Перейти до змісту

Хто допоможе!?


Саня94

Рекомендовані повідомлення

Потрібно відкрутити каретку як на відео

В мене немає такого ключа хто зможе поділитись чи відкрутити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В веломастерских Луцка есть такие ключи. В данный момент, можно на Московской, на Велозоне обратиться. С утра, как минимум еще две мастерских добавятся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в тому діло що їм прийдеться заплатити ще за чистку і смаску підшипників катерки і т.д. а я це і сам спроможний зробити але ключа не вистачає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважайте, що заплатите за оренду ключа. Так вам буде легше з грошима розлучитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та прийдеться заплатити) самий оптимальний варіант!( і велозона біля мене не далеко) просто це діло міг би і хтось з бордівчан зробити за ті самі гроші!

Прошу модераторів закрити тему)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бордівчанка і в мене є такий ключ. Але є майстри, вони теж бордівчани, доречі. То їх хліб. Чого б не жаднічати, та не дати їм заробити. Якись у нас поняття вивіхнуті. Совок, бля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Потрібна порада.

є така касета Shimano MF-HG37. задача зняти цих 7 зірок, і поставити туди 8.

Як правильно відкручувати це чудо? тримати за зірочки чи за обод?

яку треба брати щоб поставити на 8 зірок?

чи діло темне і краще міняти колесо?

ключі є.

post-3982-0-13927600-1424615050_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна порада.

є така касета Shimano MF-HG37. задача зняти цих 7 зірок, і поставити туди 8.

Як правильно відкручувати це чудо? тримати за зірочки чи за обод?

яку треба брати щоб поставити на 8 зірок?

чи діло темне і краще міняти колесо?

ключі є.

Якщо я непомиляюсь, то це зірочки в зборі і закручуються на різьбу втулки колеса.. просто вставте касетний ключ і відкручуйте. тримати зірки нетреба, вони прокручуються тільки в касетах, які розбираються і складаються на барабан втулки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас не касета, а трещотка. потрібен такий зйомник:

balQE.jpg

На 8 зірок касета чи теж трещотка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна порада.

є така касета Shimano MF-HG37. задача зняти цих 7 зірок, і поставити туди 8.

Як правильно відкручувати це чудо? тримати за зірочки чи за обод?

яку треба брати щоб поставити на 8 зірок?

чи діло темне і краще міняти колесо?

ключі є.

це не касета, а трещітка.

тримати трещітку хлистом (утримувачем), а відкручувати ключем.

впевнений, що на 8 зірочок також трещітка, а не касета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не касета, а трещітка.

тримати трещітку хлистом (утримувачем), а відкручувати ключем.

впевнений, що на 8 зірочок також трещітка, а не касета?

Хлистовий ключ потріпний тільки для касетних зірок. Тріщотка знімається тільки зйомним ключем і бажано з довшим ричагом. Зараз на 8 тріщотки мало зустрічаються а щоб поставити ксетні зірки потрібно міняти втулку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дуже дякую!

зі всього сказаного виходить що це тріщьотка, і хлист тут не потрібен, можна тримати за обод.

оскільки потрібно міняти втулку (або шукати непоширену тріщотку на 8), то і знімати немає сенсу. куплю колесо в зборі.

якщо в когось є б/у варіант - куплю, або обміняю на своє

було б чудово якби ваша втулка підходила б до цього набору, що лежить у мене.

post-3982-0-86275400-1424628296_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіга Вам 8 зірок?

Якщо і ставити 8 то краще уже замінити втулку і далі хоч 10 став аби тільки влізло на барабан. Ну і плюс втулки під касету вона міцніша за ту що у Вас зараз.

Манетки у Вас уже є на 8? Чи ви просто по приколу хочете поставити на 8 зірок трещотку?

:-)

не по приколу. у мене було 8, але так сталось що своє заднє колесо перекинув на інший вел, а мені досталось це. прийшла весна пора їздити і треба ставити щось на 8 зірок.

міняти втулку не бачу сенсу, так як треба перетягувати спиці. сам з спицями я не справлюсь, а платити майстру вважаю економічно недоцільним.

тому схиляюсь до колеса в зборі, щоб тільки натягти камеру з покришкою, накачати і поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

манетки на скільки?

логічно що на 8 :_07:

я це розумію. В мене є такі знайомі, що хотіли касету на 8, а манетки на 8 купувати навіть і не думали, чого і перепитував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно. ні, в мене все норм в цьому плані. за виключенням того шо вимушено поставив колесо не від свого велика.

уявлення про манетки і переклюки маю, просто пробував зняти ці зірочки, і нічого не вийшло. в яку сторону крутити не знаю, бо ж є ліва різьба, тим паче різні конструкції (касета, тріщьотка), а ламати все без інструкції то не мій профіль. вот і уточняю в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нормальний обід (не вбитий) то можна замінити втулку, колесо може бути дорожче, а якість втулки та обода гірша.

Трещотка і сама конструкція втулки з нею, ІМХО шлак. Навіть сама дешева втулка типу квандо або джойтек під касету буде довговічніше. В разі чого можна буде поставити кращу касету чого з трещотками не зробиш (вибара кагбе немає). А якщо уже ставити нормальну втулку раджу дивитись на проми або на щось шимановське (алівіо 475 і вище, вона не вибагливі, з мінусів тільки вага).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняти втулку не бачу сенсу, так як треба перетягувати спиці. сам з спицями я не справлюсь, а платити майстру вважаю економічно недоцільним.

Замена втулки с перетяжкой спиц и центровкой будет стоить в мастерской 60-80грн., а цена обода за который придется переплачивать при покупке колеса в сборе начинается от 250грн.! Так что по Вашему "економічно недоцільно"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...