Перейти до змісту

Телевізійні тюнери


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Ось збираємось купити телевізор. Зупинився на LG 32LB551U.

Там вказано, що він підтримує Cl+, DVB-C, DVB-S2 DVB-T2.

Т2 це як мені пояснили потрібно купити карту та антену і буде працювати, а ось DVB-S2 це що таке?

Читав що потрібно докупити тарілку і буде ловити супутникові телеканали і тюнер вже не потрібний. Питання як тоді ті канали налаштувати ?

Поясніть будь-ласка, а то завжди користувався простим телевізором, а тут на тобі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVB-S2 це що таке

в тв є вбудований супутниковий тюнер + HD підтримка

Читав що потрібно докупити тарілку і буде ловити супутникові телеканали і тюнер вже не потрібний.

як сказати, трк україна, інтер, 2+2 під час футболу, нло,xsport не буде, тому що ці канали кодовані. в телевізорі будуть показувати тільки некодовані супутникові канали (1+1, новий,ictv і інші)або додатково купувати платні картки (НТВ,екстра тв,триколор).

Т2 це як мені пояснили потрібно купити карту та антену і буде працювати

на рахунок купівлі карти варто почекати, можливо розкодують (а може і ні :D) і будуть показувати без карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, потрібно тільки купити тарілку та підключити у телевізор і там уже будуть канали такі як на аналоговому телебаченні + ще можна якось самому шукати канали та водити коди і переглядати їх ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання чи можливий перегляд каналів тих які пропонують майстри з Варшавки за 1200 грн (тарілка + тюнер) Кажуть буде більше 100 каналів, чи цей тюнер, що у даному ТВ не буде їх показувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще можна якось самому шукати канали та водити коди і переглядати їх ?

вводити ключі не вийде, так як в супутникових тюнерах, принаймні я поки не бачив телевізори з емуляторями для ключів, тому повторюсь, кодовані канали не можна буде переглядати.

Підтримку в телевізорах DVB-S2 в основному роблять для офіційного (платного) перегляду через картки або для німців наприклад, бо в них центральні канали не кодовані на супутнику, навіть HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спутниковое(аналоговое или цифровое) и наземное (аналоговое или цифровое) телевидение-две разные вещи

первое - антены для приема сигнала

второе - тюнера

вбейте в гугле - и все поймете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за картки і чи варто їх купувати.? Думаю кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за картки і чи варто їх купувати.? Думаю кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення.

кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення. І ще: теж думав 32 купляти, всі вмовляли більшого (друзі , продавці), напр 40. Купив 39 і не жалію, справді 32 замала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за картки і чи варто їх купувати.? Думаю кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення.

кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення. І ще: теж думав 32 купляти, всі вмовляли більшого (друзі , продавці), напр 40. Купив 39 і не жалію, справді 32 замала.

шо это за цифры 40-39-32?

спутниковые тарелки обычно таких размеров 60-90-110см

оптимально брать 90

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за картки і чи варто їх купувати.? Думаю кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення.

кращий варіант поставити весь комплект супутникового телебачення. І ще: теж думав 32 купляти, всі вмовляли більшого (друзі , продавці), напр 40. Купив 39 і не жалію, справді 32 замала.

шо это за цифры 40-39-32?

спутниковые тарелки обычно таких размеров 60-90-110см

оптимально брать 90

Я думаю автор описав розмір дисплея телевізора якого він збирався купувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання чи можливий перегляд каналів тих які пропонують майстри з Варшавки за 1200 грн (тарілка + тюнер) Кажуть буде більше 100 каналів, чи цей тюнер, що у даному ТВ не буде їх показувати.

Буде, за виключенням кодованих каналів, за умови підключення телевізора до тарілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т2 це як мені пояснили потрібно купити карту та антену і буде працювати

на рахунок купівлі карти варто почекати, можливо розкодують (а може і ні :D) і будуть показувати без карти.

