Перейти до змісту

Куплю компресор


lanima

Рекомендовані повідомлення

Терміново куплю компресор потужністю 360-750л/хв, 10 атмосфер. Можна чисто компресор, без ресивера та двигуна.

Або візьму в оренду на один день.

Тел. 0999086252, 0667321219

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 100л V-образний компресор 12 атмосфер, 420л/хв, але користуюсь щодня, як буде вікно то теоретично можу позиити. Стосовно покупки, взяв його за 3тис.грн у новій лінії, ціна дуже непогана, теоретично ще такі є, але чуть дорожче. Якість недуже, але після 3ї поїздки в сервісний центр навчився швидко усувати несправності своїми силами. (Виробник fortе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 100л V-образний компресор 12 атмосфер, 420л/хв

Ті китайці тільки теоретично(китайська маркетингова теорія) мають 420л/хв - там за найкращих умов і після прикладання рук - 190л/хв,

при такому темпі він димком за годину-дві затягнеться.

З практики відомо, що більше 100л/хв з кіловата привода не вийде, це коли голова компресора нормальна, і кіловати не китайські :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, компресор вже позичили на кілька днів. А то наш накрився якраз перед покраскою. Тепер не так критично з часом, пошукаю щось потужніше. На літрів сімсот-вісімсот в хвилину, щоб дві машинки тягнув, коли іноді треба. тут, на борді теж оголошення знайшла, але поки трубки не беруть, то не знаю чи ще продають.

Або свого доробимо . Хоча то не дуже раціонально, використовувати трьохкубовий компресор при потребі 500-600л.

Може хтось має мотора на 6-7 кіловат, куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нaс був столітровий v образний fini. Брали теж за 3200 в новій лінії. Свої гроші він відробив на 500 відсотків))))

Вже замовили нову головку. Але поки то її з італії привезуть. . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 100л V-образний компресор 12 атмосфер, 420л/хв

Ті китайці тільки теоретично(китайська маркетингова теорія) мають 420л/хв - там за найкращих умов і після прикладання рук - 190л/хв,

при такому темпі він димком за годину-дві затягнеться.

З практики відомо, що більше 100л/хв з кіловата привода не вийде, це коли голова компресора нормальна, і кіловати не китайські :_07:

Видно відразу що ви не користувались такими компресорами, або ж нерозбираєтесь у фізичних характеристиках та показниках. Компресор 3кВт, 100 літровий ресивер до 12 атмосфер накачує за 3,5-4 хв з нуля, сам засікав неодноразово. Так потужність нижче зазначеної (420л/хв), але не те що ви говорите, візьміть у руки калькулятор та порахуйте трошки, там потужність 350-330 л/хв, чого придостатньо.

Стосовно кіловат, у мене лічильник стоїть і я засікаю частенько який з приладів скільки реально споживає. Стосовно димка, я користуюсь ним дуже активно та іноді він практично весь день у роботі, при нинішній погоді (до 330 жари) на нього в обов'язковому порядку встановлюються додаткові охолоджуючі вентилятори, що охолоджують його постійно, незалежно від інтенсивності вмикання, оскільки силіконові прокладки клапанів тиску під трішки підвищеною температурою затвердівають та кришаться (проломлюються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...