Перейти до змісту

Шельвів


grugoriy

Рекомендовані повідомлення

Хтось рибачив в цьому році в Шельвові?Після дня рибака вартість рибалки 50 гривень.Що там зараз ловиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 липня був там. Грошей не платили тому що ніхто за ними не прийшов. На поплавочну вудку і на убійцу карася зловили декілька карасиків. Сусід зловив декілька карпиків поплавочною на кукурузу, але він ловив в камишах, там болото і треба високі чоботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був вчора.Думав що я з другом самі розумні)) виїхали майже в три години ночі( щоб раніше місце зайняти, бо свято всетаки) приїхали десь в 4.20. заїзджаїм на став і тут Йоп твою дивізію!! це пі....., я в шоці майже ВСЕ!!! ВСЕ!!! зайнято.Поїздивши і походивши пів годни біля ставка сіли відразу за дамбою, був чоловік і ми за ним, нормально повезло, в 5 ранку ще приїзджали то за нами повтулювалися.Я стільки людей давно не бачив.Кльов був хєровий, на "убийцу" карасік на долоню дуже-дуже рідко,мій друг на пружину ліпив корм(карп)на гачки кукурузу, до,12год. два карпа 700,800грм. і один карась500грм.,я вісім карасиків і все. Час від часу, люди напроти бігали з підсаками і щось там кричали і тягали, значить карпік був активний. На убійцу чіпляв кукурузу, бо цей мій друг раніше тут так ловив, так як я чіпляв одну попадався карасік без проблем, почав вішати по дві, три, совав карпіка рідко але ловив, приблизно 700грм.там його багато(але два тижні тому), а вчора не хотів на ту кукурзу брати.Місцеві тих же капрів ловили.Бойли з горохом завозили на лодках, думаю вони добре кормили місця і саме туди завозили,як результат щось там активно совали, думаю тиж же карпіків 700грамових сам бачив бойл з горохом і витянутих два карпа.Плата 50 грн. день, друг домовився 50 за двох, ну ми і розраховували до обіда, так що нормально.Ставок не поганий, берег хороший, якби ще карпік на ту кукурузку попадався частіше то взагалі булоб добре а так слабовато.((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 7 місяців потому...

Хто був в цьому році ??? Яка оплата за день , або пів дня ???

казали хлопці які іздили тиждень назад шо по 50 за день, зловили пару хороших карасів і карпиків. Я б сам туда поіхав якби було ближче, а то трошки далековато
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто був в цьому році ??? Яка оплата за день , або пів дня ???

казали хлопці які іздили тиждень назад шо по 50 за день, зловили пару хороших карасів і карпиків. Я б сам туда поіхав якби було ближче, а то трошки далековато

Був вчора до обіду --- результат на трьох --- 13 карасів ((( Кльову не було ...

post-7896-0-62903500-1430568487_thumb.jp post-7896-0-49412200-1430568501_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось недавно їздив в Шельвів? Яка зараз плата 50 чи 100грн?

пару тижнів назад було 50 грн за день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp, Друже, чого не розкажеш про минулу рибалку в Терешківцях ;-)

Та ніяка рибалка вийшла, всього впіймали 5 карасиків, на трьох, на уху вистачило... Ввечері в суботу "власники ставка" висипали прицеп прикормки в ставок зі сторони джерел біля хатки --- от і все ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так потрібно було туди і закидати)))

Ми просто коли їхали додому пішли глянути що там висипали , от тоді і побачили що там корм... А охоронець казав що там греблю роблять --- ми і повірили... коли ввечері запитували його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...