Перейти до змісту

Негативний відгук про привид фірму натяжних стель


kostj_a

Рекомендовані повідомлення

З дружиною вирішили встановити собі натяжну стелю. Знайшли фірму яка займалася цими натяжними стелями.

Ще й ціна була такою дешевою 79 грн. Щось там вони порахували собі. Сказали дати аванс 50%. Ну й ми дали.

Ще й собі подумали ну хто його знає можливо правила зараз такі. Приїхали на другий день. Я був на роботі, тільки дружина була вдома. Приїхали чомусь на грузовому таксі за яке ще й нам потрібно було заплатити.

Люди ніби такі привітні були, як дружина казала. Щось там походили, поміряли і сказали що потрібно ще гроші за профіль та якісь шурупи, ще там якісь розхідні матеріали. Дружина дзвонить до мене каже що заплатила їм за грузове таксі і кажуть ще потрібно на додаткові матеріали. Тут я й був шокований, а за що тоді ціна 79 грн. ?

Вже хотів відмовитись і плюнути, але ж дав вже аванс, ще й був на роботі. Встановили нам ще дві люстри і тут вже підійшла мова до кінцевої оплати. То вони ще й нам додали за роботу. Мене це збісило, хотів здешевити, а вийшло, Обдерли як тільки могли. Ввечері сіли з дружиною порахувати всі витрати. Вийшло по 150 грн. за м/кв. Вже й стелею були не раді. Але проходить пів року, щось дивлюся нещодавно кільця де люстри просіли. Жінка почала пиляти зроби щось? Так стільки грошей викинули на цю стелю. Я дзвоню до тієї ж фірми, вони ж дали гарантію нам.

А нам відповідають немає ніякої фірми тут і ми ніколи не встановлювали натяжні стелі. Кажу ж як так, пів року назад нам встановили стелю, нам сказали ще раз повторюю не займаємось ми натяжними стелями, це взагалі не фірма, а особистий номер. Я беру дзвоню на інший номер, а він взагалі відключений. Ну що ж прийшлося шукати іншу фірму. Але на цей раз добре переглянув газети, в Інтернеті почитав які є фірми в Луцьку по натяжних стелях, хто зна що обирати.

Але якось дружині порекомендували звернутися в одну фірму, вона на ринку давно та за свою продукцію дає письмову гарантію. Ну вже відносячись скептично до цих натяжних стель. Вже взявся я за цю справу. Все нормально порекомендували і сказали що і як, я й напевно їм і надоїв бо за все вже розпитував, а чи за роботу додатково потрібно платити, а чи всякі там матеріали додаткові теж і т.д. Але швидко в той же день приїхали поміняли все зробили.

Все стеля стоїть. Хоть і якої ціною. За те тепер вже обізнаний в тих стелях. І іншим підказую, щоб не попадались на такі фірми. Щоб обов’язково питали чи в ціну вже входить, сам профіль який вони спочатку монтують, чи (шурупи та додаткові матеріали) і робота. Також чи доставляють вони безкоштовно. Ну і звичайно спочатку взнати добре, скільки фірма на ринку, переглянути їхні роботи. Я навіть переглядаю їхні сертифікати. Так що ось така негативна історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна було б сказати, я платити не буду, було домовлено, тяніть ногу, і все, якби вони далі аргументували це все?

Нормальна фірма я думаю, спочатку вислухає ваші побажання, якщо навіть ви скажете квадратуру стелі, то скажуть вам ціни приблизні, тоді до вас прийде людина, яка все поміряє, прикіне що і як треба, тоді вже остаточно вам виставлять ціну.

А так, то бачу мошейніки вже нову технологію придумали, хоча "тіпа" робота робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна було б сказати, я платити не буду, було домовлено, тяніть ногу, і все, якби вони далі аргументували це все?

