Перейти до змісту

Чи вірите ви у повномаштабне вторгнення російської армії на територію (східної) України ?


phantom

  

139 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я думаю, що не тільки на схід буде вторгнення. Хоч Лукашенко каже, що з його сторони ніколи танки не зайдуть в Україну, якщо Путлер схоче то зайдуть.((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війна не справжня, іграшкова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна вже РОЗПОЧАЛАСЯ... гібридна, нетипова... на сьогодні Луганську і Донецьку область ми ВЖЕ не контролюємо... навіть до збитого літака ще досі наші військові ще не добралися... а через кордони сунуть і сунуть колони з росії...

Я вже не впевнений що Україні вдасться зберегти контроль за цими областями собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війна не справжня, іграшкова?

Ну що ж, всьому свій час. Колись зрозумієш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що скоро почнеться вторгнення, він(путін) так розкачав свою країну що якщо нічого не буде робити то його рускі й вбють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війне не справжня, іграшкова?

Можна сказати, що люди звиклися, і, оскільки (дякуючи Богу), бойових дій поряд немає не вважають те, що відбувається в нашій країні війною.

Я взагалі дуже здивувався створенням цієї теми. ТС, ви чули про гібридну війну? Ви чули про сили спецоперацій РФ?

Так от гібридна війна йде повним ходом. Не варто пов"язувати сучасну війну з банальними бомбардуваннями, танковими битвами і т.д. Проти України ведеться багатовекторна війна саме силами підрозділів спецоперацій. Її мастаби і наслідки і не відразу можна віднести до воєнних, але вони такими є.

Я вже писав стосовно векторів такої війни: військово-терористичний (все очевидно), інформаційний (чи не найголовніший, який в буквальному сенсі руйнує мозок людей), дипломатична (формування лоббі у різних країнах, в першу чергу у Європі) торгово-економічний (блокування українського експорту, зупинка терористами роботи великих підприємств), валютний (саме банки - агенти кремля кошмарять гривню НА МІЖБАНКУ, населення вже не чинить тиск на валютний курс), гуманітарний (намагання завоювати прихильність великих прошарків населення завдяки лжегуманітарним місіям - гуманітерка з рашки, направлення дітей на відпочинок у Крим і т.д.) екологічний (залякування руйнуванням дамби водосховища поблизу Донецька, погрозами взірвати хімію у Слов"янську і т.д.).

Вам мало таких ознак війни??? Війна йде. Інша справа, що її географічна віддаленість від нас дає нам змогу непомітно звикнутися з нею.

Я навіть дозволю собі припустити, що в Україні відпрацьовується спенарій таких війн проти невеликих країн-членів НАТО (100% орієнтація на Прибалтику, малоймовірно, але і на Польщу). Якщо не помиляюся, договір НАТО (стаття 5 якщо не помиляюся), гарантує допомогу всього альянсу за умов ВІДКРИТОЇ ВІЙСЬКОВОЇ інтервенції. Наразі відпрацьовується сценарій "дурника" (військові без розпізнавальних знаків, СПЕЦІАЛЬНО ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРИБЕРЕЖЕНА зброя, походження якої важко відстежити (РПГ, які були захоплені РФ ще у Грузії лежали і чекали свого "зоряного часу"). Такі "ополченці" з"являються і починають кошмарити невелику країну. Формально зовнішню агресію довести майже неможливо, а бюрократичність НАТО дозволить за короткий час зсередини захопити країну. Путлєр психопат, але військові стратегії вибудовувати він вміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війне не справжня, іграшкова?

Не варто пов"язувати сучасну війну з банальними бомбардуваннями, танковими битвами і т.д.

Саме це я й мав на увазі :)

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війне не справжня, іграшкова?

Війна йде.

Цього ніхто не заперечує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто пов"язувати сучасну війну з банальними бомбардуваннями, танковими битвами і т.д.

Ніфіга собі заявки. Бомбардування і танки - це вже банально? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, всьому свій час. Колись зрозумієш ...

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М.І.Карлін - завідувач кафедри фінансів та оподаткування СНУ, доктор економічних наук (уродженець Краматорська) на лекції "Економічна безпека України" сказав, що повномасштабного - прямого вторгнення росії у нашу країну не буде, тому що фінансово вона цього не потягне. Я вірю Карліну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю Карліну.

І я теж вірю Карліну. Тільки не вашому, а Джорджу Карліну.

І знаєте, що він казав про війну?

"Війна - це коли вищий клас збагачується за рахунок вбивства на війні дітей середнього та нижчого класів".

Нинішню ситуацію на Сході вигідніше розтягувати і особливо не радикалізувати. Час від часу "підкормлювати" населення новинами і сенсаціями і ні в якому разі не "світити" людей, які прямо до того причетні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова ж в опитуванні йде про спражню війну

ось цього я й не розумію. зараз війна не справжня, іграшкова?

