы в космосе и станем всем - везде - всегда, или же родимся опять, незнаю. Но есть случаи, когда дети помнили свою прошлую жизнь. Вот пример, кому интересно посмотрите, меня впечатлило:

Мальчик переживший реинкарнацию...

http://www.youtube.com/watch?v=_jXjp3nCLe8

http://www.youtube.com/watch?v=8i2fB...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=5wsga...eature=related

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий фільм про хлопчика, який памятає своє попереднє життя дуже легко зробити. От якби я особисто зним поговорив інша справа. Знову треба на віру сприймати. А хочеться знати а не вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би поговорити про рай і пекло, що це таке? Яким би ви хотіли щоб був рай? Чим вам подобається, або не подобається рай, який описується в Біблії?

Поясніть будьласка який "рай" описується в Біблії? Тільки не треба мене посилати читати ту ж біблію.

Згідно Біблії рай описується наступним чином

Книга Обявлення Івана Богослова (остання книга Біблії), вибірково:

"І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було. І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося! А лякливим, і невірним, і мерзким, і душогубам, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть!

І жадного прокляття більше не буде.

А ночі вже більше не буде, і не буде потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо освітлює їх Господь, Бог, а вони царюватимуть вічні віки.

І сказав він до мене: Не запечатуй слів пророцтва цієї книги. Час бо близький! Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от цікаво, де кращий на чальник. В пеклі чи в раю. Судячи по біблії бог масово знищував людей. А щоб знищував сатана, я таких випадків не знаю. Якщо хтось знає напишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий фільм про хлопчика, який памятає своє попереднє життя дуже легко зробити. От якби я особисто зним поговорив інша справа. Знову треба на віру сприймати. А хочеться знати а не вірити.

bond, тобі хочеться знати чи дійсно є рай та ад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Мені цікаво як різні люди собі уявляють рай. І яким хотіли б щоб він був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от цікаво, де кращий на чальник. В пеклі чи в раю. Судячи по біблії бог масово знищував людей. А щоб знищував сатана, я таких випадків не знаю. Якщо хтось знає напишіть.

Біблія каже, що "заплата за гріх смерть і всі згрішили і позбавлені слави Божої". Думаю ніхто не буде цього відкидати. Тому, згідно Біблії, Бог може знищити всіх людей за їхні гріхі і буде при цьому правий. Такий закон. Але Бог цього не робить і коли ти каже "Бог масово знищував людей" в Біблії, почитай, що було перед цим. Я би краще сказав, подивись скількох людей Бог залишає жити, хоча вони не заслуговують цього, бо Він милосердний.

А на рахунок Сатани...

самогубці чию волю виконують, як думаєш?

це так, один поки приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок пекла та раю можливо варто подумати наступним чином:

якщо є зло, воно має бути якось покарано?

якщо є добро, воно має бути якось нагороджено?

Якщо ні, то живи як хочеш, роби що хочеш, буть Гітлером та Сталіном або самим чортом і тобі нічого за це не буде.

Якось неправильно, правда?

Тому просто самі роздуми про добро та зло приводять нас до думок про відплату.

Є один гарний вірш в Біблії на цю темку

"Веселись, юноша, в юности твоей, и да вкушает сердце твое радости во дни юности твоей, и ходи по путям сердца твоего и по видению очей твоих; только знай, что за все это Бог приведет тебя на суд." книга Елезіаста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бог може знищити всіх людей за їхні гріхі і буде при цьому правий. Такий закон." Не подобається мені такий закон.

"подивись скількох людей Бог залишає жити, хоча вони не заслуговують цього, бо Він милосердний." Не тоді коли треба милосердя проявляє.

я думаю самогубці волю виконують свою.

А навіщо сатані ті самогубці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю самогубці волю виконують свою.

А навіщо сатані ті самогубці?

Щоб було кого в пеклі жарити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є зло, воно має бути якось покарано?

якщо є добро, воно має бути якось нагороджено?

Якось неправильно, правда?

З точки зору людської справедливості неправильно. А реально невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб було кого в пеклі жарити.

він від цього задоволення отримує?

Та ні, просто поряд з тим, що Бог є любов, ми забуваємо що Бог також і справедливий.

А справедливість завжди карає зло.

Дозволю собі ще одну цитату з Біблії ( не порахуйте за пропаганду, просто в підтвердження своїх думок)

"Із справедливим поводишся Ти справедливо, із чесним по-чесному, із чистим поводишся чисто, а з лукавим за лукавством його "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в біблії ніде небачив засудження рабовласництва. Хоча його там дуже багато. Я рахую, що рабовласництво це не справедливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...