аванс 50% залишають собі і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аванс 50% залишають собі і все

це да, але з оплатою послуг грузового таксі можна посилати на йух!!! Хай хоч "вертолёт-такси" замовляють, чи лінію метрополітену тянуть, яка замовнику різниця,якщо це не передбачено умовами договору (навіть усно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б написав листа на юр. адресу, а потім би склав акт й пішо бі в спілку захисту прав споживачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна було б сказати, я платити не буду, було домовлено, тяніть ногу, і все, якби вони далі аргументували це все?

аванс 50% залишають собі і все

Якщо в договорі про це не написано то авансові платежі повертаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який там захист, це просто люди собі підшабашили і все.

На рахунок скупий платить двічи чи там більше разів, це не факт, раза у нас можуть каку зробити як і за великі гроші, так і за малі гроші.

Кожен шукає для себе оптимальну ціну.

PS: Навіть авто преміум класу ламається, а якщо не повезе то буде ламатичь так часто як ржавий тазік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна було б сказати, я платити не буду, було домовлено, тяніть ногу, і все, якби вони далі аргументували це все?

аванс 50% залишають собі і все

Якщо в договорі про це не написано то авансові платежі повертаються

щось мені здається що ні договору ні чека не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешева рибка-погана юшка

Правильно уточнювати повну вартість відразу ,питати монтаж платний чи безплатний,доставка як відбувається...

А не спитати скільки коштує квадрат стелі ,почути низьку ціну і робити замовлення , а потім починають вилазити нюанси ...

Толковий менеджер мав би сам Вам розповісти про додаткові витрати ,але на жаль Вам попався не такий!

Повірте , в будівництві не завжди все включено і часто навіть за саморізи треба платити

Як на мене , тут крім себе нема кого винити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так скажіть хоч назву фірми, щоб інші не попались

А також імена тих хто заміряв/ставив, і всі які маєте контактні дані до них! Спробуєм знайти, визначити хто це такі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чому я як замовник маю вникати у всі нюанси?

Наприклад я питаю скільки буде мені перетянути стелю під ключ, мені кажуть ціну, я погоджуюсь, або ні.

І якщо будуть випливати нюанси то це проблеми не мої, і думаю не дочого тут таке поняття як "скупий платить двічі", ви якщо на базарі ходите і бачите помідори які вам подобаються по 10 і по 5 грн., то ви візьмете за 10, тому що це ніби гарнатія того, що їх дорожчими пестицидами "кормили"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чому я як замовник маю вникати у всі нюанси? Наприклад я питаю скільки буде мені перетянути стелю під ключ

ключова фраза "під ключ", в випадку ТС питання монтажу, витратних/монтажних матеріалів та доставки не обговорювалося.

Часто трапляється, що навіть відомі фірми в рекламі, оголошеннях приветрають увагу низькими цінами, проте по цих цінах або матеріали неякісні, про що повідомляють і пропонують нормальний товар за ціну, що на порядок вища, або ж вартість послуг з монтажу чи певних комплектуючих перекриє низьку ціну на сам товар і т.п..

Тому, підтримуючи вище написане, повторюсь - варто завжди уточнювати найдрібніші деталі, або читати все, що написане дрібним шрифтом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, чому я як замовник маю вникати у всі нюанси?

Наприклад я питаю скільки буде мені перетянути стелю під ключ, мені кажуть ціну, я погоджуюсь, або ні.

І якщо будуть випливати нюанси то це проблеми не мої, і думаю не дочого тут таке поняття як "скупий платить двічі", ви якщо на базарі ходите і бачите помідори які вам подобаються по 10 і по 5 грн., то ви візьмете за 10, тому що це ніби гарнатія того, що їх дорожчими пестицидами "кормили"? :)

По опису автора зрозуміло,що він не питав скільки коштуватиме стеля під ключ!!!

Бо тоді не виникали б додаткові витрати!

В тому проблема , що більшість людей не оговорює всі нюанси ,а надіються що якось воно буде. Сама часто стикаюся - всі питають скільки коштує квадрат черепиці,але майже нікого не цікавить коньок,вітровка,саморіз і тд.

І купившись на дешевшу ціну за квадрат,можна переплатити добряче за все решта .

Що і сталося з автором поста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...