Перейти до змісту

Додаток board.lutsk.ua


Ніколас

Рекомендовані повідомлення

Прийшла сьогодні мислішка в голову, от б хто зробив додаток до телефона board.lutsk.ua як ВК, чи однокласники. Було б круто і набагато простіше користуватися сайтом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла сьогодні мислішка в голову, от б хто зробив додаток до телефона board.lutsk.ua як ВК, чи однокласники. Було б круто і набагато простіше користуватися сайтом :)

Юзай тапаток, борда там вже підключена, і не треба ще лівих додатків створювати. Це ж форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так норм.

ВК кацапське гівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так норм.

ВК кацапське гівно

тільки чогось вся UA там сидить і можу поспорити ти в тому числі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да сиджу. там просто музики багато.

будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не воно?

TiIM.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не воно?

TiIM.jpg

там функціонал ніякий. хоча швидкість роботи норм

Ми взагалі говорим тут про окрему прогу (не браузер).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так норм.

ВК кацапське гівно

ну да сиджу. там просто музики багато.

будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

сам собі противорічиш.

тут або гімно і не сиджу, або сиджу і не гімно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим мобільна браузерна версія не задовільняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, окремий додаток писати довго і непотрібно, так як є вже хороша реалізація різного типу форумів в мобільному додаток тапаток. І все нормально працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так норм.

ВК кацапське гівно

ну да сиджу. там просто музики багато.

будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

сам собі противорічиш.

тут або гімно і не сиджу, або сиджу і не гімно.

будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим мобільна браузерна версія не задовільняє?

Додатки набагато зручніші. Просто небо і земля. Не кажучи вже про push-повідомлення у телефон. Але доволі легко додаток можна написати тільки для Windows Phone (і то, з 8ої версії), Android чи iOS потребує більш-менш кваліфікованого програміста. Відповідно це гроші які адміністрація форуму не збирається витрачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там просто музики багато. будуть нормальні українські аналоги з радістю на них перейду

підтримую, заходжу лише щоб послухати музику разок в місяць. є ще ех.юа мюзік, але там маловато музички

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Tapatalk, спробував, видалив в той же день. Повна не мобільна версія борди на смартфоні з екраном 5.7" full HD рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Tapatalk, спробував, видалив в той же день. Повна не мобільна версія борди на смартфоні з екраном 5.7" full HD рулить.

я теж на 4,3 старався сидіти на повній версії, а зараз на лопатці 6" саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті всі костилі у вигляді різних приблуд для читання форумів, сайтів, соцмереж ітп, то вчорашній день, якщо мова йде про смартфони за останні 1-2 роки. Навіть, FB, VK, OK у мобільному браузері виглядають не гірше, а акум жруть менше, за рахунок того, що не сидять постійно у оперативці, яка ніколи не зайва. Зараз все можна читати прямо з мобільного браузера. Хоча, як кому, справа звички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у жінки FB так грузив телефон - поки не видалив, то майже труп був - постійні тормоза і т.д. видалив цю хрєнь - телефон реінкарнувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно Вк вже давно перегнав ФБ функціональності та простоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно Вк вже давно перегнав ФБ функціональності та простоті.

я іноді дивлюсь на ФБ і думаю - яким місцем і про що думали люди, котрі його створювали - логіку системи не можу осягнути вже рік, а про зручність мови взалі немає - дурня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, погоджуюсь, але! Уяви Порошенка, Яценюка, Авакова ітд в Аднакласніках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, погоджуюсь, але! Уяви Порошенка, Яценюка, Авакова ітд в Аднакласніках.

ці люди не повинні сидіти у соцмережах, максимум це пресцентр їхній, який так і називається ,а звичайні прості чиновники і міністри з перезидентами, на мою думку, вести блоги, твітери та інші приблуди не повинні, адже це державні мужі і кожне слово впливає на економіку та соціальну атмосферу країни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як то кажуть "на вкус і цвєт". Довгий час користувався і фб і вк, коли ж в плані музики контакт став ніякий, просто деактивував акк. Імхо, фейсбук набагато зручніший і соціальніший. Взагалі то кожна жаба хвалить своє болото :) Мені зручно в tt, хтось юзає повну версію борди на мобільному, а комусь і мобільна версія ок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці люди не повинні сидіти у соцмережах, максимум це пресцентр їхній, який так і називається ,а звичайні прості чиновники і міністри з перезидентами, на мою думку, вести блоги, твітери та інші приблуди не повинні, адже це державні мужі і кожне слово впливає на економіку та соціальну атмосферу країни

напиши їм про це у ФБ ))

Зрозуміло, що наприклад, Порошенко чи Яценюк особисто не строчать пости. Але ігнорувати ресурс, де більше 1,3 млрд. користувачів на сьогоднішній день як мінімум не розумно. Це х@йлу кожен ранок на стіл кладуть три папочки з оглядом преси, соцмереж і відгуків про нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу ігнорувати, але і використовувати ресурс к звичайна людина теж не можна. І толку з тих мільярдів? Чи когось у китаї цікавить що у Яценюка у ФБ? Це навіть нас не цікавить в більшості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи когось у китаї цікавить що у Яценюка у ФБ? Це навіть нас не цікавить в більшості.

У Китаї свої аднакласнікі, не пам'ятаю назви. Якщо тебе не цікавить, то не розписуйся за всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...