Перейти до змісту

Шукаю локацію для фотосесії


simplestar

Рекомендовані повідомлення

Доброї пори доби бордівчанам!

Маю одне не закрите питання))) відгуляв власне весілля і на жаль з дружиною досі не зробили додаткової фотосесії для фотоальбому.

Оскільки в цих справах не сильно обізнаний, то хотів запитати поради у знавців та майстрів куди б можна було виїхати з дружиною для фотосесії.

Дуже подобаються фото з полями, лісами та водоймами з мостиками)

щось такого плану.

фото1

фото2

Локація цікавить в межах Луцького району.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В с.Озерце на приватному озері е місток на острів. Наберіть мене на телефон розкажу деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так фотограф хай і придумує, мінімум він мусить знати цікаві місця

чи фотосесія "своїми силами"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так фотограф хай і придумує, мінімум він мусить знати цікаві місця

чи фотосесія "своїми силами"?

фотограф не місцевий, і придумати получається маю я... :-)

Тут і близько і гарно

це боголюбські ставки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не зовсім, біля Тарасового, на перехресті - магазинчик, повернути вправо, 200-300 метрів і буде гарна місцина з водою і дерев"яними містками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так фотограф хай і придумує, мінімум він мусить знати цікаві місця

чи фотосесія "своїми силами"?

фотограф не місцевий, і придумати получається маю я... :-)

Як на мене гнати такого фотографа потрібно ... Справжньому весільному фотографу буде достатньо раз-другий проїхатися містом та його околицями що б побачити масу "кадрів" та знайти достатньо місць для фотосесії. І фото при цьому будуть оригінальні і цікаві, такі що викличуть заздрість у ваших друзів. А так, схоже що у вашого фотографа не має творчої жилки ...

p.s.: колись бачив на Борді весільну фотосесію бордівчанки ForeverAutumn. Не знаю хто фоткав, можливо і не професійний фотограф, але однозначно смак та видумка у того фотографа є. Принаймні мені ті фото сподобалися. А догодити мені у "фотосправі" важко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тунель кохання та змок у Клевані непогано виходять, коли осінька настає то круглі скручені копиці сіна на горохівській дорозі праворуч, суперскі виходить, також є непогана площадка біля води в с.Струмівка... Перечисляти можу довго... Але якщо що то краще ваш фотограф разом із вами обирає, то його робота та ''хліб''.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за кар'єри в Дачному ніхто не чув?

Я б туда в дощ не радив би їхати. а так частенько бачу там молодят на фотосесіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку повно цікавих куточків/двориків міської тематики. За Луцьком пейзажів теж повно.. Фоткати неперефоткати.

Тільки є одне "але".. Якщо об'єкти зйомки "дерев'яні" то як їх не став ніякий пейзаж не спасе і фото буде "штучне"... Тому не так вже й важлива локація зйомок як настрій об'єктів зйомки.

зі. І теєво.. скромно признаюся... Фото весілля Іванки то моя робота :)... Постановок типу "стань/сядь отак а ти її отак і дивися тудиво" не було ібо "театр воскових фігур" малость харить. Народ просто був собою і веселився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так фотограф хай і придумує, мінімум він мусить знати цікаві місця

чи фотосесія "своїми силами"?

фотограф не місцевий, і придумати получається маю я... :-)

Як на мене гнати такого фотографа потрібно ... Справжньому весільному фотографу буде достатньо раз-другий проїхатися містом та його околицями що б побачити масу "кадрів" та знайти достатньо місць для фотосесії. І фото при цьому будуть оригінальні і цікаві, такі що викличуть заздрість у ваших друзів. А так, схоже що у вашого фотографа не має творчої жилки ...

Да просто фотограф ще не знімала в Луцьку. Приїде на один день, тому і бажано поїхати одразу десь на локацію щоб уникнути варіанту ще її пошуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку повно цікавих куточків/двориків міської тематики. За Луцьком пейзажів теж повно.. Фоткати неперефоткати.

Тільки є одне "але".. Якщо об'єкти зйомки "дерев'яні" то як їх не став ніякий пейзаж не спасе і фото буде "штучне"... Тому не так вже й важлива локація зйомок як настрій об'єктів зйомки.

зі. І теєво.. скромно признаюся... Фото весілля Іванки то моя робота :)... Постановок типу "стань/сядь отак а ти її отак і дивися тудиво" не було ібо "театр воскових фігур" малость харить. Народ просто був собою і веселився...

ну по об'єктах нічого сказати не можу)) ступінь "одерев'янілості" покаже результат фотосесії

стань/сядь - сам такого не люблю, люблю коли все природньо, а не постановка

а Іванка наскільки розумію це дружина з однієї з фоток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі. І теєво.. скромно признаюся... Фото весілля Іванки то моя робота :)...

Ну тоді лови + від мене в карму за ті фотки.

а Іванка наскільки розумію це дружина з однієї з фоток?

не ма чого на чужих дружин задивлятися :) Свою тепер маєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...