Перейти до змісту

продам фреймсет Cannondale Rush + Lefty + колеса 27.5 безкамерні + інше


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

до вашої уваги пропоную фреймсет з свого ровера Jolly Roger :

24715225.jpg

про який можно дізнатися детальніше на офіціальній сторінці проекту.

що саме входить до фреймсету :

рама Cannondale Rush SL вироблена у США, придбана новою у 2012 році. дороблена на колеса 27.5" але звичайно можна встановити 26", ростовка Large (комфортно на зріст 172-188 см) ;

Lefty Speed 110 з картріджем SL, одним з найкращих розроблених безпосередньо Cannondale ;

рульова у складі: чашки та підшипники System Integrated, шток ;

на рамі також встановлено амортизатор Fox Float RPL 190x45 (інша назва Fox Float Triad) ;

колеса на розмір 27.5" (650b), передня втулка Project 321, задня Hope Pro 2. шпиці DT Swiss Competition, люмінєві нипелі. ободи під безкамерку WTB Frequency i23 Team, встановлений безкамерний комплект NoTubes (ніпелі, стрічка). покришки безкамерні WTB Wolverine TCS AM 27.5 x 2.2. в додаток йдуть такі самі, але вже звичайні на камеру ;

передній перемикач до системи 2x10 чи 2x9, Shimano SLX E-type ;

лайтовий фляготримач Cannondale.

за все це щастя хочу $1100. можливий окремий продаж рами та Lefty, за ціною пишіть в приват. Lefty окремо не продаю.

також до фреймсету можна докупити наступні запчастини у гарному стані, пробіг сезон чи менше. деякi просто нові :

лайтовий винос Cannondale + карбоновий руль Crank Brothers Iodine 11 = +$100 ;

глагол Thomson Elite 27.2 / 400 = +$60 ;

шатуни Truvativ X9 24/36 + каретка GXP Race = +$100 ;

манетки SRAM X.0 3x9 = +$100 ;

задній перемикач SRAM X.0 9sp blackbox = +$60 ;

гальма Formula RX1 (машинки R1, ручки RX) = +$160 ;

ротори та перехідники до гальм Formula 180/160 = +$30 ;

цеп та касета Shimano XT 9sp з пробігом ~2500км = +$20 ;

нове сідло Cannondale C4 = +$30 ;

чи все це оптом в складі ровера за $1600. всі пропозиції в приват будьласка. дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

фреймсет ще у продажу.

окремо колеса - $500 за пару

окремо рама + лефті + аммо (з рульовою та п/п) - $650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.Мене інтересує рама з амортом. Ти окремо раму не продаєш ? Якшо так ..то яка ціна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окремо, це без Lefty? ну нехай буде $650 за раму+аморт+lefty (це з рульовою, переклюком та зажимом). $360 за раму без Lefty.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

то що, хтось хоче довгими зимовими вечорами насолоджуватись зборкою "снаряда" на новий сезон? я ж і допомогти могу :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

рама продана. але у продажу ще є Lefty Speed 110 Speed! а до неї рульова та шток – можна швидко встановити в любу раму Cannondale з стаканом 1.5"

також ще у продажу колеса 27.5"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу виготовити шток під 1 1/8", або конусний для встановленні Lefty на більшість велосипедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якраз хотів про це сказати, що Lefty не проблема встановити на будь-яку раму. наприклад, придбавши готове та перевірене рішення у Ukrainec :ok2: а ще й втулку може зробити :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...