власне сьогодні розкодували частину каналів, власники телевізорів з підтримкою T2 , які не купували модулі, можуть пробувати налаштувати ці канали, направивши антени на Підгайці (для луцька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це "які не купували модулі" ? Як воно без них працює. Я у цьому питанні 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вашому випадку, підключаєте антену, скануєте канали в цифровому діапазоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно купувати антену спеціально для Т2 ? А модуль той уже не потрібний ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена ефірна,дециметрова.Без модуля тільки пару каналів відкритих показує.Модуль-ціна питання в районі 30-35$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще окремого комплекта(супутникового, три головки+ НТВ) з тюнером наприклад "Оpenbox SX4 HD" нічого не має. ІМХО.

І тєлік бери чим побільший, бо пожалієш потім повір))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена ефірна,дециметрова.Без модуля тільки пару каналів відкритих показує.Модуль-ціна питання в районі 30-35$

модуль вже не треба

От себя могу добавить что из 32 телеканалов открылись такие:

1. УТ-1;

2. 1+1;

3. 2+2;

4. Интер;

5. ICTV;

6 СТБ;

7. Новий Канал;

8. НТН;

9. ТЕТ;

10. Тоніс;

11. Мега;

12. К-1;

13. Україна;

14. Enter-фільм;

15. 5 канал;

16. 112-UA(Аріадна)

17. Банк ТБ;

18.Голдберрі;

19. М-1;

----ДВа местніх канала откриты и плюс один тест канал.

Остаются закрытими:

1. Business;

2. НЛО ТБ;

3. ZOOM;

4. K-2;

5. Кіноточка;

6. Ескулап ТБ;

7. DOBRO;

8. Pixel;

9. Вінтаж;

10. XSPORT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена ефірна,дециметрова.Без модуля тільки пару каналів відкритих показує.Модуль-ціна питання в районі 30-35$

модуль вже не треба

Тобто, якщо у мене у телевізорі такі тюнери " Аналоговый, DVB-T, DVB-C" то що мені просто взяти новий пошук каналів і з'являться 19 безкоштовних каналів?

Роз'ясніть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІ. В тебе DVB-T, а потрібно, щоб був DVB-T2.

2Олл: Чи можливо в нас купити тюнер Т2 зовнішній, так би мовити не офійійний, а якись подешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

антена ефірна,дециметрова.Без модуля тільки пару каналів відкритих показує.Модуль-ціна питання в районі 30-35$

модуль вже не треба

Тобто, якщо у мене у телевізорі такі тюнери " Аналоговый, DVB-T, DVB-C" то що мені просто взяти новий пошук каналів і з'являться 19 безкоштовних каналів?

Роз'ясніть будь-ласка.

якщо в телевізорі тільки DVB-T, то модуль не допоможе, тільки зовнішній приймач. Зараз в DVB-T показує 6 каналів 1+1, уніан, тві, евронюз і ще якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІ. В тебе DVB-T, а потрібно, щоб був DVB-T2.

2Олл: Чи можливо в нас купити тюнер Т2 зовнішній, так би мовити не офійійний, а якись подешевше?

з Китаю від 25 доларів. думаю місяць-два і хлине поток тюнерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в DVB-T показує 6 каналів 1+1, уніан, тві, евронюз і ще якісь.

Можливо малось на увазі DVB-T2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в DVB-T показує 6 каналів 1+1, уніан, тві, евронюз і ще якісь.

Можливо малось на увазі DVB-T2?

малося на увазі DVB-T. телевізор куплений ще до ери початку Т2. спочатку було 8 каналів

при скануванні - вбудованний тюнер в телеку Samsung (DVB-T) знайшов вісім цифрових каналів (явно не зеоновських) : 24 , 1+1 , ТВІ , Ubr, Перший , Евроньюс , Перший діловий і Unian TV (40-вий чи 41 канал 626000KHz) зараз здається 6 каналів показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...