Перейти до змісту

Я ненавижу Линукс


ursa

Рекомендовані повідомлення

Сумніваюсь що в луцьку є хоч одна котора де весь софт з ліцухою

Дарма. Дуже навіть. Одна з них - моя колишня робота. Інша теперішня. А ще скільки я не знаю :)

Юніті мене вбила також, після цього відпало бажання гратися із Убунтою. Хоча, вважав її доволі інтуїтивною, і чимось нагадувала ХР. Було діло із Кубунту, Лубунту і т.п.

У свій час порадував Альт Лінукс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роскажу про свою зустріч з Лінуксом. Я вже не дуже молодий чоловік, скоріше зрілий. В свої роки самотужки освоїв Вінду, словом комп ютерних гімназій не закінчував, але ні ноута ні компа не боюсь, це для мене звикла річ, як чашка кави з ранку. Років зо два їхав до Польщі у відрядження.В цей час у них був принятий закон, який називався Акта, про перевірку ліцензійності програмного забезпечення. За тиждень до від їзду мені моя половина півголови вигризла- будуть на кордоні перевіряти, заберуть ноута, будеш на папері клавіатуру собі малювати ( тоді ще вінда у мене стояла,як і у більшості- ламана і піратська).Найшов я в інеті Лінукса, вже не пам ятаю чи Убунту чи Грушу і цілу добу танцював з бубуном, щоб поставити на ноут, всіх знайомих мабуть замучив питаннями. З гріхом пополам поставив і поїхав. На кордоні правда всім було до лампочки, що в мене і стоїть на ноуті. Самі цікаві матюки в мене почалися тоді коли мені потрібно було попрацювати з відео та аудіофайлами. Всі проги , які були для Вінди не ставали, само середовище системи для мене як поле засіяне граблями, які лежать зубами до верху, то те не так, то те не сяк, тай на перекосяк. Мучився я 2 дні потім вирішив заберуть, то заберуть а нервові клітини не відновиш. Сів за 2 години поставив собі Вінду і потому і закінчилась моя перша і остання зустріч з Шаровим Лінуксом. Висновок в мене такий дешевий сир буває тільки в мишеловці. Можна попробувати але працювати з Лінуксом- це виїдати власні нерви. Вибачте за довгий монолог. Удачі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під кожну задачу своя операційна. Убунтою користуюсь вже з 2008 року. Ніякий танців із бубнами не було жодного разу. Можливостей цілком вистачає під мої потреби (доречно зауважити, що вони скромні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проработал с Линуксом 6 лет, Дебиан, Убунту, Дженту. на екзотику больше не тянуло. Кстать Дженту как собрал так 2 года и юзал без update world пока не вышел третий Гном который мне может не убил , но хорошо покалечил мою любимую ОС(вообщем долго рассказывать и итоге собрал я свой Дженту в tar.gz и положил в долгий ящик) сейчас я счастливый обладатель Восьмого Виндовса, сосите пингвины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...