Перейти до змісту

ЗАРОБИ СОБІ ГРОШІ,ЯКЩО ХОЧЕШ...


GLOBUS

Рекомендовані повідомлення

ALICO AIG Life (ЗАО "Американская Компания Страхования Жизни АИГ Жизнь") - украинская компания по страхованию жизни, зарегистрирована 16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

але це вже яким далеким треба бути :smile-zachot:

а загалом, чому такі теми не рубати з кореня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 REDAKTOR

Нізя ))))

2 GLOBUS

Вже застрахувався?

2 alex1973

А шо скажеш, щодо такого виду заробітку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 alex1973

А шо скажеш, щодо такого виду заробітку?

Заробітку на чому? На оформленні страховок життя для інших, які визнаються (в т.ч.)

нашими банками в якості страхування необхідного для отримання кредиту.

Я сам застрахований і моя дружина застрахована.

Коли потрібно було взяти кредит в Авалі страховка проканала не один раз, в результаті чого

я зберіг немалі кошти. Мене цей факт радує.

В свій час відвідавши семінар, який проводили у Львові для бажаючих реалізувати

цей вид страхування, я отримав массу позитивної інформації щодо позитивного мислення

взагалі і прикладу того як інші можуть заробляти гроші виключно спілкуючись з потенційними

клієнтами, або за декілька годин бесід в день отримують шаленні гроші (як для мене на той час).

В мене невийшло продати більше декількох страховок. Я зупинився після того, як мої знайомі

просто невірили в те, що хтось виплатить їм якісь кошти у випадку нещасного випадку або смерті,

а тим паче через 10 або 20 років. Тоді я вирішив просто користуватись цим сам і нікого не агітую.

З свого досвіду скажу, що людина, яка на моїх очах почала працювати в Аліко чотири роки назад

на сьогодні отримує пасивний дохід приблизно 2,5-3тис $ в місяць.

Ну як Вам "пірамідка" з світовим ім'ям?

Просто одні бубнять піраміди, піраміди...... А інші заробляють на цьому.

Доречі я незгоден, що аліко піраміда, інакше вона б розпалась за перші 2роки - закон.

P.S. В мережевих структурах в якості одного з основних джерел доходу непрацюю бо

дуже багато забирає дорогоцінного часу, сил і нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сьогодні отримує пасивний дохід приблизно....

вот она замануха...

я тоже хочу похудеть ничего не делая, есть что хочу и пить пиво B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шарашкіна конторка. Жодних виплат в разі настання страхового випадку вони не роблять.Перевірено на практиці (слава Богу не на власній)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заработать можно, как и в остальных подобных заманухах -

заманить заманухами лохов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж не один раз пропонували застрахуватись в цій канторі...

Справді, зупиняє страх піраміди...

Хоча друзі самі застраховані і самі страхують... І ЗАРОБЛЯЮТЬ! Але про виплату я ще жодного разу не чув від когось знайомого (реальні факти про реальних для мене знайомих)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча друзі самі застраховані і самі страхують... І ЗАРОБЛЯЮТЬ!

те кто уже "попал" с грустью осознают что они в самом деле попали, и единственный способ отбить денюжку - обманывать других людей :)

вот они и обманывают подсаживая новых и новых, хот и сами осознают ето неправильно, но другого выходы нет :)

и ещё одна история, добыта из рук-в-руки, так что достоверность и точность не гарантируется:

там есть какаято штука что нужно каждый "месяц" вносить какуюто сумму и если пропустить хотя один раз то вся ваша страховка тю-тю

и народ одалжывает денюжку что бы внести новый взнос чтобы непотерять всю страховку

хочу стпросить у адептов АЛИКИ (если ещё есть тут такие незабаниные :) хе-хе......) или у противников - есть ли такое условие в контракте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про вищевказану пірамідку виговорилися? :rolleyes:

Як щодо дійсного страхування? Я нікого не буду агітувати а запитаю.

Хто із форумчан де застрахований?

Особисто я ніяк не зберуся .. а варто було б..

Хочу йти в Оранту - ваші думки з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАС, Еталон и Инго сейчас предлагают хорошие условия.

у меня ИНГО. нареканий нет. вызываем врача куда хотим, доставка медикаментов и витаминов присутствует.

Оранта, поскольку является правоприемником ГосСтраха, чем-то мне напоминает Ощадбанк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це добре чи погано..???

Як не як а структура державна і явний лідер у своїй області (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня бывшие совковые конторы не привлекают. только потому, что в основном там сидят еще все те же бабушки, которые при Сталине сидели...

т.е. уровень обслуживания может быть не ососбо.

а по поводу "явний лідер у своїй області". это смотря по чему смотреть.

опять же аналогия с ощадом - ему по наследству досталась самая крупная сеть отделений. а толку?

смотреть надо на "продукт" конторы. и искать тебе оптимальный.

коллеги, например, для страхования авто выбрали "про100". именно из-за условий страхования, размера франшизы, и пр.

им, например, не обязательно парковать на стоянках, можно под домом. на все побитое стекло (окна, фары и пр.) - 0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мені пропонували цей бізнес, то серед маси аргументів з реально існуючими іменами людей, які ніби-то вже по пару мільйонів заробили, наводили наступний: "От коли піднімається людина на такий-то рівень, їй під час семінару хтось із серйознішого рівня подарує золотий годинник". Цікаво, де він його візьме...

І ще... з досвіду... Ті панове, що проводять круті та ефективні семінари і піднімаються саме з них, непогано володіють тиском на свідомість шляхом гіпнозу. Якби товариш одного разу не надавав мені ляпасів, то я б не "прокинувся" і заніс би на їх рахунок все що в мене на той момент було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно, мені запропонували занятися цим б....м (вставляйте будь які букви... бізнесом це назвати язик не повертається). Так вот після душевної розмови із їхнім брокером, я вияснив дві речі - по перше при "вербуванні" використовується вся класична методика психології впливу (колись книжку подарували - перечитав від корки до корки :) ). А по-друге, люди які пропонували цим зайнятися не могли відповісти на простенькі запитання, типу який розмір забезпечення страхового фонду дає Аліко... і т.д. Я розумію що індекс надійності ААА це серйозно, але ж згадаєм Енрон, який благополучно завалився, після нормального аудиту.

В мене знайомий вляпався сам і втягнув всю свою сім"ю. Щось мені почав розказувати, що йому вже запонки золоті і годинник швейцарський подарували, але скільки я не просив показати, то він морозився, що такі дорогі речі кожен день з собою не носить. Хороший бізнес на цьому закрутила знайома викладачка... ги... пропонувала своїм студентам, поки її не попередили, що це вже хабарництвом пахне... Жодної людини яка на цьому заробила, нормальні гроші я не знаю, хвалилися своїми доходами (надіюсь, що реальними), але ніхто не казав свої реальні витрати. Так що якщо ця страхова компанія викликає в вас довіру (в принципі сама Аліко є серйозним страховиком, але працює через брокерських посередників), то страхуватися там можна, але ніякого бізнесу зробити на цьому не можна, без серйозних вкладень і зв"язків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...