Перейти до змісту

Хто на ZaxidFEST'14?


pokemon

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

надіюсь цього року вони подумають головою і зроблять більше ніж одну розетку на все наметове містечко, збільшать кількість душів)

завезуть нормальне пиво, а не ту сечу що минулог ороку продавали в тридорого)

зроблять якісний звук. за бахканням не було чути ніфіга..

краще будуть вибирати охорону.

якби не компанія з якою я їздив, фіг би там залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що я робила не так, але мені три минулі роки сподобались (розеткою не користувались, душі були в приміщенні, випивку везли з собою). Звук найкращий з того, що чула на фестах України. Може, я просто стараюсь не помічати мінусів "Заходу", бо це чи не єдиний фестиваль, який я дійсно люблю. А ціни дійсно кусаються - треба багато везти з собою, щоб нормально прогодуватись. Але на те він і фестиваль, а не концерт, що можна відпочити на природі, поготувати на багатті.

kFq1JVysDZU.jpg

Їдемо невеличкою компанією і цього року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я тишком-нишком признаюсь, що взагалі хочу поїхати ради Клофінгерів)

давно вже мріяв цей гурт заслухати вживу.

і якраз по-приколу вони виступають першого дня)

так що вдруг щось не так - послухав фінгерів і срулив додому на другий день))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я теж їду! Цього року очікую кращої організації, аніж минулі роки. Як в плані входу на фестиваль, так і в плані наметових.

Приємно здивувала присутність гурту Anti-Flag в лайн апі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені аби клофінгери були живі-здорові, чув моторама вже відмовилася від участі...цікаві якісь, я навіть не знав хто це такі, думав хоч зовидю їдним гоком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут компанією вирішили їхати машиною. Є одне вільне місце до Львова (потім на вокзалі підбираємо ще друзів, тому далі не підвезем). Власне, кому не хочеться їхати на "Захід" водиночку - запрошуємо до комфортної і веселої поїздки. Плануємо виїзд 7 серпня о 6:00, вартість до Львова - 70 грн, їдем через Дубно.

http://youtu.be/Ktbhw0v186Q

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би поїхав, але буду вже в четвер у Львові.

Звісно тупо писати те, що я зараз напишу, але менше з тим :D

Куплю квиточок в платне наметове, якщо в когось є. Брат вирішив поїхати і потрібен ще один квиток в наметове :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lumen теж відмовилися від участі. Через волонтерів батальйону Азов, котрі будуть на фесті займатися збором коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore,ФЕйкова новина??? такої офіційної інфи немає!

пфффф

Мы до последнего момента собирались принять участие в фестивале «Захид», который ежегодно проводится во Львовской области, несмотря на непростые взаимоотношения между Россией и Украиной, так как мероприятие изначально преподносилось, как оторванное от политики. Но на днях организаторы сделали попытку выйти из этого русла (http://vz.ru/news/2014/7/23/696908.html)

Не смотря на то, что в последствии оргкомитет решил не проводить акций, направленных на поддержку войны, мы не можем быть уверены, что ситуация не изменится вновь. По этой причине мы не примем участие в фестивале «Захид». Приносим извинения всем нашим слушателям в Украине

Якшо офіційний сайт вам не аргумент, тоді я не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай ще в росії перестануть співати)) через її підтримку війни.

а ссилка на новину в дусі москалів)) батальйон спецпризначення держструктури назвали бойовиками коломойського))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, не бачив такої новини на сайті фесту, певно ще щось загладити намагаються))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачив такої новини на сайті фесту

вже є)

я тут не бачу нічого поганого, який люмен, я навіть не чув жодної їх пісні!

за 2 дні до фесту можуть зливатись тільки говно-групи! не попередивши навіть організаторів)))

це прикол взагалі, коли організація взнає про відміну концерту з сайту групи...можна хоча б подзвонити, або в вайбері кинути меседж (шутка)

одним словлом - таке роблять тільки сцикуни!

аби клофінгери не злились! але вони не сцикоття там всяке руське, тому навіть і думати про таке не варто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є одне вільне місце до львова завтра в автомобілі. їдемо компанією з самого ранечку, бо треба раненько заселитися в хорошому місці.

просимо приєднатись за умови підкинути трохи грн на соляру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є одне вільне місце до львова завтра в автомобілі. їдемо компанією з самого ранечку, бо треба раненько заселитися в хорошому місці.

просимо приєднатись за умови підкинути трохи грн на соляру

до Льова чи в Родатичі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...