Під "справжньою війною" мабуть мається на увазі війна у класичному її варіанті, з авіацією, артобстрілами і бомбардуванням міст і селищ, чітко визначеною лінією фронту і т.д.

І така війна дійсно набагато страшніша за ту, що ми маємо зараз. Така війна - це вщент зруйновані міста, заводи й фабрики, сотні тисяч загиблих, мільйони скалічених.

І мабуть саме це мається на увазі, коли говорится про "повномасштабне вторгнення".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "справжньою війною" мабуть мається на увазі війна у класичному її варіанті, з авіацією, артобстрілами і бомбардуванням міст і селищ, чітко визначеною лінією фронту і т.д.

а ви про цей етап війни. ну то скоро, дуже скоро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "справжньою війною" мабуть мається на увазі війна у класичному її варіанті, з авіацією, артобстрілами і бомбардуванням міст і селищ, чітко визначеною лінією фронту і т.д.

а ви про цей етап війни. ну то скоро, дуже скоро...

Такої війни не буде.Ви помітили,що санкціїї ідуть на всіх крім Путіна?А він сама заможня людина у світі.Ось поки його гроші не чіпають,війни не буде,ясно ж сказано-Путіна не заганяти в куток!!!Не будьте наївними,гроші правять усім.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такої війни не буде.

от вам вірю))

Не будьте наївними,гроші правять усім

саме тому війна продовжуватиметься.

путін спробував завести танки та гради, побачив що євопа й далі купуватиме у нього нафту й газ й буде глубоко стурбована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Криму росіяни підтягують артилерію до позицій українських прикордонників

22 ЧЕРВНЯ, 2014

09:00

З глибини кримського півострова в напрямку позицій українських прикордонників на Чонгарі підвозять артилерію і військових

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сторінку в "Фейсбук" українського прикордонника Дмитра Капустіна.

21 червня прикордонним підрозділам українських сил двічі віддавали команду "до бою", повідомляє він.

"Сьогодні резерв двічі ставав "до бою". На КПП з боку окупантів війська противника займали позиції. Люди повідомили і показали відео, як підвозили гаубиці і кілька КамАЗів або з живою силою, або з боєприпасами", - написав Дмитро.

Прикордонник зазначив, що мобільні групи відділення готові до розвитку подій.

В напрямку українського кордону рухаються російські війська

22 ЧЕРВНЯ, 2014

11:46

З міста Каменськ-Шахтинськ, що знаходиться на відстані 30 км. від українського кордону, вирушила колона російських військ. Вони рухаються в напрямку України

Про це повідомляють джерела Еспресо.TV.

Колона налічує величезну кількість танків, камазів та іншої військової техніки. Вона простягається на 2 км.

Зазначимо, що ДНР продовжує шукати добровольців у танкову дивізію, у складі якої буде 250 танків.

РНБО: На Донеччині – танки та БТРи з росіянами, перекинуті з Криму

Неділя, 22 червня 2014, 13:20

На Донеччині зафіксували появу 5 танків, БТРів, КамАЗів, які супроводжували 140 осіб, частина з них – громадяни РФ, техніка потрапила на Донеччину з Криму.

Про це заявив речник інформаційного центру РНБО Володимир Чеповий під час брифінгу, повідомили в ефірі "5 каналу".

За його словами, техніка була помічена у с.Дмитрівка на Донеччині.

Окрім того терористи обстріляли колону прикордонників на Луганщині, одну людину поранено. Як зазначив Чеповий, бойове зіткнення відбулося в ніч на 22 червня на Луганщині біля с.Червонопартизанськ.

"Терористи першими відкрили вогонь з мінометів, РПГ та стрілецької зброї. Напад було відбито. Один прикордонник поранений", - зазначив Чеповий.

Також він зазначив, що за останню добу було обстріляно 7 українських блок-постів.

За словами Чепового, час припинення вогню терористи використовують для того, щоб облаштувати свої нові бази та опорні пункти.

"Терористи облаштовують нові бази для дислокації, опорні пункти в Луганській і Донецькій областях", - додав речник РНБО.

Окрім того повідомляється про обстріли мирного населення бойовиками, які перевдягнуті у форму українських військових. Зокрема, такі обстріли трапляються у Слов'янську, Краматорську та на Луганщині.

Також Чеповий заявив, що українсько-російський кордон перекрито і ніяка військова техніка не може його перетнути ні з одного, ні з іншого боку. При цьому кордон періодично обстрілюється, щоб "через нього не могли перейти зловмисники".

"Інформація за останні 2 доби підтверджує, що ніяка техніка ні в одну, ні в іншу сторону, навіть при спробі прориву, не пройшла", - заявив Чеповий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що сподівається?? що швидко і без втрат покаже мощь расєї? це реально може початись 3 світова, а не просто конфлікт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...