Перейти до змісту

В зв"язку з переїздом прийму в дар холодильник і пральну машину


igor_k

Рекомендовані повідомлення

От і здійснилась моя мрія. Власний будинок))) Зїжаю з дружиною і малим від батьків. Але після ремонтів-капремонтів баблосики закінчились. Тож можливо в когось лежить без діла, а викинути шкода. Тож прийму в дар, або куплю за символічну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можу віддати Вам за символічну плату пральну машинку-автомат Whirpool, куплена п"ять років назад, робочий стан. Ми теж переїхали і в нас надлишок технікі... Тел. в приват скидаю.

post-26597-0-23240000-1408548582_thumb.j

post-26597-0-78185700-1408548637_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, не будьте злими)))). Не раз спостерігала, як в людей стоять цілком робочі старі речі. Вже не потрібні, а викинути шкода. То чому не віддати новоселам? Коли ми перебиралися в свій будинок нам теж родичі й сусіди зносили, що в кого було. Бо з меблів мали ліжко й дві колиски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lanima, цілком вас підтримую. Не потрібно заздрити, а непотрібних речей в людей вистачає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати Вам за символічну плату пральну машинку-автомат Whirpool, куплена п"ять років назад, робочий стан. Ми теж переїхали і в нас надлишок технікі... Тел. в приват скидаю.

Символічна плата це скільки? В приват напишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати Вам за символічну плату пральну машинку-автомат Whirpool, куплена п"ять років назад, робочий стан. Ми теж переїхали і в нас надлишок технікі... Тел. в приват скидаю.

Символічна плата це скільки? В приват напишіть

Ти тоже хату побудував, а тепер "нуждаєшся"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати Вам за символічну плату пральну машинку-автомат Whirpool, куплена п"ять років назад, робочий стан. Ми теж переїхали і в нас надлишок технікі... Тел. в приват скидаю.

Символічна плата це скільки? В приват напишіть

Ти тоже хату побудував, а тепер "нуждаєшся"?

Я б купив за гроші на зйомну квартиру і при переїзді там би залишив щоб менше було всього тянути, а то минулий переїзд зайняв багато часу бо багато всякого барахла і все треба ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машинку вчора забрали. Люди так раділи, що і я співала цілий день! Вибачте, що зразу не відповіла. На цьому форумі діють обмеження по два повідомлення в день, поки мої пости не "одобрять" п"ять разів. Дякую, lanima, за Ваш перший "одобрям"! Всім - гарного настрою! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...