Перейти до змісту

Шашличня біля Авангарда


shaitaN

Рекомендовані повідомлення

Хто був в шашличній біля "Любе" і авангарда, хотілось почути які у вас склалися враження? як сервіс, ціни, шашлики? Або підскажіть де ще є такі заклади в Луцьку, або десь не далеко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРаще мабуть буде Живень біля адреналіна. Орендуєш бесідку. Біля кожної є мангал і смаж шо хош. І там від машин менше шуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сподобалось там, були один раз. Замовили смажених ковбасок, принесли ледь теплими, остальне як скрізь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шашлик дорогий 250грн за 1кг. та ще й не дуже!. ціни космічні як на мене.

А підкажіть де шашлик дешевше? Ніякого відношення до цього закладу не маю, але мені здається скрізь такі ціни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, в лісі власноприготований шашлик і найсмачніший і найдешевший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шашлик дорогий 250грн за 1кг. та ще й не дуже!. ціни космічні як на мене.

А підкажіть де шашлик дешевше? Ніякого відношення до цього закладу не маю, але мені здається скрізь такі ціни...

наприклад в Козацькій Леваді і дешевше і смачніше набагато!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може давайте будем перед походом в кафе чи який генделик будем спочатку на борді писати. ТС, тобі зайнятись більше нема чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені в "Білочці" класний шашлик, їхній. недавно їв свинний, принесли в завернутому лаваші, м"який, без жил, приправи в міру, і плюс їхній соус просто Бомба. Мням мням))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо вже пішов флуд за шашлик, то

На минулому тижні їв досить непоганий шашлик в парку Лесі Українки в літній палатці, що біля екстримальних лазалок для дітей.

Робить його якійсь чолов'яга східної зовнішності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эсть много орешков, сольоних и сладких. Тебе каких отсыпать ? Может сперва прийдьош и попробуеш сам перед тем как тему создавать.

Якщо нема що сказати, або не знаєш, луче не флуди!!!! Я нормально запитав, а ти несеш якусь єрісь___)

шашлик дорогий 250грн за 1кг. та ще й не дуже!. ціни космічні як на мене.

А підкажіть де шашлик дешевше? Ніякого відношення до цього закладу не маю, але мені здається скрізь такі ціни...

наприклад в Козацькій Леваді і дешевше і смачніше набагато!

а де це Козацька Левада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, в лісі власноприготований шашлик і найсмачніший і найдешевший :)

Та я купленого шашлика їв десь 2 рази за життя і то в гостях. Тому з цим твердженням навіть не сперечаюсь. Але знати ціновий діапазон цього продукту в ЗХ Луцька просто мушу, по роботі, так сказать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сподобалось там, були один раз.

Замовляв дві печені скумбрії, обдурили на вазі, кінцевий рахунок був завищений. Офіціанти ні куди не поспішають, чекати доводиться досить довго. Враження ті самі.

На минулому тижні їв досить непоганий шашлик в парку Лесі Українки в літній палатці, що біля екстримальних лазалок для дітей.

Бачив якось як роблять шашлик в палатках в парку - антісанітарія зашкалює. Мужичок який його робив спочатку гладив бездомного пса, потім не миючи рук та колупаючись в носі пішов до автівки, дістав з багажника каструлю з м'ясом і тими ж руками нанизував його на шампури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher,

гмм, а що завадить так само зробити будь якому працівникові будь якого закладу?

Хіба що придуркувата Фреймут ))

Хочеш щось добре, зроби сам, а в закладах харчування завжди існує ймовірність, що хтось плюне Вам в пиво, або юшку )

А там дійсно було смачно, ще й кухар прийшов попитати чи смакує...

Я взагалі не часто ходжу по таким закладам, але деколи, як запахне :0155:

shashluk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, тому не створюю таких тем, роблю його сам і не харчуюсь в палатках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...