Перейти до змісту

відео-реєстратор чи IP-камера?


Рекомендовані повідомлення

Власне, виникло питання-як краще наглядати за машиною (вікна на неї напряму не виходять, та і весь час ходити виглядати неможливо). Що хто порадить? Машина стоїть фактично під вікном, але за рогом будинку (на неї виходить глуха стінка, в якій немає вікон). Дуже не хотілося б аби десь зачепили, цюкнули чи стукнули.

А якщо б зачепили, то хоч знати хто. Що краще для цього підійде, і головне, що дешевше?

Треба щось, щоб записувало вночі (освітленість відносно хороша- мінімум три стовба навколо).

Дякую за пораду.

якщо написав не в той розділ, будь-ласка, перенесіть куди треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP камери можуть мати детектори руху, і завжди можна підключитися подивитися що там робиться.

Відеореєстратор як правило пише на флешку потім мона подивитися ....

ІР камера - краще!

Відеореєстратор - дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо машина дорога (тис 50 зелених), то краще купити повне каско. Зараз почастішали крадіжки дорогих авто - мабуть східняки "понаєхали".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP камера може легко працювати як відеореєстратор.

Набагато "гнучкіший" пристрій, аніж той самий відеореєстратор.

Сучасні моделі підтримують купу протоколів і варіантів спостереження\перегляду у реальному часі (навіть з мобільних девайсів).

Ціни - досить привабливі, купував комплект з 2х Д-лінків, за ціною менше $60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за відгуки!

порадьте якусь недорогу модель айпі камери з автономним живленням (батареєю всередині), або реєстратор з виходом в інтернет (читав, що такі бувають). Під вікном вай фай точно тягне, перевіряв на айфоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі, також схожа проблема, кожен раз як приїзжаю на дачу то кожен раз відчуття що хтось лазив до хати

порадьте що краще купити і чи витримає якб тої іп/реєстратора в режимі детектор руху на тиждень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з IP камери теж треба десь зберігати. Якщо більще тижня, то без відеореєстратора не обійтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з IP камери теж треба десь зберігати. Якщо більще тижня, то без відеореєстратора не обійтись.

ну я думаю там мічце під флешку продумано, а от з живленням як бутти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео з IP камери теж треба десь зберігати. Якщо більще тижня, то без відеореєстратора не обійтись.

ну я думаю там мічце під флешку продумано, а от з живленням як бутти?

microSD карти більше як 32Гб не підтримуються багатьма девайсами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити по серйозному, з хорошим архівом, і на майбутне не виникало питань що до добавки ще пару камер(як правило всі потім цього хочуть), треба хороший регістратор(4 канала) на якій можна зайти з будь якого браузера+ ставити хороший вінт(1тера...) і балдєть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити по серйозному, з хорошим архівом, і на майбутне не виникало питань що до добавки ще пару камер(як правило всі потім цього хочуть), треба хороший регістратор(4 канала) на якій можна зайти з будь якого браузера+ ставити хороший вінт(1тера...) і балдєть.

да чуваче балдеть від того шо сперли вінт за 800 і камеру десь за 500 і то да,

тому й питаю про живлення автономне бо хочу савити вне мережі живлення і сховано

власне думав колись як би китайську мікро камеру до нас доставити але то так і осталось на думці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити по серйозному, з хорошим архівом, і на майбутне не виникало питань що до добавки ще пару камер(як правило всі потім цього хочуть), треба хороший регістратор(4 канала) на якій можна зайти з будь якого браузера+ ставити хороший вінт(1тера...) і балдєть.

