Перейти до змісту

Борис Клімчук помер


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Мається на увазі волинянин не географічно, а по духу - намагався організовувати тут виробництва (Калвіс, як приклад), вибивати бюджетні фінансування на соціальні програми та інфраструктуру Волині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Хай з Богом спочиває! Його ніяк не можна ставити в один ряд з французами, бондарями, башкаленками і гунчиками.... Він був - Волинянин!

А чо, Гунчик теж волинянин, з Камінь-Каширського ж.

за гунчиком особливих звершень, окрім занепаду автозаводу щось і не чути. та й у новій посаді сумнівно що він чимось прославить Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk, можливо не поклав рядок цегли, не був змішувачем на будівництві, але за допомогою його ми всі їдемо на Світязь по гарній дорозі, є в на і лікарні, школи. Особисто знаю про школи. Це все відбулось при ньому.В районах, по області-хтось сидячи біля компа цого не бачив(особисто про вас не кажу нічого поганого, але й є такі). Питання про гроші, де і за які це все було інше, але є.

Не кожен знас зробив стільки, ми завжди шукаєш "бока".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й у новій посаді сумнівно що він чимось прославить Волинь.

А чим Клімчук прославив Волинь?

п.Cherman вступати у дискусію і ламати списи, чеснокажучи, немаю ні часу ні бажання. З Б.П. доводилося декілька разів зустрічатися по робочих питаннях - все зрозуміло, конкретно і позитивно. Був нормальний, простий і людяний. Порівняти культуру спілкування з іншими чільниками області .... краще промовчати.

А загалом в інеті багато інформації можна знайти:

http://www.volynpost.com/news/11121-lytva-dopomagatyme-vdyhnuty-zhyttia-u-volynski-sela

http://www.viche.lutsk.ua/borys-klimchuk-novyy-chas-potrebuye-novyh-lyudey-id500/

http://old.kurier.lt/?r=11&a=59

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в статті на волиньпост не написано як помер, своєю смертю чи "допомогли"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клим був підлизою для усіх президентів, починаючи від Кучми і, особливо, закінчуючи Хамом. "Педагог від бога" умів нагинати усіх підлеглих під себе і бути хазяїном області, а "важкі часи" пересиджувати на дипломатичних посадах, не маючи відповідної освіти. На килимок до нього бігали і силовики, і судді, і чиновники. Тому мені не зрозуміло, що такого доброго для кожного він зробив. Це був типовий чиновник радянського типу, вмілий актор, вірний слуга влади, який чітко виконував вказівки з центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є в на і лікарні, школи. Особисто знаю про школи. Це все відбулось при ньому.

Про школи суперечливе питання. Чомусь дуже запамяталося як він піднімав питання про те що б в усіх сільських школах туалети були в приміщенні школи, а не на подвір'ї. І на всю Волинь. по ВТ, соромив директора якоїсь школи, що там так не зроблено, а тим директорам інших сільських шкіл, які не виконають цієї його вказівки, погрожував великими неприємностями. Так от, один старий вчитель, почувши від мене про таку ініціативу губернатора, скрушно похитав головою і сказав що якби Клвмчук належно фінансував школи це питання можна було б вирішити і без втручання зверху. А так, на словах, кожен розумний ... Я тоді промовчав і подумав, що дійсно в нас багато охочих зробити образно кажучи "дитячий майданчих" і видавати себе за великих господарників ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб хто не казав, але такого вже не буде....блін, шкода......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть,в таких випадках потрібно говорити хороше,або нічого.

Але не тоді коли мова йде про публічних осіб. Сорі.

хай но Януковчик загнеться - також будемо сумувати ?

кінці в воду?

Що наштовхнуло на таку думку?

було достатньо фінансів на якісну закордонну медицину

Не зовсім зрозуміло у кого. У Клімчука? Мається на увазі що він лікувався в дорогих західних клініках?

мається на увазі що він лікувався (на постійній основі) в кращих умовах ніж середньостатистичний українеці

Зевс, ти дибіл (можеш мене обгаджувати скіко влізе, думку мою то не змінить, а лише укріпить - ти неадекват). Без образ. Нікого не захищаю, але за Януком ніхто сумувать не буде. Не того рівня ти знак поставив. Де Янук ,а де Климчук. Янук - маразматик, з манією накопичення. А Климчук тобі чим аж так не вгодив?? Я незаангажована особа, підприємець, мені ні холодно ні жарко, але чисто по-людськи - шкода людину.

