Перейти до змісту

Потрібна допомога. Украли велосипед.


Stas Lysyk

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога. Украли велосипед, прямо з гуртожитку на Електроапаратній 3, з 1 поверху. Велосипед не дорогий, але жаль, усього 2 місяці як купив.

Буду вдячний за допомогу.

0667174297

post-26591-0-86689300-1408455073_thumb.j

post-26591-0-33557500-1408455082_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась напасть. Скоро треба буде окремий розділ на форумі робити для таких тем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давто таку тему (розділ форуму) треба було б зробити та вносити в цю базу всі викрадені велосипеди та їх серійні номери. Дивись і комусь могло б допомогти вернути викрадений "сокровіщє" велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась напасть. Скоро треба буде окремий розділ на форумі робити для таких тем

А хіба це не окремий розділ? Чи ви що маєте не увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки ті що написали тут повідомлення,а скільки їх взагалі?Маю на увазі людей,які не користуються бордою,але мають таку ж проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки ті що написали тут повідомлення,а скільки їх взагалі?Маю на увазі людей,які не користуються бордою,але мають таку ж проблему.

Багато. Міліція каже, що кожен день в середньому декілька випадків. З підвалів, під'їздів, кладовок, сушилок, гаражів і тянуть все, що попаде, від "мінських", до "американських"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки ті що написали тут повідомлення,а скільки їх взагалі?Маю на увазі людей,які не користуються бордою,але мають таку ж проблему.

Багато. Міліція каже, що кожен день в середньому декілька випадків. З підвалів, під'їздів, кладовок, сушилок, гаражів і тянуть все, що попаде, від "мінських", до "американських"

Та ладно с під'їздів, це біля вахтера украли, і не чув ніхто, певно спав(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув що одні хлопці влаштовують засідки в різних місцях. Ох не заздрю я тому хто попадеться. Пацани точно права зачитувати не будуть а скоріш горб вирівняють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...