да чуваче балдеть від того шо сперли вінт за 800 і камеру десь за 500 і то да,

тому й питаю про живлення автономне бо хочу савити вне мережі живлення і сховано

власне думав колись як би китайську мікро камеру до нас доставити але то так і осталось на думці

Ну не знаю друже, я не знаю конкретно твоєї ситуації,але я переробив монтажи навіть бувало в безвихідних ситуаціях. Це у кіно показують де камера стоїть десь там на стовпі без дротів автономно і хорошого сервера,регістратора(це так казочка), так це реально,але гімора... Моя думка,хочеш надійно, подумай як камеру правильно встановити щоб її не спизд.и, як кабеля правильно сховати,короче це ятак просто......... не думай що щось там умнічаю просто розсуждаю,удачі,але я за якісний регістратор з камерою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити по серйозному, з хорошим архівом, і на майбутне не виникало питань що до добавки ще пару камер(як правило всі потім цього хочуть), треба хороший регістратор(4 канала) на якій можна зайти з будь якого браузера+ ставити хороший вінт(1тера...) і балдєть.

да чуваче балдеть від того шо сперли вінт за 800 і камеру десь за 500 і то да,

тому й питаю про живлення автономне бо хочу савити вне мережі живлення і сховано

власне думав колись як би китайську мікро камеру до нас доставити але то так і осталось на думці

Ну не знаю друже, я не знаю конкретно твоєї ситуації,але я переробив монтажи навіть бувало в безвихідних ситуаціях. Це у кіно показують де камера стоїть десь там на стовпі без дротів автономно і хорошого сервера,регістратора(це так казочка), так це реально,але гімора... Моя думка,хочеш надійно, подумай як камеру правильно встановити щоб її не спизд.и, як кабеля правильно сховати,короче це ятак просто......... не думай що щось там умнічаю просто розсуждаю,удачі,але я за якісний регістратор з камерою.

все правильно я теж за якість, правда на практиці доводиця економити особливо коли ти сам працюєш,

по факту якщо взяти іп камеру поставити на рух

скільки за тиждень може написати gb камера при 480dpi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити по серйозному, з хорошим архівом, і на майбутне не виникало питань що до добавки ще пару камер(як правило всі потім цього хочуть), треба хороший регістратор(4 канала) на якій можна зайти з будь якого браузера+ ставити хороший вінт(1тера...) і балдєть.

да чуваче балдеть від того шо сперли вінт за 800 і камеру десь за 500 і то да,

тому й питаю про живлення автономне бо хочу савити вне мережі живлення і сховано

власне думав колись як би китайську мікро камеру до нас доставити але то так і осталось на думці

Ну не знаю друже, я не знаю конкретно твоєї ситуації,але я переробив монтажи навіть бувало в безвихідних ситуаціях. Це у кіно показують де камера стоїть десь там на стовпі без дротів автономно і хорошого сервера,регістратора(це так казочка), так це реально,але гімора... Моя думка,хочеш надійно, подумай як камеру правильно встановити щоб її не спизд.и, як кабеля правильно сховати,короче це ятак просто......... не думай що щось там умнічаю просто розсуждаю,удачі,але я за якісний регістратор з камерою.

все правильно я теж за якість, правда на практиці доводиця економити особливо коли ти сам працюєш,

по факту якщо взяти іп камеру поставити на рух

скільки за тиждень може написати gb камера при 480dpi?

Ха!!))) бачиш ключове слово"рух" .А скільки того руху буде? Я багато років займаюся звичайним аналогом, ось тут я знаю,який HDD в регіку стоїть, яка якісь вибрана?,скільки кадрів?,як зона запису визначенна?короче питань багато,ну блін навіть не можу приблизно сказати.))

Да може це і не дуже дешево, але що таке дешево???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке поставити *на рух*?Якщо пыдсвітка,то мошка,комарі-а там і паучок з паутиною.Ось і весь рух-пару годин на флешку запишеш.То бі ж людина сказала-камера і регістратор.Є зараз гібрідні регістратори,можна ІР камеру,або HD,або на 1000твлн. і вінт ,хо ча би на 500.,зараз гляну,десь рахував на 1 камеру,жильці з підїзду просили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке поставити *на рух*?Якщо пыдсвітка,то мошка,комарі-а там і паучок з паутиною.Ось і весь рух-пару годин на флешку запишеш.То бі ж людина сказала-камера і регістратор.Є зараз гібрідні регістратори,можна ІР камеру,або HD,або на 1000твлн. і вінт ,хо ча би на 500.,зараз гляну,десь рахував на 1 камеру,жильці з підїзду просили.

