Перейти до змісту

В кого є варочна поверхня Whirlpool AKT424 WH?


Dream

Рекомендовані повідомлення

Мене цікавить як виглядає ота біла поверхня в живу: чи дзеркальна, чи глянцева, чи матова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить як виглядає ота біла поверхня в живу: чи дзеркальна, чи глянцева, чи матова...

Дивний ти. А подзвонити на Розетку чи типу того і детально розпитати? Не раз так робила. Причому фраза "от якби точно знати, то точно взяла б" непогано стимулює до виясняння заданого мною запитання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивний ти.

Не розвішуй, будь ласка, ярликів.

Я дзвонив навіть на гарячу лінію вірлпула - бєсполєзно.

Причому фраза "от якби точно знати, то точно взяла б" непогано стимулює до виясняння заданого мною запитання.

Не люблю такими фразами перед продавцями кидатись - виходить що я ніби як обіцяю. А я не люблю обіцяти безпідставно.

Сьогодні поговорив з продавцем в магазині, який тримав таку поверхню в руках. Потім побачив що вона з'явилась на розєтці - замовив. В сб-пд маю отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу: дзвінок сьогодні вдень - блаблабл розєтка. Ми тут перевіряли вашу варочну поверхню перед відправкою і на ній виявили скол скла. Я: пздець.

От і сказочкє кінець. Завтра буду знову хотлайн.юа і прайс.юа мучити. )

В цій поверхні поки бачу 2 мінуси, які повністю, імхо, компенсуються низькою ціною - 1) тонке скло (десь 5-7 мм); 2) на задні комфорки не можна поставити 2 великі кастрюлі (кажуть у відгуках).

Є така чорна в хлопців напроти фуршета - Itzamna, сходи глянь пощупай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій поверхні поки бачу 2 мінуси, які повністю, імхо, компенсуються низькою ціною - 1) тонке скло (десь 5-7 мм); 2) на задні комфорки не можна поставити 2 великі кастрюлі (кажуть у відгуках).

А тебе не "смущає", що коли щось (н-д молоко) збіжить, то воно буде не лише на плиті а й ... ну куди вже затече?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, ну по-перше за моєї пам'яті за останні років п'ять в мене вдома молоко кипіло пару разів. Збігати не встигало. :)

По-друге, якщо збіжить, то спочатку на емальований круг, а потім на скло. Які плюси по чистці скла від, наприклад, збіглого молока, порівнюючи з нєржавєйкою і емалю, не буду розказувати. :) А якщо вже молока буде настільки багато що побіжить далі, то там є стільниця. А вже тооооді аж підлога і далі неї воно не втече. ))

Згадав ще мінус склокераміки - боїться удару сковорідки. ) Я теж боюся, але досі обходилось )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що вчора Нотус так мені і не передзвонив: сьогодні сабж з'явився на Дешевше.юа за 3114+165=3279 грн. На Нотусі вийшло б 3249+105=3354 грн.

Чекаю дзвінка менеджера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На нєржавєйці кожна крапля води залишає помітний слід - згадайте звичайні хромовані крани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...