Перейти до змісту

Вкрали велосипед 08-07-2014 ( центр міста )


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні близько 16-ї години в центрі нашого міста ( на задньому подвір"ї ресторану " Бравий Швейк ) вкрали велосипед. ( з вини власника )

власник залишив не пристебнутого велосипеда реально на 2-5 хв. ( але як каже він були знайомі люди які мали приглянути за байком)

вийшов а байка нема, "наглядачі" кажуть навіть нічого не бачили та не чули ( старші люди за 40 ) відволіклись мля !

байк збирався власноручно мною для себе та можливо подальшого продажу. ( продав хорошому знайомому який від нього шаленів )

коротко про байк :

- рама Mc Kenzie sport line (сталь Hi-Ten) “L” black ( повністю перефарбована в чорний глянц,наклеяні букви ( GHOST )зі світловідбиваючого оракалу поверх цього всього наклеяна прозора матова плівка ( крім заднього трикутника )

№ MAE 030207473

- вилка - sr suntour duro 130mm (disc+v-br.) ( також в матовій плiвці )

- перемикачі - моноблокі shimano 3x8

- перекидки shimano olivio зад.M410 перед FD-M412

-колеса самозбірні : обода -Weinmann - ZAC-2000 26¨, 36H, двойной пистон, с проточкой / втулкі Joytech під диск 6 болтів / чорні спиці нерж./ покришкі перед schwalbe litle albert зад fat albert (старого зразку ) ( на фото НЕ вона )

- кассета Sram PG-950 9 Speed 11-34

- педалі - FPD алюминиевые, шарики, простая, с ободком и катафотами, черные

- шатуни Lasco 22-32-52

- гальма Shimano - BR-M421 (V-brake)

- руль UNO + чорні з сірим ортопедичні гріпси velo

- рульова DA BOMB

- задній аморт - DNM DV-22 (165x35mm / 6.50x1.38in) 350lbs

- рубашкі тросів ВВВ

особливості :

-в Луцьку є дві таких рами. ця та ще біла з написами

-тиждень тому мінялись задні колодки ( поставили з синьою гумою )

-рубашкі тросів ВВВ

і взагалі такий важко з якимось іншим зпутати !!!

хто не байдужий прошу допомоги в пошуку. ( винагорода буде )

пишіть сюди або в приват або № тел. власника 066-713-65-85 Сергій

будемо вдячні за будь яку інформацію

фото звичайно :

post-5395-0-15239700-1404835263_thumb.jp

власник

post-5395-0-63365200-1404835280_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий буде важко не помітити. Цілим <_<

Перефарбовану раму, мабуть, треба вже в іншому місті шукати. Викладіть пост на західні велофоруми про всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий буде важко не помітити. Цілим <_<

Перефарбовану раму, мабуть, треба вже в іншому місті шукати. Викладіть пост на західні велофоруми про всяк випадок.

які саме ? ( силкі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по селах обично штовхати треба.по нету запалитися можна.також в инши региони пересилати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по селах обично штовхати треба.по нету запалитися можна.також в инши региони пересилати

Ви даєте пораду викрадачам? Чи про що це ви? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по селах обично штовхати треба.по нету запалитися можна.також в инши региони пересилати

Ви даєте пораду викрадачам? Чи про що це ви? ;)

ворам помагати не збираюся.це я маю на увазі.шо таки рами не в Луцьку будуть продавати.напевно десь в инших регионах.або по интернет сайтах.

в мене того року вкрали нашов на одном из интернет сайтах.продавали з села недалеко від города.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви питали в персоналу закладу чи є камери, які виходять на заднє подвір'я? Якщо ні, то було б непогано так зробити.

P.S. Навіщо все робити жирним і великим шрифтом? Виділіть найважливіші моменти Вашої публікації жирним, а інше залишіть у нормальному вигляді. Буде більша ймовірність, що більше людей запам"ятають конкретні аспекти цієї крадіжки та комплектації велосипеду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіанта 2:

1) тре дотискати "наглядачів", мож їх лякнули чи ше що. Не могли спонтанно свиснути за такий короткий термін.

2) Вас пасла веломафія. Тут тяжко буде знайти, тре реально рити аукціони, форуми. Аналізуйте чи небуло хвоста.

Зі своєї сторони якщо побачу кого на такому веліку несхожого на хазяїна в межах 20м постараюся жбурнути чим тяжким да забрати веліка назад :).