Красава))) шариш(те), просто відео настільки цікаве і різностороннє,що просто не хватає сил всі нюанси описати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирай сам.але що би лице розгледіти(як переглядати будеш,можна збільшити),треба або НД,або ІР не менше як 3Мп.

http://www.ccd.dn.ua...-ciphrovoj.html

http://www.intervisi...amera-mpx-1300w

http://spto-magazin....iya/96-tcl-404h

http://www.video-opt...?productID=7220

http://satmaster.com...sla-ts-1635hai/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б особисто хватило саму звичайну на 700 тв. камеру + простий регістратор , ну і звичано правильне встановлення, не на проти світла, фонаря(щоб підсвітка сама себе не сліпила) не дуже високо, ну і не низько щоб не збили.

Ну це я так щоб бешевше, але цифра є цифра!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То тоді мало що побачиш,але став так,що би паутину зміг змести.Бо тоді вночі нічого не побачиш.Простий відеорегістратор десь 650твлн.пропускає.То камера на 700 хватить,але ціна ще від підсвітки залежить.На 36 світодіодів дорожча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Я бы поставил видеорегистратор на 2-4 канала (аппетит приходит во время просмотра), думаю недорогого хватит,

- на камере бы не экономил, обязательно с ночным видением на 20-30м (на случай отключения освещения на улице), не на штативе, а купольную, чтобы нельзя было на неё веревку накинуть,

- питание по кабелю, сигнал по кабелю, обязательно, сейчас полно всяких "глушилок" сигналов, а просверлить стену и проложить кабель без проблем можно,

- все оборудование на 12 вольт, поэтому неплохо организовать бесперебойное питание камеры и регистратора на случай "случайного :0159: " отключения света, я планирую автомобильный аккумулятор приспособить для более продолжительной работы.

ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2 канала регістратор?Дайте ссилочку,мені теж такий треба,любий на 2 канали.Підсвітка на 20-30м(це 24 діода) -то ніщо,Нічого видно не буде.Мінімум на 36 діодів.Ніхто не ставить автомобільний акумулятор,треба нормальний,який підходить до Б\Ж(http://magazun.com/category/ibp-ups/ ) .,можна на 17Ач.( http://www.amazon.com/12V-17Ah-Rechargeable-Battery-Systems/dp/B000BPCUYI )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Я бы поставил видеорегистратор на 2-4 канала (аппетит приходит во время просмотра), думаю недорогого хватит,

- на камере бы не экономил, обязательно с ночным видением на 20-30м (на случай отключения освещения на улице), не на штативе, а купольную, чтобы нельзя было на неё веревку накинуть,

- питание по кабелю, сигнал по кабелю, обязательно, сейчас полно всяких "глушилок" сигналов, а просверлить стену и проложить кабель без проблем можно,

- все оборудование на 12 вольт, поэтому неплохо организовать бесперебойное питание камеры и регистратора на случай "случайного :0159: " отключения света, я планирую автомобильный аккумулятор приспособить для более продолжительной работы.

ИМХО.

а я ще думав, що це я параноїк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 2 канала регістратор?Дайте ссилочку,мені теж такий треба,любий на 2 канали.Підсвітка на 20-30м(це 24 діода) -то ніщо,Нічого видно не буде.Мінімум на 36 діодів.Ніхто не ставить автомобільний акумулятор,треба нормальний,який підходить до Б\Ж(http://magazun.com/c...gory/ibp-ups/ ) .,можна на 17Ач.( http://www.amazon.co...dp/B000BPCUYI)

На 2 канала "Страж" или "Контрол", точно не помню в Украине видел.

А если за углом, сразу возле дома, зачем больше 30 метров подсветка?

17Ач - сколько времени будет "держать" регистратор + 2-4 камеры? И сколько 55-60 Ач акум. от машины? Только через реле надо подключить, ничего сложного, я сам подключал к инкубатору автомобильный акум. Возможно надо доработать схемку, добавить стабилизацию напряжения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...