Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2014-2015


justice777

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

ZLOvSmetane, так тупити, що голів можна напропускати.

Ахха.. накаркав.. їм ще треба 2 голи забити вдесятером.. нереально..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накрутив Тьомку нашого, паразіт))

Наші всі йдуть далі.

Всіх з перемогами!!!

bodia88888, 2-2, загал 2-4 наші йдуть далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />2-2, загал 2-4 наші йдуть далі <br />
<br /></p> ще й пару купонів получать за нічию. Вапще файно

Ярмола і Беланда по три матча дискваліфікації получили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудовий футбольний вечір, всіх наших з перемогою в 1/16, чекаєм на жереб завтра в 14:00 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярмола і Беланда по три матча дискваліфікації получили.

Суркіс сказав, що апеляцію будуть подавати. Подивимось...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, всі пройшли далі і поклали в копилку збірної 4 ігрових очки і плюс бонуси за вихід в 1/8 Ліги Європи.

Чудово закінчився день (після чергового обвалу гривні, хоч футбол порадував).

Соррі за оф-топ, але не збірної, а підняли рейтинг України, як країни, члена УЄФА.

А настрій таки-так - підняли наші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 Ліга Європи

Евертон-Динамо Київ.

Дніпро-Аякс.

Мда.....,має бути дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 фіналу Ліги Європи

«Эвертон» (Ливерпуль, Англия) — «ДИНАМО» (Киев, Украина)

«ДНЕПР» (Днепропетровск, Украина) — «Аякс» (Амстердам, Нидерланды)

«Зенит» (Санкт-Петербург, Россия) — «Торино» (Турин, Италия)

«Вольфсбург» (Германия) — «Интер» (Милан, Италия)

«Вильярреал» (Испания) — «Севилья» (Испания)

«Наполи» (Неаполь, Италия) — «Динамо» (Москва, Россия)

«Брюгге» (Бельгия) — «Бешикташ» (Стамбул, Турция)

«Фиорентина» (Флоренция, Италия) — «Рома» (Рим, Италия)

З усіма можна грати! Динамо першу гру грає на виїзді і тут головне, щоб прийняли апеляцію і скоротили дисквал по Ярмоленку і Беланді! Євертон на 12-му місці у свому чемпіонаті ну і Аякс зараз не той, поки шукають свою гру і тільки ім'я голосне. + Ребров знає АПЛ, так що успіху нашим командам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 Ліга Європи

Евертон-Динамо Київ.

Дніпро-Аякс.

Мда.....,має бути дуже цікаво.

"Динамо" буде важче, але (ІМХО) проходити можна обом нашим командам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 Ліга Європи

Евертон-Динамо Київ.

Дніпро-Аякс.

Мда.....,має бути дуже цікаво.

"Динамо" буде важче, але (ІМХО) проходити можна обом нашим командам.

Ну не знаю не знаю"Волиняка", кому тут буде важче.Мені здається Аякс сильніший за Евертон, і відношення до єврокубків у голандців більше а ніж у англійців, усі ми знаємо що в англійських клубах до ЛЄ так собі відносяться "Чим далі пройдем тим краще". У них там такі графіки на внутрішній арені ого-го! 38 турів в самій ПЛ, + Кубок Англії + Кубок Ліги. немає коли у Європі грати бідним :_07:

Да і ще ДК грає першу на виїзді, а це завжди краще. В голандії геть протилежне ставленя до ЛЄ, вони завжди хочуть себе показати в Євпропі.

Я думаю навпаки Дніпру буде важче(ІМХО) точно знаю скучно не буде :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 Ліга Європи

Евертон-Динамо Київ.

Дніпро-Аякс.

Мда.....,має бути дуже цікаво.

"Динамо" буде важче, але (ІМХО) проходити можна обом нашим командам.