Такшо якщо раптом знайдете відпишіть ... ато знайдете, дасть хазяїн другу проїхатися, а свідомий бордівчанин лопатою по хребту =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора бачив його ще у власника, який катався в районі Головного корпусу СНУ. Додайте в опис "поскрипує заднім амортизатором"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Лесі Українки лишив на 3 хв, привязав велозамком. На рулі спідометр, фара недешева. Зайшов в приміщення, стою в черзі, через вікно наглядаю. Тут через 1 хв якісь 2 мужика років 40 до вела направляються, підходять близько, потім побачили що я на них палю, зразу свалили. Так би без фари залишився як мінімум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тільки сам взнав що дійсно вел скрипить ужасно !

заява в органи написана, бордівці проінформовані.

будемо надіятись на результат !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора бачила "свого" викрадача, але на іншому байку. І шо я мала робити? По іронії долі я його зустріла на "місті злочину". Але ж пройшло вже чотири роки. На всяк випадок запамятала добре вел. Тепер, напевно, на Грибоєдова зайти треба... Вибачаюсь за офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив я цю раму. чорний вел повністю, без написів (вже). біля ЦУМа на переході десь в 21:30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити засідку з приманкою -велом і пиз*як надавати.

Фото або відео зйомку провести, щоб зафіксувати факт грабежу. Але лише до моменту коли будите роздавати п...здяка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіанта 2:

1) тре дотискати "наглядачів", мож їх лякнули чи ше що. Не могли спонтанно свиснути за такий короткий термін.

2) Вас пасла веломафія. Тут тяжко буде знайти, тре реально рити аукціони, форуми. Аналізуйте чи небуло хвоста.

Зі своєї сторони якщо побачу кого на такому веліку несхожого на хазяїна в межах 20м постараюся жбурнути чим тяжким да забрати веліка назад :).

Такшо якщо раптом знайдете відпишіть ... ато знайдете, дасть хазяїн другу проїхатися, а свідомий бордівчанин лопатою по хребту =)

розумно говорете під статю людей посилаете.кирпича кинути.якшо людина купила велосипед то ти вже в хазяїна кинеш.

спочатку взнайте лице викрадача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прив'язав велосипед до дерева на Лесі біля Спрайта. На хвилину піднявся на другий поверх в один офіс. Повертаюсь, біля велосипеда стоїть людина типово злодійської зовнішності(вурка, як каже моя бабуся), все приглядується. Як побачив мене, почав боком відходити. Як я відв'язував, побачив, що в мому замку хтось ковирявся.Щоб викрасти, просто не хватило чи то часу, чи то майстерності.

От така х...ня, малята. І це на Лесі Українки, де море людей.

Ще раз підтверджує ідею про мафію!

Само собой Лесі Українки. Наврядчи мафія поперлась би на гнідаву ловити велосипедистів. Там за день улов мабуть 2 України ще за советів клепаних.

Як на мене ідеальна тема засідка, але залученя знайомих\бажаючих допомогти правоохоронців однозначно зайвою небуде...

Менти як зловять повісять все шо вкрали за рік і Вам можливо якщо не вел то хоть якоїсь компенсації добються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні цей вел, їхав по Грушевського в сторону Проміня, всі наклейку вроді на місці, бо саме по них і впізнав в останній момент. Як і писали вище скрипить аморт, саме його скрип і привернув увагу до дороги, але запізно, коли вже проїхав мажйе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прив'язав велосипед до дерева на Лесі біля Спрайта. На хвилину піднявся на другий поверх в один офіс. Повертаюсь, біля велосипеда стоїть людина типово злодійської зовнішності(вурка, як каже моя бабуся), все приглядується. Як побачив мене, почав боком відходити. Як я відв'язував, побачив, що в мому замку хтось ковирявся.Щоб викрасти, просто не хватило чи то часу, чи то майстерності.

От така х...ня, малята. І це на Лесі Українки, де море людей.

ну дик... їду/йду і бачу як людина ковиряється в велозамку, перша думка - власник відстібає. чи підходити до кожного і дивитись чим? так можна від власника відгребсти. от тобі і море людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні цей вел, їхав по Грушевського в сторону Проміня, всі наклейку вроді на місці, бо саме по них і впізнав в останній момент. Як і писали вище скрипить аморт, саме його скрип і привернув увагу до дороги, але запізно, коли вже проїхав мажйе.

так запиши/запишіть номер ТСра. я так і зробив. Побачив - маякни йому, ну типу "ти на ровері???", він "да" або "нє". бачив зараз тут і тут. Якщо по дорозі їде - візьми таксі, власник потів компенсує))

А при можливості й прослідкувати куди поїхав. Можливо й наївний варіант, але хоч якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні о 9-й годині ранку їхав чоловік років 25-40

по пр.Молоді, а потім поїхав в сторону Фуршету.

Велосипед як на фото. З надписями.

На лівій руці здається була тату, біля запястя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...