З.І. А то шо чиновники лікуються краще, так то давно всім відомо. Хочеш когось зрівняти - гоу на мітинги, а то в тирнетах писати ви всі хероі...

Тьфу... А людину шкода.. Земля пухом.

Без образ, люди, але хоча би троха думайте шо і де пишете... Бомага вона то терпить, а гугловий кеш помнить... Будьмо людьми...

Одні броніки і каски роблять, а інші мертвих політиків обсирають... Красунчики, хулє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І да, Зевсику, ти би про себе подумав, хто за тобою плакати і шкодувать буде, і який спадок ти лишиш після себе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, ти дибіл ...

Оце так поворот. Я так розумію, Мікс все ніяк не може пробачити рекламу, зроблену йому Зевсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так поворот. Я так розумію, Мікс все ніяк не може пробачити рекламу, зроблену йому Зевсом.

Мало того, що офтоп, так ще й некропост. І нафіга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, видихай... життя продовжується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего вы пристали к человеку. Умер так умер. Аллах(Будда, Иисус, макаронный монстр) ему судья. Счас еще все тут пересретесь из-за смерти одного гражданина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, ти дибіл

дякую

І да, Зевсику, ти би про себе подумав, хто за тобою плакати і шкодувать буде, і який спадок ти лишиш після себе....

та аби не гірше зробив

Зевс, ти дибіл ...

Оце так поворот. Я так розумію, Мікс все ніяк не може пробачити рекламу, зроблену йому Зевсом.

та то не реклама була, то був останній "шасн" забрати ноут і гроші

але то все оффто з оффтопів :(

Одні броніки і каски роблять, а інші мертвих політиків обсирають... Красунчики, хулє...

я ще й "скатина и русский шпион"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще й "скатина и русский шпион"

by the way хороша фраза для статусу :). Я маю на увазі лише "русский шпион".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в статті на волиньпост не написано як помер, своєю смертю чи "допомогли"?

Кажуть, ніби онкозахворювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що б не говорили про його діяльність, але те, як він пішов зі своєї посади, заслуговує на повагу - він був мудрим... і хитрим, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт. Це вже як Бог дасть ... Якщо людині суджено жити довго - виживе навіть в тайзі, навіть без термометру та аспірину, а якщо має померти - не врятують всі гроші світу ...

Це правда - згадати хоча б Стіва Джобса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що б не говорили про його діяльність, але те, як він пішов зі своєї посади, заслуговує на повагу - він був мудрим... і хитрим, звісно.

Не знаю як кому, але мені було огидно дивитися як він ставав на коліна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт. Це вже як Бог дасть ... Якщо людині суджено жити довго - виживе навіть в тайзі, навіть без термометру та аспірину, а якщо має померти - не врятують всі гроші світу ...

Це правда - згадати хоча б Стіва Джобса.

Стів Джобс у темі про Клімчука. в мене фейспалм настільки лютий, що досі долоню від чола не можу віддерти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як кому, але мені було огидно дивитися як він ставав на коліна ...

... а мені було огидно дивитися на "розправу" над Башкаленком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був таким яким він був і зробив те, що зробив, і смерть цього не змінить.

P.S. Розумійте хто як хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

намагався організовувати тут виробництва (Калвіс, як приклад), вибивати бюджетні фінансування на соціальні програми та інфраструктуру Волині...

Хай спочиває з Богом.

Але вибивав він у першу чергу покірність у директорів шкіл та головних лікарів.

Ще дуже врізалось в память, як гуляючи в парку з одним журналістом , ніде нікого не було і близько, але цей ,,сторожовий пес демократії,, говорив про Клімчука лише Борис Петрович...

Система дуполизництва була організована по вищому розряду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як кому, але мені було огидно дивитися як він ставав на коліна ...

... а мені було огидно дивитися на "розправу" над Башкаленком

ситуція з Башкаленком - це всього навсього політична розправа. Скажемо так - чоловічі ігри. Він знав куди ліз, в який час, в якому регіоні, а тому повинен був би бути готовий до такого повороту подій (міг би підшукати більш надійніше місце де ховатися). А от ставати по добрій волі на коліна, не під дулом автомата, а за власним бажанням - такий вчинок, як на мене, чоловіка не прикрашає. (Випереджаючи можливі коментарі: коли на Театральному майдані ставили на коліна омонівців, відразу я відчував не до них, а до організаторів цього дійства. Не хочу їх виправдовувати (омонівців), але гідності у них, навіть поставлених на коліна, було більше ніж у тих хто їх змушував до цього).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...