Перейти до змісту

Чи можна взяти кредит студенту?


Nexy

Рекомендовані повідомлення

Привіт, потрібно 2000 грн позичити. Чи можу я скористатися банком і взяти таку сумму в кредит? Я студент, маю стпнд. 550 грн кожного місяця. Не працевлаштований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто з молодості звикати до кредитного рабства. Спробуй знайти якусь роботу. Можливо вдасться заробити потрібні гроші. Все таки 2000 грн. сума не велика ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду за кордон на 10 днів, після цього я повернув би гроші

В приват Банку дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду за кордон на 10 днів, після цього я повернув би гроші

А чому зразу кредит? Позич у батьків, друзів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду за кордон на 10 днів, після цього я повернув би гроші

А чому зразу кредит? Позич у батьків, друзів ...

Скоріше за все так і буде, просто цікаво чи міг би я зробити саме так.. В понеділок завітаю до приват банку. Дякую всім за увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так розкажи чим закінчилися твої митарства?

Поки нічим так як в банку кредит дають з 21-го року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло банку. Ну нічого, ще пару рочків і будеш на них вкалувати :)

Думаєш я не знаю як працюють банки? 2000 грн це не є велика сумма, тим паче що брати кредит на 10 днів це цілком нормально.

Тема не актуальна, закрийте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло банку. Ну нічого, ще пару рочків і будеш на них вкалувати :)

Думаєш я не знаю як працюють банки? 2000 грн це не є велика сумма, тим паче що брати кредит на 10 днів це цілком нормально.

Все починається з малого,

З зернинки хліб, з промінчика зоря :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло банку. Ну нічого, ще пару рочків і будеш на них вкалувати :)

Пробачте, але, яка обмеженість в світогляді!!!

Всі знають, що гроші роблять гроші. Прикладів море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте, але, яка обмеженість в світогляді!!!

Всі знають, що гроші роблять гроші. Прикладів море.

Так то воно так, але коли мова йде про споживче кредитування, то гроші дійсно роблять гроші, але для банку. А от кредити для бізнесу, то вже тепліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого? Чого такі стереотипи?

Комусь треба в подорож для саморозвитку, комусь дітям на навчання, комусь пралку, щоб спину не горбатити і здоровя не псувати, комусь зуби вставити.... Безліч прикладів.

Пробачте за узагальнення: але хто вузько бачить, вузько має.

Інвестиція в себе, як фізичну особу - теж інвестиція.

Я не пропагую кредити, але не розумію людей, які відхрещуються від кредитів, як від прокази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого? Чого такі стереотипи?

Комусь треба в подорож для саморозвитку, комусь дітям на навчання, комусь пралку, щоб спину не горбатити і здоровя не псувати, комусь зуби вставити.... Безліч прикладів.

Пробачте за узагальнення: але хто вузько бачить, вузько має.

Інвестиція в себе, як фізичну особу - теж інвестиція.

Я не пропагую кредити, але не розумію людей, які відхрещуються від кредитів, як від прокази.

Та ми всі живемо в полоні стереотипів. Я у своїх, ти у своїх. Ти кажеш - гроші роблять гроші, я парирую - дурень думкою багатіє.

Гроші інвестовані в саморозвиток не гарантують повернення грошей; діти вивчені в Гарварді - ще не гарантія, що подадуть на старості стакан води, не те що копійкою підтримають; поломана пралка, після закінчення гарантійного терміну, з ще не виплаченим кредитом - це "гарна" інвестиція; ну і зубами ми всі заробляємо на рекламі Колгейта. Прикладів більше ніж безліч. Стереотипи такі стереоитипи. ;)

Зрештою і бізнес кредит не гарантує процвітання бізнесу.

Автор теми пішов, як казав мій вчитель фізики, шляхом найменшого опору. Шлях найлегший, але найдорожчий, є й дешевші. Ось і весь наш посил автору. Можливо ти просто нас не зрозуміла... Що ти там писала про "вузько бачить"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ніфіга не купувати? Горбатити жінку.. тьфу-ти... скільки там того прання?

Побачити світ? Ви шо гоните - у нас савеЦкій саюз. Машрутка на ГПЗ і назад - ось наш світ.

Відкрити бізнес? - авось не піде? авось влечу? авось....

Вивчити дитину? - Ви збожеволіли? Хай вантажником буде, хулє...

Кредити це не обов"язково 125% на півроку як в деяких банках. Легенький овердрафт по БПК ти навіть не відчуєш, а щастя жінки від пральної машини, щастя сина від LONDON EYE, тай, чьо там... твоє щастя, добню, від б\в деу...

Щось можемо придбати за готівку, щось в кредит. Це і є фінансовий бік життя. Не можна нічого не мати і копити все життя гроші, які потім нафіг нікому не треба будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, золоті слава сказав nickel,

Автор теми пішов, ... , шляхом найменшого опору. Шлях найлегший, але найдорожчий, є й дешевші

До речі, думаю Вам буде цікаво почитати ось цю статтю:

12 историй о планктоне. Почему средний класс не умеет жить по средствам.

Цілком можливо. що в першому пункті впізнієте себе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, золоті слава сказав nickel, Цитата Автор теми пішов, ... , шляхом найменшого опору. Шлях найлегший, але найдорожчий, є й дешевші

Я вам як працівник банку кажу

Легенький овердрафт по БПК ти навіть не відчуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, ну, наркомани теж не з тяжких наркотиків починають :) Але. як працівника банку, можу тебе зрозуміти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, так ніхто ж не каже про рабство. Тобі треба, припустимо 3 000 на ту саму, мать її, пралку. Ти прийшов, розрахувався готівкою (вліз в овердрафт по картці). Ти орієнтовно знаєш, що потянеш цю сумму за 2 місяці на сухпайку і за 4 місяці, навіть не відчувши. Просто отримуєш зарплату і кожного місяця в тебе там вираховують 3 -4 грн, за користування суммою. Сумма поступово наповнюється до тієї, що була і все.

Без 100500 комісій, без пені. Просто!

Якби не користувався, не казав би.

П.с. І, ні, це не Приват Банк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...