Перейти до змісту

Шукаю роботу парубок 16 років


naziknaic

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Для "Все крім стройкі" потрібно грамоті повчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно буде "Все, окрім будівництва". Тобто Ви на все готові???. Питання тільки скільки Вам за те заплатять.

Краще коли пишете, то додайте хоча би що хочете робити, якщо ні на що не вчились.

Коли в роботодавця виникають питання до працівника, і ці питання елементарні він відразу резюме закидає подалі. І Вам залишається роботодавець, який хоче тупо Вас використати, бо

Ваше резюме схоже на (без образ) "резюме молодого тупака, на якому як мінімум два роки можна їздити".

Перше питання, до чого хоч у Вас зацікавленість є. Бо без вміння треба, щоб хоч ентузіазм був і бажання. Тоді буде у Вас успішний заробіток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви на хлопця наїхали?)

Можу запропонувати:

1) Написання статей.

2) Інвестиції від 20$ під нефіксований процент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви на хлопця наїхали?)

Можу запропонувати:

1) Написання статей.

2) Інвестиції від 20$ під нефіксований процент.

Прошу пардона, але хлопцеві не завадило КОНКРЕТИЗУВАТИ свої бажання і можливості відносно пошуку роботи))) погодьтесь, що напис- Шукаю роботу тел 0667468981 назар Все крім стройкі, нічого не "говорить" для роботодавця)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все крім стройкі, нічого не "говорить" для роботодавця)))

Да ладно ... Хлопцю 16 років. Що він вміє? Нічого. Спеціальності ніякої. Так що не варто особливо на нього "наїжджати". Краще допоможіть хто може заробити пару сотень. Та й для нього свого роду "профорієнтація" :) Попаде в якусь сферу - зможе придивитися чи його це чи ні. Якщо звичайно не дурень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все крім стройкі, нічого не "говорить" для роботодавця)))

Да ладно ... Хлопцю 16 років. Що він вміє? Нічого. Спеціальності ніякої. Так що не варто особливо на нього "наїжджати". Краще допоможіть хто може заробити пару сотень. Та й для нього свого роду "профорієнтація" :) Попаде в якусь сферу - зможе придивитися чи його це чи ні. Якщо звичайно не дурень.

Так ото ж бо, ЩО ВІН ВМІЄ крім будови в 16 років ? Яку саме роботу спроможний виконувати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юний друже Назар. ти можеш піти на ринок роздавати листівки реклами, працювати грущиком, взяти відро і мачалку та мити машини ( так заробляли гроші багато підлітків з 1990 років) поїхати в струмівку і збирати ягоди, допомагати сапати городи за певну платню. отже пропозицій безліч якщо тобі справді потрібні гроші. але не чекай що тобі зараз будуть обривати телефон з пропозиціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Озираючись в минуле Я б пішов якраз на будівництво - дуже корисний досвід, як і будь яка робота.

Моя перша робота була з оголошення в газеті: потрібен комірник в індустріальний інститут в обчислювальний центр. Я поняття не мав що це таке і перше питання на співбесіді, якщо це можна так назвати, були картинки логічних елементів та трігера мікросхеми ТМ2 з питанням чи знаю я що це таке, і якраз я знав що це і навіть зміг намалювати генератор з використанням 155ЛА3. Я знав транзистори, діоди, міг в секунду перевести будь-який номінал резистора, конденсатора ... . Це і стало для мене направленням в ІТ. Комірником я так і не став :), зате мене взяли на роботу в обчислювальний центр інститута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озираючись в минуле Я б пішов якраз на будівництво - дуже корисний досвід, як і будь яка робота.

Моя перша робота була з оголошення в газеті: потрібен комірник в індустріальний інститут в обчислювальний центр. Я поняття не мав що це таке і перше питання на співбесіді, якщо це можна так назвати, були картинки логічних елементів та трігера мікросхеми ТМ2 з питанням чи знаю я що це таке, і якраз я знав що це і навіть зміг намалювати генератор з використанням 155ЛА3. Я знав транзистори, діоди, міг в секунду перевести будь-який номінал резистора, конденсатора ... . Це і стало для мене направленням в ІТ. Комірником я так і не став :), зате мене взяли на роботу в обчислювальний центр інститута.

я на будівництві десь з таких років як ТС, і завдяки цьому досвіду буду сам собі будинок зводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...