Ну не знаю не знаю"Волиняка", кому тут буде важче.Мені здається Аякс сильніший за Евертон, і відношення до єврокубків у голандців більше а ніж у англійців, усі ми знаємо що в англійських клубах до ЛЄ так собі відносяться "Чим далі пройдем тим краще". У них там такі графіки на внутрішній арені ого-го! 38 турів в самій ПЛ, + Кубок Англії + Кубок Ліги. немає коли у Європі грати бідним :_07:

Да і ще ДК грає першу на виїзді, а це завжди краще. В голандії геть протилежне ставленя до ЛЄ, вони завжди хочуть себе показати в Євпропі.

Я думаю навпаки Дніпру буде важче(ІМХО) точно знаю скучно не буде :0155:

Дик і я про те. Легко не буде, але прохід дальше цілком ймовірний.

А що до того, що "Динамо" буде важче... "Евертон"у нічого в Англії зараз не світить, отже тут будуть битись за Лігу, а як вони це вміють, не мені розказувати.

"Аякс" же, натомість, бореться за першість і не факт, що зробить ставку на ЛЄ (хоча згоден, що голандці завжди стараються показати себе на ринку Європи, щоб вигідно продати "молодняк").

Отже - чекаємо гарних матчів; там і нашому молодняку буде де засвітитись, враховуючи дискваліфікації Ярмоленка і т.п.

ЗІ. ІМХО, Буяльський, якого до цього мало хто знав, вчора видав чудову гру. І гол забив, і центр поля тримав більш-менш нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Дик і я про те. Легко не буде, але прохід дальше цілком ймовірний.

А що до того, що "Динамо" буде важче... "Евертон"у нічого в Англії зараз не світить, отже тут будуть битись за Лігу, а як вони це вміють, не мені розказувати.

"Аякс" же, натомість, бореться за першість і не факт, що зробить ставку на ЛЄ (хоча згоден, що голандці завжди стараються показати себе на ринку Європи, щоб вигідно продати "молодняк").

Отже - чекаємо гарних матчів; там і нашому молодняку буде де засвітитись, враховуючи дискваліфікації Ярмоленка і т.п.

ЗІ. ІМХО, Буяльський, якого до цього мало хто знав, вчора видав чудову гру. І гол забив, і центр поля тримав більш-менш нормально.

Немає що добавити згоден з Вашою(твоєю)думкою , сам би щось типу такого дописав би в вечері :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1/8 Ліга Європи

Евертон-Динамо Київ.

Дніпро-Аякс.

Мда.....,має бути дуже цікаво.

"Динамо" буде важче, але (ІМХО) проходити можна обом нашим командам.

Ну не знаю не знаю"Волиняка", кому тут буде важче.Мені здається Аякс сильніший за Евертон, і відношення до єврокубків у голандців більше а ніж у англійців, усі ми знаємо що в англійських клубах до ЛЄ так собі відносяться "Чим далі пройдем тим краще". У них там такі графіки на внутрішній арені ого-го! 38 турів в самій ПЛ, + Кубок Англії + Кубок Ліги. немає коли у Європі грати бідним :_07:

Да і ще ДК грає першу на виїзді, а це завжди краще. В голандії геть протилежне ставленя до ЛЄ, вони завжди хочуть себе показати в Євпропі.

Я думаю навпаки Дніпру буде важче(ІМХО) точно знаю скучно не буде :0155:

Дик і я про те. Легко не буде, але прохід дальше цілком ймовірний.

А що до того, що "Динамо" буде важче... "Евертон"у нічого в Англії зараз не світить, отже тут будуть битись за Лігу, а як вони це вміють, не мені розказувати.

"Аякс" же, натомість, бореться за першість і не факт, що зробить ставку на ЛЄ (хоча згоден, що голандці завжди стараються показати себе на ринку Європи, щоб вигідно продати "молодняк").

Отже - чекаємо гарних матчів; там і нашому молодняку буде де засвітитись, враховуючи дискваліфікації Ярмоленка і т.п.

ЗІ. ІМХО, Буяльський, якого до цього мало хто знав, вчора видав чудову гру. І гол забив, і центр поля тримав більш-менш нормально.

