Перейти до змісту

Чи можна взяти кредит студенту?


Nexy

Рекомендовані повідомлення

phantom, так ніхто ж не каже про рабство. Тобі треба, припустимо 3 000 на ту саму, мать її, пралку. Ти прийшов, розрахувався готівкою (вліз в овердрафт по картці). Ти орієнтовно знаєш, що потянеш цю сумму за 2 місяці на сухпайку і за 4 місяці, навіть не відчувши. Просто отримуєш зарплату і кожного місяця в тебе там вираховують 3 -4 грн, за користування суммою. Сумма поступово наповнюється до тієї, що була і все.

Без 100500 комісій, без пені. Просто!

Якби не користувався, не казав би.

П.с. І, ні, це не Приват Банк

без пені??? і комісій??? і де ж це в нас такі добродії? до речі як працівнику банку не знати, що розплачуватись вигідніше кредиткою, а не готівкою з нею, і вся суть її не в 4 грн в місяць, а саме в пені, бо ж людина не може постійно вчасно сплачувати, десь колись і пропустить(забуде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба, припустимо 3 000 на ту саму, мать її, пралку. Ти прийшов, розрахувався готівкою (вліз в овердрафт по картці). Ти орієнтовно знаєш, що потянеш цю сумму за 2 місяці на сухпайку і за 4 місяці, навіть не відчувши. Просто отримуєш зарплату і кожного місяця в тебе там вираховують 3 -4 грн,

vetalforever, я так не звик. Я вважаю, що людина повинна турбуватися про своє здоров'я та про здоров'я своїх близьких. На жаль розуміння цього прийшло до мене те ж не зразу :). Тому закликаю всіх не бути ідіотами і не сидіти на сухпайку заради стіралки за 2 місяці. Краще потерпіть 4 місяці, покиристуйтеся старою чи постірайте трошки вручну, а за цей час у вас з'явиться достатня сума що б купити нову. А зекономлені на процентах гроші витратіть на своїх близьких чи на себе коханого (кохану) :) Навіть, якщо Ви можете, як vetalforever, отримати кредит під 0,1 чи 0,2 % місячних :)

П.с. І, ні, це не Приват Банк

p.s: Таки так, я знаю, що це Ощадбанк. Та-та-та-там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось можемо придбати за готівку, щось в кредит. Це і є фінансовий бік життя. Не можна нічого не мати і копити все життя гроші, які потім нафіг нікому не треба будуть

Є ще один погляд на цю проблему. Здається Рокфелер казав: якщо вам не хватає грошей потрібне не економити, а більше заробляти. Перефразувавши цю фразу скажу: якщо вам не хватає грошей потрібно не бігти у банк за кредитом, а намагатися заробити більше. :) звичайно мова йде про споживче кредитування. Цінність кредитів для бізнесу ніхто не оспорює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись як був студентом дали кредитку. Рік не користувався, потім потрібні були гроші, зняв, повернув в термін і ніяких проблем. Що за жахлива реакція від слова кредит, якщо одні люди безтолкові і не тямлять, що роблять, то не значить, що кожен хто візьме кредит стане банківським рабом. Деяких це реально виручає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom,Дивись, я допустив помилку, там не 3, а 30 грн. (з 3 000). орієнтовно 1%. Для клієнтів не більше 3-х.

І да

Та-та-та-там

)))

без пені??? і комісій??? і де ж це в нас такі добродії? до речі як працівнику банку не знати, що розплачуватись вигідніше кредиткою, а не готівкою з нею, і вся суть її не в 4 грн в місяць, а саме в пені, бо ж людина не може постійно вчасно сплачувати, десь колись і пропустить(забуде)

А ніхто про кредитку і не говорив. Це звичайна зарплатна карта фізичної особи з овердрафтом.

І я наполягаю на свому, що окрім плати за обслуговування картки, (якщо ви не в овердрафті) з вас нічого не беруть.

Ну блін, як вам пояснити....

Уявіть:

- У вас на картці 340 гривень, ваших, кровно зароблених.

-Ви, як фіз особа звертаєтесь до банку за послугою овердрафту по картці на 5 зарплат. Приносите довідку про доходи за скількись там місяців, паспорт, заповнену анкету.

- Вам погоджують овердрафт у вказаному розмірі (5 окладів) і у вас на картці стає 12500+340=12840 ( при умові окладу 2500)

Ви приходите до банкомату і берете необхідну вам суму на хліб\сало\яйця. Знімання в Банкоматах Вашого банку ясний пєнь без комісій.

