Перейти до змісту

Допомога сисадміна координаційному центру допомоги учасникам АТО


difoto

Рекомендовані повідомлення

Natali Natali Aryvaniuk

Друзі і знову будемо просити і надіятись на вашу допомогу, терпимість і розуміння гострої важливості ситуації!!!! ЦЕНТРУ КОНЧЕ НЕОБХІДНО КОМПЮТЕР, або два!!! Можна в оренду, користування, благодійною допомогою, будь-яким способом!!!

Повірте, це не моя шкура, бути попрошайкою, я свої кошти теж залучаю, постійно, ще з майдана. Була б можливість, далі, мовчки робила все сама, але хлопців багато, багато таких що в статусі "безвісті пропавших", полонених, в тч, поранені наші знаходяться в шпиталях інших міст!!! Мами на собі рвуться волосся!!! Центру конче треба той комп'ютер... Для зв'язку з іншими волонтерами, опізнань тих хто в Комі із решту переведення хлопців із статусу... в статус знайдені, опізнані знаходяться на лікуванні, зібрані з полону і тд!!! Це все можна зробити виключно централізовано!!!

Я віддаю свій комп, монітор теж знайдемо, потрібно все налаштувати - систему, офісний пакет, мережу і т.п.

zentr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю жорсткий старенький 80 гб, ІДЕ двд ром, дисковвод, і відяху правда прогріта але працює, можу відправити новою поштою в луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю жорсткий старенький 80 гб, ІДЕ двд ром, дисковвод, і відяху правда прогріта але працює, можу відправити новою поштою в луцьк.

І все це у самий відповідальний момент накриється ... На тобі небоже що мені не гоже ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю жорсткий старенький 80 гб, ІДЕ двд ром, дисковвод, і відяху правда прогріта але працює, можу відправити новою поштою в луцьк.

І все це у самий відповідальний момент накриється ... На тобі небоже що мені не гоже ...

те що маю те і віддаю, а ти запропонуй щось потужніше , і5, ч хард на 2тб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарую монік 17 ЖК. Куди завезти? Ну і систему зі всім необхідним можу поставити і налаштувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є робочий Samsung SyncMaster 795DF, можу підвезти в Луцьку куди скажете.

Монітор звичайно морально й технічно застарілий, але все ж таки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знадобиться монік та роутер.

mix , там комп з ватерблоком, мож забереш ватерблок собі, а туда кулера просто втулити.

Приносити: або Перемоги, 14, штаб Самооборони Волині на 2-му поверсі, або вул. Червоного Хреста, 16, або Відродження, 10 фотосалон "Коніка", або пишіть куди підїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрібно подарую робочий світч для організації локальної мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю жорсткий старенький 80 гб, ІДЕ двд ром, дисковвод, і відяху правда прогріта але працює, можу відправити новою поштою в луцьк.

І все це у самий відповідальний момент накриється ... На тобі небоже що мені не гоже ...

вийти з ладу може будь що, будь коли - треба мати резервні копії "чутливої" інформації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монік завіз на Ч. Хреста. По іншому - сказали шо є своі специ і вони розберуцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю жорсткий старенький 80 гб, ІДЕ двд ром, дисковвод, і відяху правда прогріта але працює, можу відправити новою поштою в луцьк.

І все це у самий відповідальний момент накриється ... На тобі небоже що мені не гоже ...

вийти з ладу може будь що, будь коли - треба мати резервні копії "чутливої" інформації

Згоден. Але чим беушніше обладнання тим більші шанси цього. Крім того бувають ситуації коли важливо не лише зберігти інформацію, а швидко відновити роботу. А з беушним обладнанням зробити це не завжди просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чутливої інформації є Гуглдрайв з архівами у трукріпті, звичайно якщо об’єми не великі.

Відновлення данних не залежить від старості обладнання, ми ж не говоримо про дискети 3,5"?

Суть не у б/У-шності. А в стані обладнання, яке б воно не було. Оцінити стан досить просто, для людини яка тямить.

Для офісної роботи - досить стабільного жорсткого диска, кількох флешок, не древньої конфігурації з двоядерним процом та 2ГБ оперативки для комфортної роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtop

Для чутливої інформації є Гуглдрайв з архівами у трукріпті, звичайно якщо об’єми не великі.

Відновлення данних не залежить від старості обладнання, ми ж не говоримо про дискети 3,5"?

Так я і не про відновлення інформації мав на увазі. Воно й справді не залежить від старості обладнання :) Перечитай ще раз уважно моє попереднє повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Актуально, але тепер - для "кінотеатрів" у військовий шпиталь. Особливо актуально - монітор побільше, хлопці туляться біля того "голубого огонька", що я їм завіз, а якщо врахувати, що половина з них - з загіпсованими руками-ногами, то трохи не зручно.(в ідеалі надибати б десь проектор, але то вже мєчти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато репертуар мають :) Ми з Ерікою на минулому тижні заперли їм певно з 500 дисків з фільмами.

Проектор не обіцяю, но пара ЦРТ моніків ше знайдеться (в комп втюхать пару дешевих РСІ відяшок і виводить картінко на 3-4 моніки одночасно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з Ерікою на минулому тижні заперли їм певно з 500 дисків з фільмами.

афігєть... так в моєму компі ДВД не підключений, не хватило роз"ємів в БЖ (((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...