Jump to content

Луцька стоматологічна поліклініка на Волі

vitiok

Recommended Posts

Привіт всім) Є потреба підлікувати зуби, але не знаю до кого звернутися. Раніше ходив до приватного лікаря (років 5 назад), то дер гроші як незрозуміло з кого) Думаю сходити в стоматполіклініку на Волі! Хто що може про неї сказати по ціна-якість? Можливо хтось ще щось порадить, щоб не дорого і якісно! Дякую!

З тамтешіх терапевтів можу порадити Друль Марту Ігорівну. (По батькові можу помилитися). Сам лікувався в неї і чув позитивні відгуки про її лікування від інших пацієнтів.

Добровольська..... правда до хороших терапевтів запис зазвичай після обіду треба за день-два брати. сам нещодавно в цьому переконався. :_04:

За день-два ... Ну не знаю ... В свій час до Друль потрібно було записуватися тижнів за два :) Якщо доводилося чекати тиждень - можна було вважати це удачою :)

так до кого піти?? :_09: ))

мені це нагадало крилате to be or not to be :)

А взагалі дуже багато залежить від стану хворого зуба. Якщо хвороба не сильно запущена, а зуб "стандартний" - то пролікувати його зможе будь-який середньостатистичний стоматолог і пломба стоятиме довго, і лікаря ти теж будеш хвалити довга. А от якщо хвороба запущена - то тут дійсно потрібно вибирати. Між іншим, в якомусь із недавніх номерів Вісника була стаття про якогось лікаря- стоматолога, яка працює в одному з районів області, не памятаю точно в якому. оскільки статтю перечитав "по діагоналі". Жіночці 70, а до неї їздять пацієнти не лише з Луцька, а навіть з Польщі. Ось так от...

Хороший спеціаліст з цієї поліклініки Бойко Сергій Зіновійович, якісне лікування, хороші якісні пломби, рекомендую! 0634538324, правда в нього завжди дуже багато клієнтів =), тож записуватися потрібно зазделегідь.

З тамтешіх терапевтів можу порадити Друль Марту Ігорівну. (По батькові можу помилитися). Сам лікувався в неї і чув позитивні відгуки про її лікування від інших пацієнтів.

я теж у неї лікувала зуби, хороший лікар

хожу до Шабелько, переконаний якщо лікар влаштовує то треба ходити до нього постійно... але дійсно запис на прийом аж за тиждень два. як сильно треба то краще на пряму йти і питати коли прийме бо реєстратура веде свій запис а у лікаря ше свій...

хожу до Шабелько, переконаний якщо лікар влаштовує то треба ходити до нього постійно... але дійсно запис на прийом аж за тиждень два. як сильно треба то краще на пряму йти і питати коли прийме бо реєстратура веде свій запис а у лікаря ше свій...

Шабелько дуже хороший лікар...рекомендую..постійно ходжу до нього...охайний, турботливий, майстер свого діла. Підете не пожалкуєте. Просто дуже-дуже-дуже боюся стоматологів (робиться обморочний стан))))))), а він реально один найшов підхід...Лікар - стоматолог від Бога!!!

Перечитав тему.

Мо зразу викласти скан чи фото списку лікарів міської стоматполіклінікі біля будинку природи? )))

Про Друль. Років 10 назад поставила мені 2 штіфта під коронку в шістьорку і закрила їх тимчасовою пломбою - щоб через тиждень, чи коли там вийде в протезіста, поставити коронку. І пломба і штіфти досі стоять і не турбують. тьхутьху.

А останні пару-четвьорку років вся сім'я лікує зуби в Мельник Ірини Михайлівни - від входу направо і перші двері наліво.

• 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...