Вот ви спите спокійно і знаєте, що у випадку форс мажора Вам треб буде всього лиш АТМ або пос-термінал. Спите і знаєте - Ви не чіпаєте сумму (12500) і вона не чіпає вас.

Одного ранку Ви прокидаєтесь, жінка вам зробила просто бомбезну каву, поцілувала і відправила на роботу. У вас з"являється бажаня... ну хз.. віддячити їй хорошею вечерею, торт, вино і завершити це все ванною з пінкою.

Вот у вас на рахунку 12620 (12500). Ви затарюєтесь на... ну хай 250 грн. Увас на картці лишиться 12370.

Після хорошого вечора та гарного настрою, з авансу(або іншого поповнеття картки) з вас утримають комісію 13 копійок по овердрафту.

Сумма після авансу явно перевалить за 13,500. І овердрафт вас знову не бентежить

Що не кажіть, а це зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну незнаю як кредит студенту але знаю людей які тількі і живуть за тими кредитами, одного чоловіка знаю, який живе в боголюбах, хата 500 квадратів як у олігарха їздить на прадо, і ауді, а живе постійно за кредитами, і бізнес його на кредитах живе і він сам на кредитах живе, мав проблеми описували інколи деяке майно але постійно він все умів замняти, і досі живе як вареник у маслі за кредитний кошт.

в чужих руках завжди грубший (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Одного ранку Ви прокидаєтесь, жінка вам зробила просто бомбезну каву, поцілувала і відправила на роботу. У вас з"являється бажаня... ну хз.. віддячити їй хорошею вечерею, торт, вино і завершити це все ванною з пінкою.

Вот у вас на рахунку 12620 (12500). Ви затарюєтесь на... ну хай 250 грн. Увас на картці лишиться 12370.

Після хорошого вечора та гарного настрою, з авансу(або іншого поповнеття картки) з вас утримають комісію 13 копійок по овердрафту.

Сумма після авансу явно перевалить за 13,500. І овердрафт вас знову не бентежить

Чудово описаний один із багатьох способів виманнювання грошей у населення. Ви навіть не помітили як стали бідніші на 250 грн, а певна сума, маю на увазі плату по овердрафту, плавно перекочувала з вашого карману в закрома банку :) Вуа-ля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного ранку Ви прокидаєтесь, жінка вам зробила просто бомбезну каву, поцілувала і відправила на роботу. У вас з"являється бажаня... ну хз.. віддячити їй хорошею вечерею, торт, вино і завершити це все ванною з пінкою.

Вот у вас на рахунку 12620 (12500). Ви затарюєтесь на... ну хай 250 грн. Увас на картці лишиться 12370.

Після хорошого вечора та гарного настрою, з авансу(або іншого поповнеття картки) з вас утримають комісію 13 копійок по овердрафту.

Сумма після авансу явно перевалить за 13,500. І овердрафт вас знову не бентежить

Чудово описаний один із багатьох способів виманнювання грошей у населення. Ви навіть не помітили як стали бідніші на 250 грн, а певна сума, маю на увазі плату по овердрафту, плавно перекочувала з вашого карману в закрома банку :) Вуа-ля!

А в чому тоді суть життя, як не в сім"ї, емоціях, насолоді?

Для чого ті папірцІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

а якби не виграв на чемпіонаті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби не виграв на чемпіонаті ?

Було би погано, важко було просто знайти гроші на "скору" візу, але все обійшлось.. гроші знайшов і взагалі все добре :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного ранку Ви прокидаєтесь, жінка вам зробила просто бомбезну каву, поцілувала і відправила на роботу. У вас з"являється бажаня... ну хз.. віддячити їй хорошею вечерею, торт, вино і завершити це все ванною з пінкою.

Вот у вас на рахунку 12620 (12500). Ви затарюєтесь на... ну хай 250 грн. Увас на картці лишиться 12370.

Після хорошого вечора та гарного настрою, з авансу(або іншого поповнеття картки) з вас утримають комісію 13 копійок по овердрафту.

Сумма після авансу явно перевалить за 13,500. І овердрафт вас знову не бентежить

Чудово описаний один із багатьох способів виманнювання грошей у населення. Ви навіть не помітили як стали бідніші на 250 грн, а певна сума, маю на увазі плату по овердрафту, плавно перекочувала з вашого карману в закрома банку :) Вуа-ля!

А в чому тоді суть життя, як не в сім"ї, емоціях, насолоді?

Для чого ті папірцІ?

Так хто ж забороняє їх отримувати? Але за власні, зароблені кошти а не за кредитні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...