Щодо Евертона цілком згідний, їм в АПЛ вже нічого не світить, тож зроблять ставку на ЛЄ. Хоч і вболіватиму за Динамо, але вангую, що далі пройде Евертон. А от щодо Аякса не згідний, їм у чемпіонаті чемпіонство майже не світить, там +14 у ПСВ, тому напевно Аякс зробить ставку на ЛЄ і Дніпру буде непросто. Але з нинішнім Аяксом можна і треба грати, він аж ніяк не виглядає непереможним. Тому думаю що Дніпро дасть бій Аяксу і може навіть пройде далі) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то друзі, ми навіть і уяви не маємо які ДІЙСНО! ставлять задачі власникі клубів, які у них таракани у голові.

Так що все що ми тут розсуждаємо це звісно цікаво, а насправді:"З пустого-в пусте.")))))))ой в порожнє!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди так весело читати думки про те що евертону чі аяксу пофіг на ту ЛЄ))) Я не думаю, що коли будь-яка команда доходить до стадії 1/8 фіналу ЛЄ, то їм абсолютно наплювати на цей турнір. Якби було б так, то для чого тоді напрягатись шоб виходити з групи і проходити 1/16? Виграти ЛЄ як не як завжди престижно, не ЛЧ звичайно але все ж таки. (+ бонусні $$$ ніхто не відміняв)

Оцінюю прохід наших команд як 50/50, і однозначно очікую дуже цікаві дуелі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди так весело читати думки про те що евертону чі аяксу пофіг на ту ЛЄ))) Я не думаю, що коли будь-яка команда доходить до стадії 1/8 фіналу ЛЄ, то їм абсолютно наплювати на цей турнір. Якби було б так, то для чого тоді напрягатись шоб виходити з групи і проходити 1/16? Виграти ЛЄ як не як завжди престижно, не ЛЧ звичайно але все ж таки. (+ бонусні $$$ ніхто не відміняв)

Оцінюю прохід наших команд як 50/50, і однозначно очікую дуже цікаві дуелі :)

Да не пофіг їм :_02: особисто я писав що Аякс(голандці) завжди відносяться до єврокубків серйозно.А ось англійці грають, я ж не кажу що не хочуть )) але там куча факторів, з ким наступний матч в ПЛ наприклад, дербі можливо, кубок. Ось що не говоріть а Тоттенхему Кубок англії (фінал 1 березня) виграти набагато важніше ніж пройти навіть до 1/2 Ліги Європи,я не кажу що вони не хотіли цього,але вони цим не паряться і не віддавалися на 150% в 1/16 ЛЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в 16.00 Арсенал-Евертон. Ось і побачимо на що "іриски" спроможні на даний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в 16.00 Арсенал-Евертон. Ось і побачимо на що "іриски" спроможні на даний час.

А ще в 17.45 ПСВ-Аякс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився Арсенал-Евертон (як вам 70 % володіння м"ячем в перші 20 хвилин на виїзді? як швидкість пасу?... Арсенал не пропустив лише з-за надзвичайно чіткої гри лінії захисту, хоча також раз один-в-один випустили Малуда...)....

Подивився Динамо-Металіст-3(ТРИ)...

Якщо команди так і будуть грати в Лізі Європи шансів у наших мало...

ЗІ. Маю надію на те, що англійці не виставлять на ДК основу. Середняк середняком, але 14-місце і лише 6 очок від зони вильоту... А майже всі команди, що нижче мають ще по грі в запасі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евертон, швидше за все, не зможе розраховувати на трьох виконавців під час першого матчу 1/8 ЛЄ проти Динамо.

Півзахисник Крістіан Атсу підхопив вірусну інфекцію і пропустить найближчий матч "ірисок" проти Сток Сіті.

Очікується, що ганський футболіст відновить тренування вже цього уік-енд. Рішення про його участь у матчі проти Динамо буде прийматися безпосередньо перед самою грою.

Точно не допоможуть своїй команді в першому поєдинку проти українців екс-спартаківець Ейден Макгіді і Брайан Ов'єдо - в обох футболістів проблеми з колінами, пише Dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що матч проти Динамо з великою часткою ймовірності пропустить лідер захисту ліверпульського клубу Лейтон Бейнс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю надію на те, що англійці не виставлять на ДК основу

Навіщо вже так Динамо принижувати?! Може ще щось про Аякс напишеш?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...